Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Optimistas ar pesimistas?

Rekomenduojami pranešimai

na as esu tikriausiai optimiste.stengiuosi kiekviena situacija vertinti realiai.ir niekada nepuolu i panika ar isterija del ko nors.

 

 

ai labai gerai,kad nepuoli ir nevilti ir esi tokia stipri :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ai labai gerai,kad nepuoli ir nevilti ir esi tokia stipri :bigsmile:

 

dekui uz parama :sird is pradziu maniau kad gal tai blogai,bet poto supratau kad tai yra super :hm:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
dekui uz parama  :sird is pradziu maniau kad gal tai blogai,bet poto supratau kad tai yra super :hm:

 

tai tikrai super :bigsmile: kiekvienam reiketu pasimokyti omtimizmo ir stiprybes is kitu.tokiu kaip tu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
tai tikrai super  :bigsmile:  kiekvienam reiketu pasimokyti omtimizmo ir stiprybes is kitu.tokiu kaip tu :)

 

na mokykites is manes :grin: bet ne viena as tokia esu-tokiu pilna :grin:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tikriausiai turiu ir optimizmo, ir pesimizmo, priklauso nuo situacijos..bet kartais pavydziu zmonems, kurie tiki, kad viskas bus gerai, net ir pacioj blogiausioj situacijoje :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na mokykites is manes  :grin:  bet ne viena as tokia esu-tokiu pilna  :bigsmile:

 

 

na taip ,zinoma ne viena :) bet optimizmas uzkreciams,tikiuosi daug kas uzsikres optimizmu :grin:

 

Nicole,as taip pat trupuciuka pavydziu.bet pernelyg nepergyvenu ,nes kaskaip nezinau..kaskaip manau ,kad visi kada nors pasielgia ne itin optimistiskai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esu optimiste ir man laaabai gerai :flowers:


.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esu optimiste


61425.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kodėl realistų neprirašėt?

nors, ką aš čia šneku... pati užsigimus optimistė :hm: ir kuo daugiau pas mus bus optimistų, tuo geriau! juk smagiau einant gatve matyti besišypsančius žmones :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Optimiste nuo uzgimimo esu :D ;) kiti zmones net stebisi is kur pas mane tiek optimizmo, is kur semiuosijegu ziureti i gyvenima teigiamai :rolleyes:

Bet gi ir optimistams buna liudna, na kartais.... :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kartais bunu pesimiste, bet dazniau optimiste.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias infrared

as negaleciau saves nei pesimistei nei optimistei priskirti, manau esu viduriukas :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.