Pereiti prie turinio
uogyte

Pažintys internetu...

Rekomenduojami pranešimai

Ar susipazinote kas nors tokiais budais, ar teko eiti i akla pasimatyma ir t.t ....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man teko pabuvot panasioj situacijoj, kai atejau su tuo zmogum susitikt, tai vos negavau soko. Kazkoks suslikas 14 metu atejo :laugh: :doh


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man teko pabuvot panasioj situacijoj, kai atejau su tuo zmogum susitikt, tai vos negavau soko. Kazkoks suslikas 14 metu atejo :laugh:  :doh

geras :pack2_thumbup[1]:

ir ka tu jam sakei :laugh: :laugh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Berniukas labai gerai su kompais sarinosi. Man turejo atnesti perrasyta kompakta su, o as jam tuscia atiduoti. Truputi pakalbejau ir as tepiau slides namo :mirksiukas: . Kai jis mane pamate, tai suprato, kad prisivire koses. Nes save nupasakojo "unreal"

 

Daugiau jis man kompaktu nesisiule perrasyti :laugh:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Berniukas labai gerai su kompais sarinosi. Man turejo atnesti perrasyta kompakta su, o as jam tuscia atiduoti. Truputi pakalbejau ir as tepiau slides namo :mirksiukas: . Kai jis mane pamate, tai suprato, kad prisivire koses. Nes save nupasakojo "unreal"

 

Daugiau jis man kompaktu nesisiule perrasyti  :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as internetu tikrai daug puikiu ir nuosirdziu draugu susiradau, daug ko nesu net maciusi, bet bendraujame laiskais 2 metai, yra teke ir susitikti, neteko nusivilti ir iki siol tapome tik gerais draugais, juk visokiu zmoniu yra


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

a? karta iki Kauno va?iavau i? Klaipedos del vieno ?mogaus, kurio prie? tai nebuvau maeiusi :blink: va?iavau neperspejusi, tai teko apie 5 valandas parke ka?kokiam prasedeti netoli stoties :doh

 

Dabartinis draugas i? interneto verliebt001.gif


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekada to nedariau, bet jai zinociau, kad kitame laido gale butu tokia kaip "Haski" arba "nera" butinai pabandiciau. :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

A? savo sunui arod?iau, kad pa?intys inete da?nai in real netenkina muso . Jam 17 meto vaikinukui atrode , kad visos panos tiesa apie save sako :doh ?inojau , kad jis mirksta jippii a? i? kito kompo pasijungiau a ten ir jis i?syk u?kibo ant kabliuko (ra?iau jaunimo stilium), man pasimatyma paskyre kita diena Laisves alejoj prie fontano :laugh: kita ryta jis susiruo?e a pasimatyma , a? irgi rengiuosi - paklause ar a Kauna neva?iuosim :laugh: atsakiau "taip", pasipra?e ,kad ja nuve?tume ... kai pasakiau , kad ir man reikia prie fontano jis pasimete :hm: stojo tyla keletui minueio - paskui pradejo juoktis :laugh: :laugh: sako " Nu mama tu mane i?durei , bet tu ir pavarai..." :grin: praejus trims metams vis dar juokas ima prisiminus .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
praejus trims metams vis dar juokas ima prisiminus  .

:pack2_thumbup[1]: :pack2_thumbup[1]: :pack2_thumbup[1]:

Reikejo nuva?iuot, atsistot ir laukt :laugh: Ka?in, ka tada buto sak?s? :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

:geda tai , kad nei?keneiau daugiau - juokas sueme , o atariu ja buto i?tik?s ?okas :hm: pasimatymas su mama :laugh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:geda tai , kad nei?keneiau daugiau - juokas sueme , o atariu ja buto i?tik?s ?okas  :hm:  pasimatymas su mama  :laugh:

Reikejo apsimest, kad abu ka?ko laukiat :grin: Nors bendrai, tai ir a? nebueiau iki tiek i?tverusi :rofl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.