Pereiti prie turinio
uogyte

Pažintys internetu...

Rekomenduojami pranešimai

ne esme kas ka kur atranda, svarbu atranda :pikta_pana:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Istorija mano gal nuskambes banalokai. Nesidomejau tokiais budais, kol viena depresiska-mergaitiska ziemos vakara sesuo neuzregistravo mano anketos vienam uzsienio saite. Uzkibo pirmas ir vienas - dabar jis mano mergaites tetis.

Bet ... kita medalio puse irgi yra ... Nenoriu nuskambeti negatyviai, bet internetines pazintys ir virtualus gyvenimas .. kai kam priklausomybes liga ...

Ypac uzsienieciui Lietuvoje ....


bunbunard20080201_-8_Kamilai.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o dieve teko :flowers: kosmosas nieka nebeiciau :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teko :rolleyes:

 

bet viskas gerai.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
teko :D

 

bet viskas gerai.

bendraujat iki siol? :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bendraujam :(

 

bet kaip draugai :D


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mes su vyru irgi internete susipazinom :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pažintys internete yra normalu, juk ir laaabai seeeniai būdavo laikraščiuose ir ir žurnaluose skyriai " susirašinėkime ir draugaukime".... :rolleyes:

Mus ir su vyru suvedė internetas, ...gyvenam, vaikus auginam... ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mus irgi suvede internetas :super: jau penki metai kaip esam kartu, visko buvo ir bus manau dar, kaip ir kiekvienoje seimoje. Tiesiog, man atrodo, kad viskas priklauso nuo dvieju zmoniu


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinau šeimą iš draugas.lt :) jau su vaikučiu kelių metukų :)

Pati irgi susipažinau internetu - neieškojau poros, šiaip patiko bendraut. Po kurio laiko pradedi jausti, kas normalus, kas ne. Tie, kas tik skuba į susitikimą, giriasi ir pan - dažniausiai eiliniai banalūs paaugliukai. Va jei pradedi su žmogum bendrauti apie rimtesnius dalykus, ir turi šnekėtis apie ką tiek, jog net nesidomi jo amžium, nekalbant apie vardą... toks gali tapti draugu, o jei pasiseks - ir pora :) bent jau man taip nutiko... Tiesa, istorija kol kas be pabaigos (laimingos ar ne :D )

O beje, dėl išvaizdos - dažniausiai, kai gerai susibendrauji, ir į išvaizdą palankiau žiūri, negu į svetimo visai žmogaus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.