Pereiti prie turinio
Snapė

Kaip supratote, kad tai b?ten TAS?

Rekomenduojami pranešimai

Na, kaip jus supratote, kad tai butent TAS vienintelis, nepakartojamas ir t.t. Ar Vis dar nesupratot?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Sisipazinom labai idomiai, ir kai pradejom bendraut, vazinejom i kina, bariukus ir t.t. tiesiog gerai praleisdavom laika kartu. s kazkaip i saviski iurejau kaip i drauga, net kazkaip neisivaizdavau kad jis bus mano vyru, bet jau po savaites tokiu abejoniu, supratau kad jis yra mano , ir tik mano. reikejo tik issiskirti savaiteliai :pack2_yes[1]: :geda :sird

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai ji pirma karta tik pamaciau, tai sirdute is karto suplazdejo, o kai pradejom draugauti supratau, kad tai tikrai tas kurio laukiau .........:geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as iki siol nezinau ar tas. Kol kas manau kad Tas turetu buti kitoks, nezinau kodel, bet taip yra :swoon2: Gal per daug mane nuvyle :)


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? ir pana?ei kaip EWERRA galvoju. Nors man gera su juo, bet nera to jausmo kad tai TAS arba kad tai NE TAS. Tiesiog ?mogus su kuriuo reik dalintis buitim, lova, ir ?irdim.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as apie tai visai negalvoju...o jeigu vis del to jis ne TAS...kas tada...nusivilimas, depresija, issiskirimas...geriau apie tai negalvot...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vis dar nesupratau, bandau suprasti jau kokius 6 metus ir niekaip nesuprantu. :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal jau reiketu susirupinti? Nes sesi metai tai jau :blink:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad suprastum, jog tai tas zmogus, kurio tau reikia, nebutina nugyventi sesis metus ir vis dar galvoti, gal reikia susirasti meiluze(i) ir bus viskas aisku.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atejo- pamaeiau- supratau.

Be komentaro.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.