Pereiti prie turinio
Snapė

Kaip supratote, kad tai b?ten TAS?

Rekomenduojami pranešimai

Na, kaip jus supratote, kad tai butent TAS vienintelis, nepakartojamas ir t.t. Ar Vis dar nesupratot?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Sisipazinom labai idomiai, ir kai pradejom bendraut, vazinejom i kina, bariukus ir t.t. tiesiog gerai praleisdavom laika kartu. s kazkaip i saviski iurejau kaip i drauga, net kazkaip neisivaizdavau kad jis bus mano vyru, bet jau po savaites tokiu abejoniu, supratau kad jis yra mano , ir tik mano. reikejo tik issiskirti savaiteliai :pack2_yes[1]: :geda :sird

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kai ji pirma karta tik pamaciau, tai sirdute is karto suplazdejo, o kai pradejom draugauti supratau, kad tai tikrai tas kurio laukiau .........:geda

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

O as iki siol nezinau ar tas. Kol kas manau kad Tas turetu buti kitoks, nezinau kodel, bet taip yra :swoon2: Gal per daug mane nuvyle :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

A? ir pana?ei kaip EWERRA galvoju. Nors man gera su juo, bet nera to jausmo kad tai TAS arba kad tai NE TAS. Tiesiog ?mogus su kuriuo reik dalintis buitim, lova, ir ?irdim.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

as apie tai visai negalvoju...o jeigu vis del to jis ne TAS...kas tada...nusivilimas, depresija, issiskirimas...geriau apie tai negalvot...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

negaleciau gyventi be jo palaikymo, man jis viskas.. :) jauciu :swoon2:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Vis dar nesupratau, bandau suprasti jau kokius 6 metus ir niekaip nesuprantu. :hm:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Gal jau reiketu susirupinti? Nes sesi metai tai jau :blink:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kad suprastum, jog tai tas zmogus, kurio tau reikia, nebutina nugyventi sesis metus ir vis dar galvoti, gal reikia susirasti meiluze(i) ir bus viskas aisku.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atejo- pamaeiau- supratau.

Be komentaro.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.