Pereiti prie turinio
Snapė

Ką veikiate laisvalaikiu?

Rekomenduojami pranešimai

Ka veikiat? :grin: Ar stengietes daugiau laiko praleisti dviese su vyru? Ar leid?iat laisvalaika visa ?eima? Kur? Kaip?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Kai turi siektiek laisvo laiko, tai aisku ta laika praleidziu forume :grin:

Bet siaip jei jei vyras ne darbe , ta laisva laika praleidziam kartu :grin: galima tiesiog ir pasivaiksciot iseit.

dazniause tai vaziuojam kur nors pavakgyt, rasiblaskit :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dazniausiai laisva laika leidziu kartu su seima. Vaziuojam kur nors pasivazineti, pavalgyti. Leidziame laika kaip nors kartu, sedim forume, kartais su draugem einam pasedet kokiam bare.

 

O jei bunu viena, tai dazniausiai tvarkausi, uzsiemu su vaiku, einu pas drauge gert arbatos, tvarkau ivairiausius reikalus. :swoon2[1]:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Dimidrolis

O a? megstu nieko neveikti. :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu DIMIDROLIUI. Man did?iausias laisvalaikis, kai visi vaikai buna pas bobut? (oi kaip retai tokia ?vente pasitaiko...), o a? galiu tyloje miegoti, miegoti, miegoti...Praejusa sekmadiena buvau nuva?iavus a reikisto kluba. Pabendravom smagiai.

O daugiau- kiek to laisvalaikio buna trijo vaiko mamai...Na nieko, kai dukra ugtels, atsigriebsiu... :hm:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na nieko, kai dukra ugtels, atsigriebsiu... :blink:

 

kai dukra ugtels, bus kitos problemos ir ma?a ka atsigriebsi.

 

a? laisvalaikiu sed?iu prie kompo: ?aidimai, internetas (forumai :hm: ), va ateis vasara, gal pasivaik?eiot i?eisiu.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai sunus ugtelejo, o dukros dar nebuvo, kur norejau, ten ejau, ka norejau, ta dariau... A? gi dabar prie namo priri?ta. Po darbo lekiu namo, nes reikia aukl? i?leisti. Jei kur noriu nueiti, tik su dukra kartu galiu. Buna didele ?vente, jei ja pasiima anyta.

O dabar, tarkim, noreeiau a teatra nueiti. Kur palikti panel?? Jos kartu nesivesiu. Tai ir nelabai kur nueinu. Dar po trejeto metelio galesiu ramiai ja su broliais palikti.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laisvalaikiu vazinejames su dviraciais. Moraliskai atsipalaiduoji.Stengiames kur maziau masinu. O atejus vasarai , savaitgaliais , prie juros ar ezeru , kai tik turime galimybe. Kai vaikai buvo mazi kartu vezdavomes. Kai nebuvo kam palikti , buvome iprate visa seima kartu. :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasakysiu ka veikem pvz. si menesi. Kadangi tik sekmadieni man laisva,tai stengiames kuo geriau praleisti laika. Zaidem lauko tenisa korte, sventem gimdienius, kelis kartus buvom parkuose paguleti, vaziavom i kina uzvakar, draugele laimejo diena sporto klube, tai ir mane pasilankstyti prikabino, neskaitau kiek buvom sveciuose. Kai paskaitai atrodo nemazai, bet jau siandien vel padai svyla. :hm: Man niekad negana. Laukiu Paslapties, vaziuosim pas vyrus i stadika teniso zaist :clap: Oi kada mes uzaugsim, tikiuos niekada :hm:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko sau, ewerra, ?aunus laisvalaikis ;) oj ?adu ?ia vasara atsi?aisti teniso kortuose :pack2_thumbup[1]: O ?iaip, da?niausiai laisvalaikiu sed?iu prie kompiuterio... reikalus tvarkau :closedeyes: arba tiesiog ?aid?iu ar filma pa?iuriu :)


Menas būti išmintingu – tai žinoti, į ką nereikia kreipti dėmesio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

?iema mano laisvalaikis- xforume :clap:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.