Pereiti prie turinio
Balanda

Kokias kontraceptines priemones naudojate?

Kontaceptikai  

22 nariai prabalsavo

  1. 1. Kokias kontraceptines priemones naudojate?

    • Kontraceptinės tabletės
      5
    • Kontraceptinis pleistras
      0
    • Kontraceptinis žiedas
      1
    • Prezervatyvai
      3
    • Makšties žvakutės (tabletės)
      2
    • Kita
      4
    • Nenaudoju
      7


Rekomenduojami pranešimai

bet esu girdejusi kad toks saugojimosi budas nelabai gerai yra partneriui...ar tavo busimas vyras patenkintas?nes maniskis buvo nelabai.... :rolleyes:

 

O maniškiui visiškai dzin sakė, juk ir jis supranta kad saugomies taip. juk ne tik moteris yra atsakinga už saugų sexą? O gal man pvz žiauriai veikia kontraceptinės tabletės? Tai ką aš turiu vistiek jas gerti? Dėl to kad mano vyras būtų patenkintas?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O maniškiui visiškai dzin sakė, juk ir jis supranta kad saugomies taip. juk ne tik moteris yra atsakinga už saugų sexą? O gal man pvz žiauriai veikia kontraceptinės tabletės? Tai ką aš turiu vistiek jas gerti? Dėl to kad mano vyras būtų patenkintas?

as taip pat manau, kad cia ne tik moters reikalas........ :rolleyes:

nors po nestumo,noreciau ka nors gal ir pabandyti.


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gerai kad taviskkiui dzyn. mes irgi anksciau taip saugojomes,bet veliau pradejau vartoti tabletes ir dabar jas vartoju :rolleyes:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
tai gerai kad taviskkiui dzyn. mes irgi anksciau taip saugojomes,bet veliau pradejau vartoti tabletes ir dabar jas vartoju :rolleyes:

 

Ne tame esmė dzin ar ne dzin, bet juk tai abiejų reikakas saugotis, nemanai? Kodėl tik aš turėčiau saugotis? O jis išvis nieko???


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ne tame esmė dzin ar ne dzin, bet juk tai abiejų reikakas saugotis, nemanai? Kodėl tik aš turėčiau saugotis? O jis išvis nieko???

manau ir as taip,bet ne visi vyrai taip mano :mirksiukas:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ačiū dievui maniškis lygiai tiek pat rūpinasi saugumu kiek ir aš.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na ačiū dievui maniškis lygiai tiek pat rūpinasi saugumu kiek ir aš.

tai tau pasiseke.maniskis taip pat rupinasi,bet tik kad as gerai saugociausi :mirksiukas::doh: :lol:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mes irgi taip paciai darydavom, kaip Indrute ir sake, bet kai nusipirkom nama visi cia pradejo ''karkseti'', kad naujas namas - naujas vaikas, o dar kaip tycia ir pora isgasciu buvo :pana3::geda::brrr: tad nusprendem kol kas prezervatyvais pasinaudoti :this: O kontraceptiniu tableciu visiskai negaliu naudoti, nes mane kaip tik antiseksualiai veikia :brrr: Oksana, papasakok koki implanta turejai ir kaip tave veike, nes as planavau detis i ranka trims metams, bet paskui kazkaip persigalvojau..Pas mus cia kainuoja virs 200 euru, o as bijojau tiek pinigu leisti, jei butu mane pradeje veikti, kaip ir kontraceptines tabletes :angry:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mes irgi taip paciai darydavom, kaip Indrute ir sake, bet kai nusipirkom nama visi cia pradejo ''karkseti'', kad naujas namas - naujas vaikas, o dar kaip tycia ir pora isgasciu buvo :brrr: :) :D tad nusprendem kol kas prezervatyvais pasinaudoti :pana3: O kontraceptiniu tableciu visiskai negaliu naudoti, nes mane kaip tik antiseksualiai veikia :) Oksana, papasakok koki implanta turejai ir kaip tave veike, nes as planavau detis i ranka trims metams, bet paskui kazkaip persigalvojau..Pas mus cia kainuoja virs 200 euru, o as bijojau tiek pinigu leisti, jei butu mane pradeje veikti, kaip ir kontraceptines tabletes :geda:

[/quote

 

pavadinimas lygtai implanon buvo. taip pat dejau trims metams man nieko nekainavo. salutinis poveikis buvo tas kad visa laika kraujavau-be persti=ojos-visus astuonis menesius kol ji turejau, as jau net nezinojau ka reiskia nesirgti menesinem.... ir kraujavimas buvo gan stiprus,tad nusprendziau ji issitraukti...

gydytojai sako kad vieniems jis tinka,o kitiems ne,tai turbut as buvau ta kuriai eilini karta netiko.

o kontraceptines tabletes viska sureguliavo,ir puikiai jauciuosi juas vartodama. :this::angry::brrr::brrr::geda:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pati šiuo metu visiškai nieko nevartoju, nes su vyru planuojame leliuką. Nors dar tik antrą mėnesį planuojam :rolleyes:

Ankščiau vartojau Rigevidoną.


1.gif

 

1.gif

 

1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na mes irgi taip paciai darydavom, kaip Indrute ir sake, bet kai nusipirkom nama visi cia pradejo ''karkseti'', kad naujas namas - naujas vaikas, o dar kaip tycia ir pora isgasciu buvo :rolleyes::flowers::pana3: tad nusprendem kol kas prezervatyvais pasinaudoti :rolleyes: O kontraceptiniu tableciu visiskai negaliu naudoti, nes mane kaip tik antiseksualiai veikia :pana3: Oksana, papasakok koki implanta turejai ir kaip tave veike, nes as planavau detis i ranka trims metams, bet paskui kazkaip persigalvojau..Pas mus cia kainuoja virs 200 euru, o as bijojau tiek pinigu leisti, jei butu mane pradeje veikti, kaip ir kontraceptines tabletes :)

 

Tai va man ir tas pats, veikia antiseksiškai :super: visiškai sausa buną ten ir t.t. nuo kontraceptikų, bet tipo tai laikiną per porą mėnesių praeina, na bet tiek kentėti aš nepasiryžus :super: Ir šiaip daug pašalinių poveikių, o nei vieno teigiamo nepastebėjau kaip kad pvz dingsta spuogai ir t.t. bet aišku nėra ko norėti per mažai laiko naudota.

Naudojau ir pleistrą tas pats ir dar alergija odai. Dabar jaučiu reik pabandyti žiedą :pana3:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tai va man ir tas pats, veikia antiseksiškai :rolleyes: visiškai sausa buną ten ir t.t. nuo kontraceptikų, bet tipo tai laikiną per porą mėnesių praeina, na bet tiek kentėti aš nepasiryžus :flowers: Ir šiaip daug pašalinių poveikių, o nei vieno teigiamo nepastebėjau kaip kad pvz dingsta spuogai ir t.t. bet aišku nėra ko norėti per mažai laiko naudota.

Naudojau ir pleistrą tas pats ir dar alergija odai. Dabar jaučiu reik pabandyti žiedą :)

mano viena drauge naudoja zieda-sako kad jai labai patinka. kad netrugdo.

bet ji konsultavosi su savo gydytoju ir jis jai patare. padare tyrimus ir issirk butent zieda pagal jos organizma. :rolleyes:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.