Pereiti prie turinio
Balanda

Kokias kontraceptines priemones naudojate?

Kontaceptikai  

22 nariai prabalsavo

  1. 1. Kokias kontraceptines priemones naudojate?

    • Kontraceptinės tabletės
      5
    • Kontraceptinis pleistras
      0
    • Kontraceptinis žiedas
      1
    • Prezervatyvai
      3
    • Makšties žvakutės (tabletės)
      2
    • Kita
      4
    • Nenaudoju
      7


Rekomenduojami pranešimai

Vis masciau , svarsciau apie spirale ir pradejau naudoti kol kas kontraceptines tabletes "Yarina" :coffee:

Kol kas kas nieko pasakyt negaliu, lik ir tiko. Jauciuosi gerai, nepykina. Juokiu pasaliuniu pojuciu nera :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atvirai pasakius, nesuprantu, kam moterims reikalingi hormonai, kai yra kitokių priemonių. Santuokoje gyvenu 15-us metus, bet hormonus naudojau trumpai gydomaisiais tikslais, kai buvo sutrikęs ciklas. Kokia prasmė save nuodyti, kai galima ir nenuodyti? Suprantu tik tas moteris, kurios mylisi kasnakt po du kartus. Bet kiek tokių yra?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geguze bus 2 m. kai turiu 'kontraceptini implanta rankoje, taigi- tiek pat metu jauciuosi 'atsipalaidavusi'.


LAIME- tai lyg brangus kvepalai..Jei nesikvepinsi - niekas nezinos, kad juos turi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
geguze bus 2 m. kai turiu 'kontraceptini implanta rankoje, taigi- tiek pat metu jauciuosi 'atsipalaidavusi'.

 

Dabar- taip, bet tie, kurie ją įdėjo, tau nedavė garantijos, kad tai nepakenks tavo sveikatai :coffee: Jei po 10 ar 20 m susirgsi vėžiu, tau nė į galvą neateis, kad tai gali būti susiję.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekada gyvenime nenaudojau jokiu kontraceptiniu priemoniu ir buvau pries :coffee:

Dabar mano nuomone pasikeite...


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as taip pat jokiu nenaudojau ir nezadu naudotis, nera reikalo, naudociau tik jai proreiktu sveikatai, del kokiu kitu priezasciu, sutrikimu..


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Niekada gyvenime nenaudojau jokiu kontraceptiniu priemoniu ir buvau pries :coffee:

Dabar mano nuomone pasikeite...

 

Jei ne paslaptis- kodėl pasikeitė?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsakymas vienas- bijau neticiuko :coffee:

Kol kas vaikuciu daugiau neplanuoju.


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Atsakymas vienas- bijau neticiuko :coffee:

Kol kas vaikuciu daugiau neplanuoju.

 

Žinai, tokiu atveju naudočiau dvi priemones- prezervatyvą ir žvakutę. Bet tik ne hormonus...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau nesijausciau saugiai su zvakutem :coffee:

Pastebejau dar viena gera dalyka, si menesi per mmm, jauciausi kaip niekad gerai :sird: Buvau tikrai nustebus :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nesijauti saugiai, tai ir siūlau naudoti iškart dvi priemones- ir žvakutes (jomis nesu nusivylus, nors mano vaisingumas 100-ocentinis- esu buvus nėščia berods 8 kartus), ir prezervatyvus.

Pamenu, kai gal pusmetį naudojau ginės paskirtas tabletes (bet tada tikrai to man reikėjo), visiškai dingo bet koks noras mylėtis...Paskui esu naudojus pleistrą. Atsitiko tas pats. Iš pradžių buvo labai gerai, o paskui taip pasikeitė pojūčiai, kad nusilupau tą pleistrą nesulaukus pabaigos...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Dabar- taip, bet tie, kurie ją įdėjo, tau nedavė garantijos, kad tai nepakenks tavo sveikatai :mirksiukas: Jei po 10 ar 20 m susirgsi vėžiu, tau nė į galvą neateis, kad tai gali būti susiję.

sutinku, bet taip pat ir niekas nesame su 'veziu' pasirase sutarties, kad 'juo nesirgsime jeigu'... vezys buvo jau tada kai dar apie hormoninius preparatus net nesapnavome...

Beje, net ir tie, kurie SVEIKAI nugyvena visa savo gyvenima, gali staiga dienas baigti nuo kokios nors nepagydomos ligos ar infekcijos.


LAIME- tai lyg brangus kvepalai..Jei nesikvepinsi - niekas nezinos, kad juos turi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.