Pereiti prie turinio
uogyte

Kokią naršyklę naudojate?

Rekomenduojami pranešimai

Galesi persijunkt IE  :mirksiukas:

 

 

AIRIN66, buk ?mogus papasakok kaip persijungt? Nes jau parsisiuneiau, bet bijau instaliuot, tai apsidraud?iu, kad jeigu ka, galesiu persijungt IE. Aeiu


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne dabar nori tu AIRIN66 ar nenori, bet turi man paa?kint. Viskas ten dabar ruso kalba, o a? ny bum bum. Tai dabar pasakyk kaip pakeist a anglo kalba.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Kai susinstaliuosi i?mes lentel? - ar nori , kad pagrindine nar?ykle buto pvz. Opera (kokia instaliuosi) pasirenki taip .O ten ir bus ruso k. jei kalbi apie Mozilla :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kai susinstaliuosi i?mes lentel? - ar nori , kad pagrindine nar?ykle buto pvz. Opera (kokia instaliuosi)  pasirenki taip .O ten ir bus ruso k. jei kalbi apie Mozilla :mirksiukas:

 

Jo a? mozila suinstaliavau. Bet pa ruski nilabai gerai man. O negalima kur nors perjungt i anglo k.?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Paie?kosiu anglo k. versijos :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Paie?kosiu anglo k. versijos :mirksiukas:

 

 

Paie?kok ir Operos gerai? Liksiu iki gyvenimo galo dekinga :geda

 

P.S Jau siuneiuosi anglo kalba.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tikrai Mozila daug greieiau varto puslapius :clap:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man labiausiai patinka Opera, ir tik Opera. :pack2_thumbup[1]: Turiu ir visas kitas, bet nepatinka. :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu dabar ir Opera ir Mozila, bet mozila tai ry?liai greieiau varto saitus. O Opera man tai ?eip sau :grin:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.