Pereiti prie turinio
uogyte

Kokią naršyklę naudojate?

Rekomenduojami pranešimai

A? tai naudoju Mozilla Firefox :pack2_thumbup[1]: megstu ta kortelio atidarinejimo funkcija... :hm:

 

 

Kokia kortelio atidarinejimo funkcija :mirksiukas: ?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu man vistiek mozilos sulietuvinimas nepasileid?ia. Ir sena i?tryniau. Nu nesvarbu, gerai man ir angli?ka versija :mirksiukas:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Jei ankseiau jau buvo adiegta originali ?Firefox? arba versija, tai reikia pa?alinti turima nar?ykles versija. Dar gali likti kai kurio senos nar?ykles bylo kataloge, a kura buvo adiegta nar?ykle (pvz., C:\Program Files\Mozilla Firefox\). ?a kataloga reikia pa?alinti. Taip pat, tam, kad neatsirasto versijo nesuderinamumo, reikia pa?alinti arba perkelti (jei yra svarbio duomeno) a kita vieta nar?ykles profilio bylas, kurios lieka ir i?diegus nar?ykl?. Profilio bylose laikomos viso naudotojo nuostatos, adresynas, numatytasis grafinis apvalkalas, paie?kos sistemos ir kiti duomenys. ?Windows 9x? arba ?Windows ME? sistemose profilio bylos ara?ytos a kataloga C:\<Windows katalogas>\Application Data\Phoenix, ?Windows 2000? ir ?Windows XP? ? :\Documents and Settings\<naudotojo vardas>\Application Data\Phoenix.

Atlikus minetus paruo?iamuosius darbus, reikia parsisiosti byla FirefoxSetup-ltLT-0.8.exe ir paleisti ja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kortelio atidarinejimas, tai eia turejau omeny ten kur vir?ui atsidarineja atskiri puslapiai, nereikia atskiro lango darinet, laikai paspaudus ctrl, spaudi ant kokios nuorodos ir atidaro ja a nauja kortel?. Tai labai gerai taip, nes ir patogu, ir kompa nedaug apkrauna... :hm:


Menas būti išmintingu – tai žinoti, į ką nereikia kreipti dėmesio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jei ankseiau jau buvo adiegta originali ?Firefox? arba  versija, tai reikia pa?alinti turima nar?ykles versija. Dar gali likti kai kurio senos nar?ykles bylo kataloge, a kura buvo adiegta nar?ykle (pvz., C:\Program Files\Mozilla Firefox\). ?a kataloga reikia pa?alinti. Taip pat, tam, kad neatsirasto versijo nesuderinamumo, reikia pa?alinti arba perkelti (jei yra svarbio duomeno) a kita vieta nar?ykles profilio bylas, kurios lieka ir i?diegus  nar?ykl?. Profilio bylose laikomos viso naudotojo nuostatos, adresynas, numatytasis grafinis apvalkalas, paie?kos sistemos ir kiti duomenys. ?Windows 9x? arba ?Windows ME? sistemose profilio bylos ara?ytos a kataloga C:\<Windows katalogas>\Application Data\Phoenix, ?Windows 2000? ir ?Windows XP? ? :\Documents and Settings\<naudotojo vardas>\Application Data\Phoenix.

Atlikus minetus paruo?iamuosius darbus, reikia parsisiosti byla FirefoxSetup-ltLT-0.8.exe ir paleisti ja.

Arlene, zinok istryniau viska ka parasei, parsisiunciau lietuviska versija visviena man ji nepasileidzia :piktas :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene
:mirksiukas: keista ,pas mane veikia puikiai , o windows pas tave sulietuvinti ?.. gali ir del kitko , ka?kas netinka , su ka?kuria tai programa nesusiderina ar kitos prie?astys .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:mirksiukas:  keista ,pas mane veikia puikiai , o windows pas tave sulietuvinti ?.. gali ir del kitko , ka?kas netinka , su ka?kuria tai programa nesusiderina  ar kitos prie?astys .

windows pas mane nelietuviski, tai gal del to nepasileidzia :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Nera gal nori lietuvi?ko windows ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nera gal nori lietuvi?ko windows ?

dekui Arlene, bet kazkaip prie situ pripratusi tai kazinau :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Netscape 8.0.1 galima surast eia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Firefox Community Edition 1.0.4 lietuvi?ka laida randasi eia

Lyginant su ?Mozilla Firefox?, ?Firefox Community Edition? nar?ykle turi didesna Lietuvos naudotojui naudingo interneto svetainio adresyna (taip pat RSS naujienas), kitoka paie?kos sistemo sara?a (lietuvi?kos sistemos ?Google?, ?Netsprint?), lietuvi?ka prad?ios tinklalapa ir kai kurias pakeistas su lietuvi?ka lokale susijusias nuostatas. Visos kitos funkcijos yra tokios pat.

Pastaba : Jei ankseiau jau buvo adiegta ?Firefox? ?eimos nar?ykle, tai reikia ja pa?alinti. Informacija apie diegima http://aldona.mii.lt/pms/lok/firefox/atsisiuntimas.html

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai Enternet explorer patogiausia :susigedes

turiu ir Mozilla Firefox bet man ji nlb.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.