Pereiti prie turinio
ewerra

Naujienos

Rekomenduojami pranešimai

Na va ir as grizau :clap: kompas buvo isbludes, pas daktara vedem :swoon2[1]: Naujo pas mane daug, tik nelabai linksmo :) Rado man guziuka po krutine, tai reiks operacijos. Nieko rimta, bet nuotaikos aisku nepakele :swoon2[1]: Tai vl dingsiu keliu savaiciu begy kelioms dienoms :blink:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Labukas ewwera, senai matyta :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Sveika ewerra ir nenusimink , viskas susitvarkys tik neprarask optimizmo :sird svarbu nepasiduot ligai ... sekmes tau , sveik :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ewerra sekmes tau. Ir kaip sako Arnele tikejimas daug padeda. :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu mergytes, tas ir yra kad man kazkaip dzin :hm: , nebent bus sunkiau kai i ligonine guldys. Bet pirma turi istirti kas tai, dabar sako kazkas nerimta.


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naujiena-mano sunelis pradejo lankyti dar?ela.Gera naujiena-u?vakar dare ultragarsa ir sake,kad didesne tikimybe,jog ne?ioju moteri?k?... :laugh:

Bloga naujiena-baigiasi ma?inos akumuliatorius... :piktas


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Naujiena-mano sunelis pradejo lankyti dar?ela.Gera naujiena-u?vakar dare ultragarsa ir sake,kad didesne tikimybe,jog ne?ioju moteri?k?... :laugh:

Bloga naujiena-baigiasi ma?inos akumuliatorius... :piktas

 

 

Sveikinu su gerom naujienom del mergytes, o del masinos tai nepergyvenk - viskas susitvarkys :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bloga naujiena man,tikriausiai gera-vyrui :lol: .Vyras masina nori parduoti,tai ant stiklo veziojasi lapa su aprasymu, kaina ir telefono numeriu(i turgu vaziavo,taip ir nenusiima).Tai atsirado pana,kuri pristojo:"Permiegok su manim,nupirksiu masina". :blink: Vyru pasitikiu,tik labai jau ji ikyrejo. :icon_king: Rodos,kaip ir jau atstojo.Vat ir taip buna... :doh:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Bloga naujiena man,tikriausiai gera-vyrui :lol: .Vyras masina nori parduoti,tai ant stiklo veziojasi lapa su aprasymu, kaina ir telefono numeriu(i turgu vaziavo,taip ir nenusiima).Tai atsirado pana,kuri pristojo:"Permiegok su manim,nupirksiu masina". :blink: Vyru pasitikiu,tik labai jau ji ikyrejo. :icon_king: Rodos,kaip ir jau atstojo.Vat ir taip buna... :doh:

 

Nu sakes, dar ir taip buna :doh: Kas per zmones siais laikais :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:icon_king: keista pana :blink:

audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Bloga naujiena man,tikriausiai gera-vyrui :doh: .Vyras masina nori parduoti,tai ant stiklo veziojasi lapa su aprasymu, kaina ir telefono numeriu(i turgu vaziavo,taip ir nenusiima).Tai atsirado pana,kuri pristojo:"Permiegok su manim,nupirksiu masina". :lol: Vyru pasitikiu,tik labai jau ji ikyrejo. :blink: Rodos,kaip ir jau atstojo.Vat ir taip buna... :D

Nu siaubas :icon_king:

Svarbu kad atstojo :doh:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.