Pereiti prie turinio
uogyte

Ar dažote chemiškai antakius ir blakstienas?

Rekomenduojami pranešimai

esu sviesiu plauku,mano antakiai sviesus,be cheminio dazymo neapseinu! :grin: Teko padaryti pertrauka,nes nuo per daznaus dazymo,pradejo reteti antakiai!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
A? retai, bet kartais antakius taip pasida?au. Esu band?iusi ir bakstienas, bet pasirode, kad mano akys tam kiek per jautrios, nepatiko.

Padariau i?vada, kad akys tampa jautrios nuo kompiuterio. Ankseiau blakstienas da?ydavau be problemo. Kai nuejau paskutinasyk, pati nesupratau, kas mano akims darosi...Siaubingas jautrumas atsirado. Dabar vel reiketo eiti pasida?yti, o tiesiog bijau...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

?iandien kaip tvarkiausi nagus, tuo paeiu sutvarke antakius. Pirma kart gyvenime taip geri :pack2_thumbup[1]: , padare tokia forma, kuria net negalvojau kad ant mano tiesio antakio galima padaryt, tuo paeiu ir nuda?e. Na ?od?iu esu apsipatenkinus :pack2_thumbup[1]:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man dabar antakius depiliuoja va?ku. Esu labai patenkinta :pack2_thumbup[1]: . Svarbiausia ne taip greit atauga. Ir ilgiau negu i?pe?iojus ka?kodel :grin: O kas svarbu svarbiausia, nereik kentet kaip po viena plaukela lupa, vadinau tai mozachizmu :laugh: , o vienas greitas nulupimas.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi, kaip a? tingiu da?ytis...

Reikia nueiti a kirpykla antakio susitvarkyti. Kaip visada, delsiu jau menuo...O paskui reikia daug pe?ioti ir skauda... tada keikiu save... :)


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Oi, kaip a? tingiu da?ytis...

Reikia nueiti a kirpykla antakio susitvarkyti. Kaip visada, delsiu jau menuo...O paskui reikia daug pe?ioti ir skauda... tada keikiu save... :rolleyes:

skauda manau nebent pirmais kartais :)

veliau nebe.

bent jau man :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man visada skauda. Jau daug meto...Chemi?kai antakius ir blakstienas da?au nuo 18 m. Mano antakiai labai tankus. Ir atauga labai greitai.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esu tamsi ir nedazau antakiu o blakstienas kartas nuo karto padazau ir visai neblogai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai nedazau,ness pakankamai tamsi esu ir nereikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

AS NIEKADA NEDAZIAU IR DABAR NEDAZAU.NEZINAU KODEL.SIAIP MAN PATINKA PACIAI DAZYTI-PATI PASIRENKU RISKUMA IR FORMA KAITALIOJU.TAD GAL IR NEDAZYSIU.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.