Pereiti prie turinio
kicule

Kauno gimdymo namai

Rekomenduojami pranešimai

Kur Kaune gimdėte? :unsure:

Ar patiko?Ar nusivylėte ? Kokie pliusai-minusai? :coffee:

Ar sutiktumėte tuose gimdymo namuose gimdyt ir kitą vaikelį? :hm:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gimdziau krikscioniu gimdymo namuose, patiko :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš gimdžiau Mažylio GN kaip ir patiko, bet šį karta mastau apie Kauno Klinikas :unsure:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o dabar jau neapsisprendziu ar klinikuose ar Mazulio GN :hm::hm:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kauno klinikose dirba mano klasiokas Mindaugas Kliučinskas. Jis ten berods ginekologinio skyriaus vedėjas. Linkėčiau pas jį gimdyti...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as taip pat abu kartus gimdziau Mazylio gimdimo namuose ,tikrai likau labai patenkinta,bet nezinau nebeplanuoju daugiau leliuku ,bet jeigu ir planuociau nezinau ar grysciau trecia karta ten pat :doh:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as taip pat abu kartus gimdziau Mazylio gimdimo namuose ,tikrai likau labai patenkinta,bet nezinau nebeplanuoju daugiau leliuku ,bet jeigu ir planuociau nezinau ar grysciau trecia karta ten pat :doh:

 

 

O kodėl ne? :hm:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O kodėl ne? :hm:

kartais vien gero elgesio is mediku nepakanka ,as suprantu kad mes visi zmones ir nesam idealus ,bet tokia dienele kaip tau i pasauleli ateina ilgai lauktas zmogutis ,ta minute galvoji tik apie ji ir kad tik viskas gerai butu,o kaip tau daktare pasako tau ziauriai skaudzius zodzius :x1: tokiu gan dziaugsmingu ir sunkiu metu tai nezinai kur detis :doh:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kartais vien gero elgesio is mediku nepakanka ,as suprantu kad mes visi zmones ir nesam idealus ,bet tokia dienele kaip tau i pasauleli ateina ilgai lauktas zmogutis ,ta minute galvoji tik apie ji ir kad tik viskas gerai butu,o kaip tau daktare pasako tau ziauriai skaudzius zodzius :x1: tokiu gan dziaugsmingu ir sunkiu metu tai nezinai kur detis :hm:

 

Jeigu neper giliai kasptausi tau po širdį gal gali pasakyt ką pasakė? :doh:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kauno klinikose dirba mano klasiokas Mindaugas Kliučinskas. Jis ten berods ginekologinio skyriaus vedėjas. Linkėčiau pas jį gimdyti...

siaip esu skaicius neblogu atsilepymu apie ji :doh:

Kita savaite vaziuoju pas viena docenta darytis echoskopija,tai ziuresiu... ka jis man patars :hm:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jeigu neper giliai kasptausi tau po širdį gal gali pasakyt ką pasakė? :unsure:
na net nezinau nuo ko ir pradeti,gal cia tik man tie zodziai atrodo skaudus ,gal as perdaug reikalauju is kitu ,bet as neikada tokiu zodziu neistarciau kitam ,kazkaip ir man buvo nemalonu tokiu metu girdeti tuos zodzius,viskas prasidejo nuo to kad ji man pasake as perdaug svorio priaugau nestumo metu,pries pat gimdima matuoja man spaudima o jis peraukstas, ji man ten sako kad tai labai negerai ir pati per stambi ir dar spaudimas per aukstas ,o as tokia pasimetus tai ka man sakau dabar padaryti,oji ma sako" nieko" ir su tokia ironija na va isivaizduokit jusu siuacija tokia ,man tiek zodzia kaip dabar skamba "jus gimdot gimdot ,neisgimdot ir jusu nera" o siap tai daktre fainuole tai ir nezinau kazkaip nusivyliau,man kazkaip kiesta labai atrodo moteris ir dar medike turi mane palaikyti bet savo zodziais tai ji mane pribloske. :this:

ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na net nezinau nuo ko ir pradeti,gal cia tik man tie zodziai atrodo skaudus ,gal as perdaug reikalauju is kitu ,bet as neikada tokiu zodziu neistarciau kitam ,kazkaip ir man buvo nemalonu tokiu metu girdeti tuos zodzius,viskas prasidejo nuo to kad ji man pasake as perdaug svorio priaugau nestumo metu,pries pat gimdima matuoja man spaudima o jis peraukstas, ji man ten sako kad tai labai negerai ir pati per stambi ir dar spaudimas per aukstas ,o as tokia pasimetus tai ka man sakau dabar padaryti,oji ma sako" nieko" ir su tokia ironija na va isivaizduokit jusu siuacija tokia ,man tiek zodzia kaip dabar skamba "jus gimdot gimdot ,neisgimdot ir jusu nera" o siap tai daktre fainuole tai ir nezinau kazkaip nusivyliau,man kazkaip kiesta labai atrodo moteris ir dar medike turi mane palaikyti bet savo zodziais tai ji mane pribloske. :this:

 

Na tikrai iš daktarės pusės tai yra labai jau negražu :unsure: O tuo labiau kai tu atvažiuoji jau gimdyti, ir galvoji tik apie tai, negalima taip žmonių įžeidinėti :hm:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.