Pereiti prie turinio
kicule

Kodėl jums patinka/nepatinka forumas

Kodėl jums patinka forumas?  

24 nariai prabalsavo

  1. 1. Kodėl man patinka forume?

    • Labai patinka draugiška kompanija,dalyviai
      17
    • Nėra įkiriu reklamu
      4
    • Patinka forumo dizainas
      6
    • Tiesiog patinka :)
      4
  2. 2. Kodėl nepatinka forume?

    • Reikia daugiau įvairiu skyreliu
      5
    • Dar labai mažai lankytoju
      14
    • Forumas letai kraunasi
      5
    • 0


Rekomenduojami pranešimai

Kodėl jums patinka/nepatinka mūsų forumas :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar per trumpai cia esu,kad tvirtai pasakyt :lol: Bet , po truputi pradeda patikt :lol: :lol:


ABAR7_E0.GIF

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Dar per trumpai cia esu,kad tvirtai pasakyt :lol: Bet , po truputi pradeda patikt :lol: :lol:

tada labai malonu :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi :lol:


ABAR7_E0.GIF

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labai patinka, nes tikrai labai draugiski dalyviai, visada paguos jei blogai jautiesi, uzjaus. O jei prisijungtu daugiau dalyviu arba butu aktyvesni (turiu omenyje ir save) visai butu liuks.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkodėl negaliu prabalsuoti :hm:

Bet ir nėra varianto man tinkamo, aš tiesiog MYLIU šį forumą :sird::sird::sird: Ir jaučiuosi čia kaip namie :sird:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man forumas taip pat labai patinka, nors galėtų būti daugiau lankytoju. O šiaip malonu kaskart užsukus pamatyti ką nors jau pažįstamą.

Man irgi rašo, kad nepasirinkau punkto už kurį balsuoju.

:sird: pasitaisiau, tikrai buvau nepsirinkus kas patinka, nes nepastebėjau to klausimo.


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as pasakysiu taip - MAN SIS FORUMAS TAIP LABAI PATINKA, KAD NET MINTIES NETURIU KAZKO GERESNIO IESKOTI, NES TOKS , MANO MANYMU, NEEGZISTUOJA :sird:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man sis xforumas patinka viskuom :hm: :lol: :lol: nera minusu....pazymejau viena, ka letai kraunasi, nes nedave balsuoti jeigu pazymi tik pliusus :lol: :lol: :D

cia jauciuosi gerai, ramiai, galiu issakyti savo nuomone-nors ir ne visada patinka ji visiems, bet.... nebunu uzsisklendusi cionais. AS DIEVINU SITA FORUMA!!!!!! :super: :P :pana3::pana3::pana3:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man jau kaip iprotis, isijungus kompa tai , pastas , xforumas, SM . Taigi smagu cia bendrauti , skaityti jusu mintis bei kartais pasisakyti :pana3:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man prabalsuoti neleido.... :geda:

Forumas-kaip gera drauge,kurios pasiilgsti,su kuria norisi pasidalinti naujienomis,paplepeti,pajuokauti....Miela draugija,smagus pokalbiai apie viska...Cia tiesiog gera pabuti...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man sis forumas yra tiesiog atgaiva po sunkios dienos :coffee:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.