Pereiti prie turinio
kicule

Kodėl jums patinka/nepatinka forumas

Kodėl jums patinka forumas?  

24 nariai prabalsavo

  1. 1. Kodėl man patinka forume?

    • Labai patinka draugiška kompanija,dalyviai
      17
    • Nėra įkiriu reklamu
      4
    • Patinka forumo dizainas
      6
    • Tiesiog patinka :)
      4
  2. 2. Kodėl nepatinka forume?

    • Reikia daugiau įvairiu skyreliu
      5
    • Dar labai mažai lankytoju
      14
    • Forumas letai kraunasi
      5
    • 0


Rekomenduojami pranešimai

bet man kaip naujokei ir neturinciai daug laiko sedeti prie kompo tas prasmingas senas rasti yra be sansu :x1:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
bet man kaip naujokei ir neturinciai daug laiko sedeti prie kompo tas prasmingas senas rasti yra be sansu :x1:

na tai reikskia nelabai kas ir pastebi ar yra jos isvis ar ne :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet utu gerai kad pastebetu gal tada jos ir atgytu ir butu prikeliamos naujam gyvenimui :mirksiukas:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
bet utu gerai kad pastebetu gal tada jos ir atgytu ir butu prikeliamos naujam gyvenimui :mirksiukas:

Dinariuk,tu turbut ne taip supratai apie ka kalbejo Eitvyde, kalbama yra apie tas temas kurios yra senai uzdarytos nes yra prirasyta virs 50 plp., pvz., tokios temos kaip "Sveiki,kavos...arbatos"

Paziurek vien cia cia kiek yra tokiu temu... ir tai nemanau kad jos yra kazkam labai reikalingos :flower:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as galvojau kad cia kalbama apie rimta spries kelius metus gvildentas temas, kuriu dabar net senbuviai neberanda :mirksiukas:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:hm::super: na aš sutrikus.. tikrai kalbu ne apie tokias temas... bet tiek tos, vistiek jei jų nebeįmanoma atkurti, tai neverta nė apie jas kalbėt..

ir po teisybei, tai man giliai dzin tos baisiai rimtos temos, nė nepamenu kas ten ką rašė, net jausmo nepamenu, kurį man sukėlė viena ar kita rimta diskusija...patys maloniausi prisiminimai ir yra kaip tik iš tų nebeprasmingų temų, kai tiesiog linksminomės, šėliojom ir t.t. :sird:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:hm::mda: na aš sutrikus.. tikrai kalbu ne apie tokias temas... bet tiek tos, vistiek jei jų nebeįmanoma atkurti, tai neverta nė apie jas kalbėt..

ir po teisybei, tai man giliai dzin tos baisiai rimtos temos, nė nepamenu kas ten ką rašė, net jausmo nepamenu, kurį man sukėlė viena ar kita rimta diskusija...patys maloniausi prisiminimai ir yra kaip tik iš tų nebeprasmingų temų, kai tiesiog linksminomės, šėliojom ir t.t. :bredis:

Eitvyde,nesikabinek prie zodziu,ir tas temas neprasmingas as pavadinau zaidimus ir pan., o kokias tu turi savo galvoja as nezinau,minciu skaityt nemoku :unsure:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:unsure: :mda: na aš sutrikus.. tikrai kalbu ne apie tokias temas... bet tiek tos, vistiek jei jų nebeįmanoma atkurti, tai neverta nė apie jas kalbėt..

ir po teisybei, tai man giliai dzin tos baisiai rimtos temos, nė nepamenu kas ten ką rašė, net jausmo nepamenu, kurį man sukėlė viena ar kita rimta diskusija...patys maloniausi prisiminimai ir yra kaip tik iš tų nebeprasmingų temų, kai tiesiog linksminomės, šėliojom ir t.t. :bredis:

gal tau ir neidomu, bet kiti zmones kurie yra cia naujokai tai is tu temu ir ju pasisalymu gali pasisemti nauju ziniu ar bent jau idomiai paskaityti, o tokiu temu apie kurias kicule kalba gali paskaitinet turint daug laisvo laiko :mirksiukas:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dinariuk, kur aš pasakiau, kad temos neįdomios? Aš sakiau, kad man giliai dzin, tai reiškia, kad pasibaigus diskusijai kažkuria tema, nebegrįžtu ir nebeskaitau kas ten buvo (tas ištrintas tam tikras temas paskaityčiau ir gal ne kartą).... tuo metu kai diskutuojama, tos rimtos yra labai įdomios..


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš noriu ,kad temų būtų kuo mažiau, net panašias subendrinti. Lengviau rasti ir lengviau bendrauti.

2.Adminas visada teisus,ypač pas rusus,porą įspėjimų ir pusmečiui banas.

Užtat niekas nesiginčija.

3. Yra toks formas Man,rašo kokie 50, turi narių 600 ir giresi - formas super.

Bet ten jaunumo, nuėjęs pasijuokiu Kiekvienas atsidaro savo temą,parašo ir palieka, retai diskutuojama, Moderatorių apie 20 suskaičiavau;

-Na kaip vaikučiai moka taip žaidžia, bet ir rimtų yra :sird: ;) :flowers:


385864ad89a73b1431d1878d8d9ed828.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2.Adminas visada teisus,ypač pas rusus,porą įspėjimų ir pusmečiui banas.

Užtat niekas nesiginčija.

Prieš rašant, reikia pasidometi kaip yra is tiesu.


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš rašant, reikia pasidometi kaip yra is tiesu.

 

 

Kicule prajuokinai....ar nepastebejai kad po metu atsakymuka atrasei Vomui.... :gele:


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.