Pereiti prie turinio
haski

Kam skirsit savo 2 proc. pajamu mokescio?

Rekomenduojami pranešimai

siaubas kazkoks...vat ir rimtai zinok kam atiduodi savo pinigelius....as negaliu niekam skirti,nes gyvenu ne lietuvoje,o jei ir buciau bei dirbciau-tai niekam neskirciau..... nes visi jau nat galvos pradeda lipti ir taip....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oksana, geriau į bendrą katilą nei kažkam?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
oksana, geriau į bendrą katilą nei kažkam?

jei teisingai supratau tave,tai taip-geriau i bendra katila nei kazkam,o kas tiek kazkas?????

baznycia?????kuri jau i taip per daug nauduojasi zmonemis-jau renka pinigelius ne vien tam kad butu kazkam geriaua ar kazkks remontas padarytas-o sau kunygai jau renka-dingo kazkada egzistavusi dorove.....

vaiku namams????o kokia jie turi teise aiskinti ka mums nesti i vaiku namus,o kokiu daiktu nenesti-gaila man vaikuciu labai-tikrai gaila,bet nepakenciu valdzios kuri isakineja.....minkstu zaisliuku reikia,bet tik svariu ir labai geru...... dziaugtusi aplamai,kad zmones aukoja ir kazka nesa....

o daugiau nebezinau kam skiriami yra...


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu bent suvoki apie kokius čia mes pinigus kalbam? man panašiau, kad ne..

 

jei jau neturi skirti kažkam kas tau labai artima, kodėl neskyrus kokiam fondui ar organzacijai padedančiai sergantiems vėžiu pvz, ar cukriniu diabetu, ar kokiam jaunimo centrui ar kokiai organizacijai besirūpinančiai gyvūnais ar dar kam.. negi geriau, kad iš tavo (ir kitų niekam neskyrusių tų 2proc) pinigų valdžia sau algas pasikeltų ar dar vieną limuziną nusipirktų :mirksiukas:

 

 

 

vien NVO yra gan nemažai (galima remti ne vien nvo) susirasti sau patinkančią gali čia: ČIA (nvo duomenų bazė->paieška) ir siūlyčiau patinkančią dar patikrinti ČIA


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
tu bent suvoki apie kokius čia mes pinigus kalbam? man panašiau, kad ne..

 

jei jau neturi skirti kažkam kas tau labai artima, kodėl neskyrus kokiam fondui ar organzacijai padedančiai sergantiems vėžiu pvz, ar cukriniu diabetu, ar kokiam jaunimo centrui ar kokiai organizacijai besirūpinančiai gyvūnais ar dar kam.. negi geriau, kad iš tavo (ir kitų niekam neskyrusių tų 2proc) pinigų valdžia sau algas pasikeltų ar dar vieną limuziną nusipirktų :flowers:

vien NVO yra gan nemažai (galima remti ne vien nvo) susirasti sau patinkančią gali čia: ČIA (nvo duomenų bazė->paieška) ir siūlyčiau patinkančią dar patikrinti ČIA

aciu Eitvyde uz pagalba. as tikrai suprantu apie kokius pinigus cia ein kalba-esu gyvenus Lietuvoje ir esu gan nemazai apie tai girdejus-juk tie du pricentai kiekvienais metai yra kam nors skiriami!!!!!!!!!


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei neužpildai fr0512 ir nenurodai kam skirsi, tai jie gali nueit ir seimo narių premijoms, jei tave tai tenkina, tai šaunu :flowers:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as negaliu niekam skirti,nes gyvenu ne lietuvoje

as negaliu pildyti sitos formos,nes dirbu ir gyvenu ne lietuvoj...... jau rasiau apie tai pries tai. :flowers:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiemet 1 proc. paskyriau nefrologinių ligonių asociacijai ir 1 proc. labdaros ir paramos fondui "Rugutė" (padeda vaikučiams, sergantiems onkologinėmis ligomis). Vyresniojo sūnaus mokyklai iš principo nenoriu nieko skirti papildomai, nes ir taip turim už savo pinigus pirkti vaikams kai kuriuos vadovėlius (mokykla neva neišgali). Tik kažkaip video kamerų sugeba prisipirkt ir pristatyt ant kiekvieno kampo. Nežinau, kas šiuo atveju svarbiau - stebėti vaikus per pertraukas, ar nupirkti jiems pačias būtiniausias mokymo priemones :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš ir visa mano šeima 2 pocentus skiriama Lietuvos gyvūnų globos draugijai,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikutes o as tai skyriau vaiku globos namam

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skiriu jau pora metu darzeliui i kuri eina mano vaikai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.