Pereiti prie turinio
uogyte

virusas per skype

Rekomenduojami pranešimai

Internetinio bendravimo programa „Skype“ plinta naujas virusas, kuris platinamas panašiai kaip ir „Sandros“ virusas – žinutėmis per pokalbių kanalą

Skype” klientas gauna žinutę iš kontaktų sąraše esančio asmens, kuris siūlo pasižiūrėti nuotrauką (.jpg). Paspaudus ant nuorodos į kompiuterį atsisiunčia rinkmena .jpg formatu. Bandant ją aktyvuoti pasileidžia virusas, kuris taip pat išsiuntinėja žinutes visiems kontaktuose esantiems asmenims.

Saugumo sumetimais siūloma neatidarinėti nuorodų su .jpg galūne.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As jau vakar gavau toki :victory:

 

Siule foto paziuret :)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano brolis gavo toki kur siule foto paziuret-jis paziurejo,o ten buvo ne foto,o kazkokia nesamone-per ji atsiunte ir man,bet as jau buvu perspeta todel atmeciau ir virusiuko sau i kompiuteri neisiunciau.....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Merginos, jei norit visu virusu isvengti, paprasciausiai nueikite i Tools -> Options -> Privacy ir pazymekite Allow calls from only people from my contacts ir Allow chats from only people in my contacts ir pasibaigs tie virusu siuntinejimai..As anksciau irgi gaudavau visokiu nesamoniu, bet kai nustaciau sias funkcijas, daugiau niekas nerasineja ir nieko nesiuntineja :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Merginos, jei norit visu virusu isvengti, paprasciausiai nueikite i Tools -> Options -> Privacy ir pazymekite Allow calls from only people from my contacts ir Allow chats from only people in my contacts ir pasibaigs tie virusu siuntinejimai..As anksciau irgi gaudavau visokiu nesamoniu, bet kai nustaciau sias funkcijas, daugiau niekas nerasineja ir nieko nesiuntineja :victory:

bet vakar virusas man atejo ne failo pavidalu,o ciato-tipo mano drauge is mano kontaktu saraso siun cia man zinute,bet parasyta rusu kalba,o jinai nekalba rusu kalba ir duotos nuoruodos,i kurias ieus galima virusa atsisiusti,bet as neatidariau ir istryniau sita ciato istorija.... tai nebutinai kazkas svetimas sius ar rasys-gali pasinauduoti ir is mano saraso zmonemis....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va koki tik ka gavau, cia taip pat is mano pazystamu :victory:

a3944a7d96ca.jpg

 

vakar panasu gavau, tik su kitu tekstu :)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aha man panasiai rase ir antra nuoruoda buvo po kelis kartus prirasyta.....tipo mano drauge ikiso ten savo nuotrauka ir as turiu paziureti.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va dar toki perspejima i skype gavau...

 

Persiusk, prašau, šita pranešima visiems zmonems iš savo Contacts, netgi

tiems, kurie dabar offline, kad jie nepriimtu i kontaktus

"marinukas69, todel kad tai yra VIRUSAS. Jis naikina kietaji diska!

Ir jeigu net kažkas iš tavo draugu ji priims i kontaktus, TAVO kompiuteris

irgi bus užkrestas!


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eina sau kiek cia tu virusu dabar nauju :D :victory:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gavau siandien i SKYPE :mirksiukas:

 

 

Persiusk prasau sita pranesima visiems zmonems is savo Contacts, netgi tiems kurie dabar offline,kad jie nepriimtu i kontaktus "Gunner4133" & "Gramas777" todel kad tai VIRUSAI Ju vardai (Grybas Papparazzi & Waflis Parasha ) ir jie naikina kietaji diska. Ir jei net kazkas is tavo draugu ji priims i kontaktus tavo kompiuteris irgi bus uzkrestas.Taigi nukopijuok ir persiusk visiems draugams !!!

tai labai rimtai, atkreip demesi

cia baisesnis nei sandra virusas.


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kosmaras kiek virusu daug prisiveise. reikia kazkap juos naikinti- gal antibiotikas pades :sird:

siaip nepriimu jokiu nepazistamu kontaktu. ir noriu pasakyti, kad nebutinai gausi tu visura jeigu is jusu kontakto kazakas ji priims. tiesiog tokiu atveju ateis ir tau failas del atidarymo arba prasys priimti toki pat kontakta.... bet jei tu nepriimsi tai ir nieko nebus :mirksiukas: man buvo tokia situacija. brolis prieme virusa, oas ne.... jis turejo, o as nea :(


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kam isvis priiminet svetimus kontaktus ir tuo labiau bele kokia informacija?as leidziu su maim kontaktuokti tik zmonems esantiems mano kontaktu sarase :rolleyes:


line_vaikai2-0099FF.gif_beg_vaik6-slank.gif_beg2_unim2-slank.gif_time_949442400_time2_1167688800_text_Sūneliui_text2_Dukrytei.gif

mano darbas cia

mano laisvalaikis cia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.