Pereiti prie turinio
Snapė

Kokias depiliacijos priemones naudojat?

Rekomenduojami pranešimai

O kiek laiko po kremu neatauga??? As irgi kankinuosi peiliukais. Indre, o gal tas kremas koks pasenes buvo. :grin: Baisu, jei net zaizda liko, uzuojauta :hm:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Dimidrolis
o tu savo barzda bedepiliuodamas neisipjauni?

 

 

Nea, man barzda auga ant veido :wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi su peiliukais tvarkausi. Skausmo bijau, tai epiliatorius atkrinta. Galvojau apie putas, bet nepirkau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

?inokit vakar vel i?sitraukiau tas putas. Galvoju, nu gal ta diena buvo mano kojom negera. Ir vel u?sitepliojau. Ir ka jus manot, nei skausmo kokio, nieko :hm: . Nu ka, palaikiau 5 minutes, ir lekiu a vonio plaut. Bet kaip gerai nudepiliavo :pack2_thumbup[1]: , tikrai nei alergija sukele, nieko. Tai taip apsid?iaugiau, ?iandien visas kojas depiliuosiu, nes vakar tik lopinela ma?a nudepiliavau.

O epiliatorio tai a? ir noriu nusipirkt, bet skausmo bijau. Kosmetologe(drauge), pasakojo kad jos perka u??aldanta skysti, toka kaip medicinoj naudoja, ir u??aldo kojas ir kitas vietas, kurias depiliuoja. ir jokio skausmo. Ir tas skystis nera brangus, tai gal sakau reiks pabandyt :hm: .

O eit pas kosmetologe depiliuoti imtymio vietelio a? nedrystu :hm: , nu sakykit kaip norit, bet ten prie? svetima sketeriotis man ka?kaip nefaina.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai skutimosi putos ir peiliukas :pack2_thumbup[1]: ir jokiu rupesciu, tik va daznokai reikia :doh , bet geriau nei skausma kentet


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tas pats kas ir pas ginekologa skridyti...jokio cia nefainumo...gali juk su mersais gulet...ir tik pozas kamasutrines visokias lanxtyt.

o vaskuojant kojas tai tikrai reik nuskausmintojo...nes kitaip tai mirt galima is malonumo


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Peiliukai peiliukai... bet noreeiau nusipirkt epiliatorio u??aldanta, su visais tais nuskausminimais, tik ne?inau ar tai tikrai geras daiktas yra kaip sako reklamose :mirksiukas:


Menas būti išmintingu – tai žinoti, į ką nereikia kreipti dėmesio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Peiliukai peiliukai... bet noreeiau nusipirkt epiliatorio u??aldanta, su visais tais nuskausminimais, tik ne?inau ar tai tikrai geras daiktas yra kaip sako reklamose :hm:

 

 

as zinok toki ir turiu ir man nieko neveikia kaip reklamoje :doh tai kartais naudoju su juo kartais be jo ,man jokio skirtumo tik salta :brrr o skausmas tas pats :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Vakar nusipirkau ta reklamuojama Veet rasera kremas-gelis.product-408120.jpg

Bet kad jis toks jau nuostabus kaip rodo reklamoja tai nepasakyciau :bee

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vakar nusipirkau ta reklamuojama Veet rasera kremas-gelis.product-408120.jpg

Bet kad jis toks jau nuostabus kaip rodo reklamoja tai nepasakyciau :bee

Jis ?iauriai smirdi :doh Ir ?iaip ner toks geras kaip kad reklamuojama :bigsmile:


Menas būti išmintingu – tai žinoti, į ką nereikia kreipti dėmesio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Na man tai jis nesmirda, nes kvapas tikrai nera stiprus, bet depilioti galetu geriau :bee

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na man tai jis nesmirda, nes kvapas tikrai nera stiprus, bet depilioti galetu geriau  :bee

O gal skiriasi kvapai melyno ir to raudono :hm: Mano tai raudonas, tavo koks? Nes rimtai kvapas labai stiprus jo :blink:


Menas būti išmintingu – tai žinoti, į ką nereikia kreipti dėmesio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.