Pereiti prie turinio
Snapė

Kokias depiliacijos priemones naudojat?

Rekomenduojami pranešimai

Svečias kicule

Mano tas ruzavas :blink:

Nezinau, gal del vonios putu, ir visokio kitos kosmetikos nepajutau to kvapo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kosmetologe(drauge), pasakojo kad jos perka u??aldanta skysti, toka kaip medicinoj naudoja, ir u??aldo kojas ir kitas vietas, kurias depiliuoja. ir jokio skausmo. Ir tas skystis nera brangus, tai gal sakau reiks pabandyt  :hm: .

.

Indre, gal su?inojai, kas per skystis? labai reikto ......... :blink:


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neperseniausiai nusipirkau veet skutimosi peiliuka sumokejau 22lt bet uztat kox jis :pack2_thumbup[1]: :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Indre, gal su?inojai, kas per skystis?  labai reikto ......... :rolleyes:

 

 

Teisyb? pasakius a? net buvau pamir?us paklaust :susigedes . Dabar butinai pri?adu paklausiu.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Teisyb? pasakius a? net buvau pamir?us paklaust  :susigedes . Dabar butinai pri?adu paklausiu.

gal jau ? :susigedes


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Teisyb? pasakius a? net buvau pamir?us paklaust  :susigedes . Dabar butinai pri?adu paklausiu.

Indre, Indrute, gal jau su?inojai? :bigsmile:


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Indre, Indrute, gal jau su?inojai?  :bigsmile:

 

 

Dabar jau su?inojau :geda . Vadinasi taip Lidocain 10% spray. Gero naudojimo. O jo kaina apie 20 lito :mamba: .


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Dabar jau su?inojau :geda . Vadinasi taip Lidocain 10% spray. Gero naudojimo. O jo kaina apie 20 lito :mamba: .

aeiu :clap: :pack2_worthy[1]:


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Dabar jau su?inojau :geda . Vadinasi taip Lidocain 10% spray. Gero naudojimo. O jo kaina apie 20 lito :bigsmile: .

o gal jau ir pati i?meginai ? :unsure:


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju peiliukus..kremai mane nervina - išsitepi ir lauk..ir dar ne visad gerai nudepiliuoja, tai reikia arba kartot arba peiliukais naudotis..o epiliatoriaus prie odos nepriglausčiau - kažkokia nepaaiškinama baimė :lol:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nusipirkau toka philips epiliatorio su masa?uokliu, tai uuuh, skausmas kaip ir pakeneiamas ?iaip taip..bet jau tie plaukelio aauginejimai tikrai kad d?iaugsmo nekelia :swoon2[1]: Ka?kaip po truputa gra?tu atgal prie peiliuko..nors nerealiai da?nai tenka pasinaudot jais :doh Tai net nebe?inau ko ir imtis.. O taip noretosi ka?ko neskausmingo ir ilgalaikes naudos :shout:


Menas būti išmintingu – tai žinoti, į ką nereikia kreipti dėmesio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir nemegstu tepliotis su tais kremais..esu isbandzius ir juos, ir vaska, bet puikaus rezultato nemaciau, todel draugauju su peiliukais..siaip peiliukai geriausia, kai po dusu ar vonioj, tada net ir putu nereikia, o po to tik kremu issitepi, kad oda nebutu sausa ir viskas..dabar neseniai pradejau naudoti

Johnson's Hair Minimising and Body Lotion

2395med.jpg

 

bet kol kas ypatingu rezultatu nepastebejau, gal todel, kad vis pamirstu reguliariai pasitepti :geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.