Pereiti prie turinio
slapuke

problemos mokyloje, kaip pasielgti?

Rekomenduojami pranešimai

sveiki, norejau paklausti jusu nuomones. Turiu problema ir negaliu apsispresti ka man daryti. Mokykloje nesu labai populiari, bet as to ir nesiekiu, bet jeigu mane uzkabina tai ir nenusileidziu kitiems. Dabar prie manes eme kabinetis ir izeidineti visaip klasiokas, paskui ji ir visi kiti klases vaikinai ir kai kurios klasiokes. Tai tesiasi jau pora menesiu, pavargau nuo to ir man darosi sunku atlaikyti pastovia itampa. Svarsciau pereiti i (dabar mokausi vidurineje 9klaseje) gimnazija, bet kitais metais bus egzaminai ir as savimi nepasitikiu bijau, kad pradesiu prasciau mokytis ir neislaikysiu egzaminu, nors mokausi ir neblogai dabar(taip pat rizika, kad kitoje mokykloje irgi atsiras tokiu pat zmoniu kaip ir dabartinis klasiokas). Kaip manote ka tureciau daryti ??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galbut butu gera mintis savo rupescius papasakoti aukletojai (-ui), o jei niekas po to nepasikeis, as eiciau tiesiai pas direktoriu, nes nepakesciau, jei mane pastoviai uzkabinetu :huh: O tevams esi pasakius?? :D jei nenori pati kalbeti, geriau jau tevams tada pasakyk, tegu jie eina ir tvarko viska su vyresnybe uz tave :doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Galbut butu gera mintis savo rupescius papasakoti aukletojai (-ui), o jei niekas po to nepasikeis, as eiciau tiesiai pas direktoriu, nes nepakesciau, jei mane pastoviai uzkabinetu :huh: O tevams esi pasakius?? :D jei nenori pati kalbeti, geriau jau tevams tada pasakyk, tegu jie eina ir tvarko viska su vyresnybe uz tave :doh:

Tevams sakiau apie tai, as manau, kad as nueisiu pas aukletoja ar direktoriu tikrai nepades. Jie netgi per pamokas taip sneka ir mokytojos jiems nieko nesako.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

slapuke, o nuo ko viskas prasidejo? :huh:

kiek metu tu mokinesi tuoje klaseje :doh:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As mokausi nuo pirmos klases. O viskas prasidejo, kai paprasciausiai pradejo uzkabineti mane o as jiems nenusileisdavau ir dabar tai jau tesiasi pora menesiu :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O negali būt taip kaip dažniausiai būną, kad bernai tie kvailei tave įsimylėjo? :huh: O panos tiesiog iš pavydo priekabiauja prie tavęs? :doh:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siūlau paskambinti vienu iš nemokamų jaunimo pagalbos linijų, ten sėdi kvalifikuoti jaunuoliai, kurie susiduria su įvairiausiom problemom ir tave asmeniškai pakonsultuos :huh:

Vilniaus jaunimo linija (8 800) 2 88 88

Vilniaus mokyklų linija (Anoniminė psichologinė pagalba vaikams, jaunimui ir tėvams) (8 800) 2 80 80

Nereiks nė prisistatyti, įsigilins į tavo problemą, gali skambinti iš taksofono :doh:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O negali būt taip kaip dažniausiai būną, kad bernai tie kvailei tave įsimylėjo? :huh: O panos tiesiog iš pavydo priekabiauja prie tavęs? :doh:

Taip tikrai negali buti, jis kabinejasi ne vien tik prie manes, jam tiesiog tai patinka :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na čia tipiška paauglių situacija. Vaikinukai mėgstą susirasti "auką" kad pasijaustų šustri ir t.t.

Bet tokiu atvėju jiem geriausiai sparnus pakarpo, direktorius.direktorė, jeigu ir reikia nepilnamečių inspektorių pagalbą.

Aš siūlyčiau kaip ir Nicole, kreiptis į auklėtoja, kitu būdu niekas nepasikeis :unsure:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na čia tipiška paauglių situacija. Vaikinukai mėgstą susirasti "auką" kad pasijaustų šustri ir t.t.

Bet tokiu atvėju jiem geriausiai sparnus pakarpo, direktorius.direktorė, jeigu ir reikia nepilnamečių inspektorių pagalbą.

Aš siūlyčiau kaip ir Nicole, kreiptis į auklėtoja, kitu būdu niekas nepasikeis :unsure:

Jis jau ne karta buvo nusizenges, bet turtingi teveliai padeda jam issisukti is problemu, buvo ir rimtu atsitikimu, taciau jam nieko nepadarydavo. Man is mokyklos valdzios tikrai niekas negali padeti, juk jeigu pasakys, kad taip daryti negrazu jis del to nesiliaus, gal netgi bus blogiau. :( Neisivaizduoju kaip su tokiu zmogum pakovoti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal tavo teveliai galetu susitikti su jo tevais ir pakalbetu kaip suauge zmones,tavo teveliai paaiskintu kas vyksta tarp jusu...

 

o tu dabar kaip elgesi? :unsure:

Ar turi klasej drauge,drauga su kurio bendrauji :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O gal tavo teveliai galetu susitikti su jo tevais ir pakalbetu kaip suauge zmones,tavo teveliai paaiskintu kas vyksta tarp jusu...

 

o tu dabar kaip elgesi? :D

Ar turi klasej drauge,drauga su kurio bendrauji :(

Paskutiniu metu stengiuosi nekreipti i ji demesio, yra klasiokiu su kuriom bendrauju, taciau paskui ta klasioka seka visi klases vaikinai ir kai kurios merginos. Visi kaip kokie pastumdeliai elgiasi kaip liepia kiti. Manau jis dar gali manes nemegti, nes as isreiskiu savo nuomone, kuri daznai nesutampa su kitu nuomone :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.