Pereiti prie turinio
slapuke

problemos mokyloje, kaip pasielgti?

Rekomenduojami pranešimai

sveiki, norejau paklausti jusu nuomones. Turiu problema ir negaliu apsispresti ka man daryti. Mokykloje nesu labai populiari, bet as to ir nesiekiu, bet jeigu mane uzkabina tai ir nenusileidziu kitiems. Dabar prie manes eme kabinetis ir izeidineti visaip klasiokas, paskui ji ir visi kiti klases vaikinai ir kai kurios klasiokes. Tai tesiasi jau pora menesiu, pavargau nuo to ir man darosi sunku atlaikyti pastovia itampa. Svarsciau pereiti i (dabar mokausi vidurineje 9klaseje) gimnazija, bet kitais metais bus egzaminai ir as savimi nepasitikiu bijau, kad pradesiu prasciau mokytis ir neislaikysiu egzaminu, nors mokausi ir neblogai dabar(taip pat rizika, kad kitoje mokykloje irgi atsiras tokiu pat zmoniu kaip ir dabartinis klasiokas). Kaip manote ka tureciau daryti ??

 

 

 

iš esmės situacija nenusakyta detaliai. Ką reiškia, kai mane užkabina, nenusileidžiu kitiems? Kuo tai pasireiškia konkrečiai? Galbūt,kad situacija būtų geriau matoma, jos priežastys, reikia kalbėtis su žmonėmis, kurie betarpiškai yra toje aplinkoje: pažįsta tave ir tuos kitus mokinius (greičiausiai tai mokytojai). Kaip jie prie tavęs kabinėjasi, kokiu būdu įžeidinėja - visada reikia išsiaiškinti detaliai. Nes nuo to priklauso problemos sprendimo būdai. jei pasitiki, geriausia pasikalbėti su mokytoja, tėvais, mokyklos psichologu (jei toks yra). Pirma reikia stengtis atgauti vidines jėgas, stengtis nepasiduoti, pasitelkti humorą, nebijoti pasijuokti iš savęs (ne save žeminti ir iš savęs juoktis piktybiškai, žinoma, tokį juoką, apie kurį kalbu, vadiname autoironija). Reikia stengtis nesileisti psichologiškai gniuždomai, ieškotis pagalbos. Svarbiausia, kad pati žinai, jog sugebi daug ką padaryti: mokaisi gerai, sieki tam tikrų rezultatų, susikoncentruok į tikslo siekimą - ir būtinai jį pasieksi.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai tave uzjauciu, paaugliai tikrai kartais buna ziaurus. Jei negali padeti nei direktore, nei mokytojos, tai gal turi vyresni broli ar vyresniu draugu? Tokiems ereliams tik vienu budu galima sparnus apkarpyt, taip juos prigasdint, kad atshoktu visas noras prie taves kabinetis. :victory:


Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.