Pereiti prie turinio
Valdas1_1

EUROPE DIRECT Referencinis numeris: 3776036

Rekomenduojami pranešimai

Žinučių sąrašas | Ištrinti

Ankstesnis | Kitas

Persiųsti | Persiųsti kaip priedą | Atsakyti | Atsakyti visiems

 

 

Tema: EUROPE DIRECT pranesa, kad gavo Jusu uzklausima

Nuo: noreply@europe-direct.ec.europa.eu

Data: 2007 Balandis 23, 11:00, Pir

Kam: 33sabara@micro.lt

Prioritetas: Normalus

Nustatymai: Peržiūrėti visas antraštes | Rodyti spausdinamą versiją

 

 

 

***************************************

This is an automated message.

Please do not reply.

***************************************

 

Referencinis numeris: 3776036

Dėkojame už Jūsų žinutę. Mes atsakysime į Jūsų užklausimą netrukus.

Su pagarba, EUROPE DIRECT

English:

Thank you for your e-mail. We will reply to your enquiry asap.

Kind regards, EUROPE DIRECT

 

###########################################################

Dėkojame jums už žinutę. Atkreipiame dėmesį, kad kiekvieną kartą, kai jūsų užklausimas bus perduotas EUROPE DIRECT, jūs gausite žinutę, patvirtinančią jūsų užklausimo gavimą, su jūsų žinutės registracijos numeriu.

 

Tema:

Egipto „Mirusiųjų knyga“, Tibeto „Mirusiųjų knyga“ , Magija – tam tikros sąvokų, prasmių ir reikšmių (semantinės) sistemos,

 

Klausimas (-ai):

EUROPE DIRECT Referencinis numeris: 3760258

Tema:

Laiškas Lietuvos Parapsichologu Asociacijos Prezidentui Audriui Dineikai 20070416

 

Klausimas (-ai):

20070416 Labas Audriau Dineika Lietuvos Parapsichologu Asociacijos Prezidente: informacion- maršal taip teigia USA apie iš mirusiuju informacinio lauko atkurtus visus kada nors givenusius Lietuvius.Dabar jie gyvi, ir yra puikūs žmonės. Amerika pasiekimu viršunėje. USA paskelbė visu tautu ( lotinu amerikoje ir šiaurės amerikos žemine) mobilizacija.tad kitos tautos parems informacionius- maršal. Švenčiame laimę jausti TECHNOLOGIJAS, ir už parapsichologijos siekius Lietuvoje ŠAMPANO.. Profesorius m. dr. Valdas Sabaliauskas visas pasaulis jau žino ir te sužino šia žynę.

###################################################

Mirusiųjų knyga

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.

Egipto „Mirusiųjų knyga“

Mirusiųjų knyga – senovės egiptiečių magiški tekstai ir iliustracijos papiruso ritiniuose. Jie buvo paliekami mirusiesiems, kad padėtų įveikti dausų pavojų pomirtiniame pasaulyje ir pasiekti palaimingą būvį Aaru – nendrių laukuose, vadinamame dangiškajame Egipte. Tai himnų, litanijų, ritualinių maldų ištraukos, kurias galima pavadinti užkeikimais. „Mirusiųjų knygos“ pavadinimą sugalvojo XIX a. egiptologas K. R. Lepsius. Ištarmes jis pavadino skyriais ir sunumeravo. Dauguma tekstų priskiriami Reu nu pert em hru rubrikai, kurios pažodinis vertimas turėtų skambėti maždaug taip: Ištarmės apie išėjimą į dieną. Tekstai reiškia perėjimą iš tamsos į šviesą, Duato nakties tamsybėse pakilti su Saule ir atgimti dvasiniu Akh pavidalu. Knygą sudarydavo žyniai, brangiai parduodavo, todėl ją galėjo nusipirkti tik turtingi žmonės.Ankstyviausi rasti papirusai datuojami XV a. pr. m. e. viduriu. Pirmieji buvo rašomi pusiau kursyviniais hieroglifais juodu rašalu, raudonai išryškinant pavadinimus ir svarbiausiais vietas. Seniausieji variantai buvo labai trumpi, o vėliau atsirado ilgų, iki 40 metrų ilgio. Apie 1085-715 metus pr. m . e. papirusuose vyravo beveik vien iliustracijos be lydinčių tekstų. Naujosios karalystės laikmečiu ritiniai tampa privaloma kapo reikmenų dalimi. Jie būdavo apvyniojami lininiu audeklu, užantspauduojami ir dedami į sarkofagą šalia mumijos arba į tuščiavidurės medinės Ozyrio statulėlės vidų. Yra žinoma apie 200 papirusų su ištarmėmis.

Tibeto „Mirusiųjų knyga“

Egiptologo K. R. Lepsiaus pavyzdžiu pasekė W. Y. Ewans-Wentzas, XX a. pradžioje išleidęs vieną iš daugelio mirties temai skirtų tibetiečių traktatą, kuris pažodžiui verstųsi Išsilaisvinimas bardo tarpsnyje klausantis pamokymų ir pavadinęs jį Tibeto mirusiųjų knyga.

Magija

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Pentagrama yra dažnai naudojama kaip magijos simbolis, o apversta pentagrama yra vienas iš satanizmo simbolių.

Apie triukus ir iliuzijas skaitykite straipsnyje Magija (iliuzijos)

Magija – tam tikros sąvokų, prasmių ir reikšmių (semantinės) sistemos, leidžiančios kurti alternatyvias įprastoms pasaulio – stebimų įvykių, daiktų ir pan. interpretacijas, kurios nebūtinai teisingos moksliškai, tačiau yra neprieštaringos sau pačioms bei subjektyviai stebimam pasauliui

############################################

Iliuzijų rūšys

Vienareikšmiško varianto, kaip iliuzijos turėtų būti kategorizuojamos, nėra. Tačiau labiausiai paplitęs skirstymas į septynias rūšis, galbūt dėl mistinio šio skaičiaus atspalvio.

Sukūrimas

Iliuzionistas iš nieko, „iš oro“ sukuria kažkokius objektus arba ištraukia juos iš tuščios talpyklės. Klasikinis triukas – triušio ištraukimas iš tuščios skrybėlės. Kiti paplitę triukai – paties mago pasirodymas iš niekur su dūmų debesiu tuščioje scenoje, kortos ar gėlių puokštės ištraukimas iš oro.

Pradanginimas

Atvirkščia rūšis sukūrimui. Iliuzionistas pradangina kažkokį objektą. Klasikinis pavyzdys yra nosinaitės sukišimas į sugniaužtą kumštį, kurį atgniaužus delnas yra tuščias. Pradanginimo, kaip ir sukūrimo, elementus naudoja vienas seniausių magijos triukų pasaulyje – puodukai ir kamuoliukai. Vieni garsiausių šiuolaikinių pavyzdžių yra David Copperfield atlikti traukinio vagono bei JAV Laisvės statulos pradanginimai, ar iliuzionisto P. C. Sorcar sūnaus P. C. Sorcar jaunesniojo pademonstruotas Tadžmahalo pradanginimas dviems minutėms.

Transformacija

Tai yra vieno objekto pakeitimas kitu. Pavyzdžiui, iliuzionistas į narvą įleidžia tigrą, apsupa narvą nepermatoma skraiste, po kelių „magiškų“ žodžiu skraistė nuimama ir narve vietoje tigro matoma mergina.

Atstatymas

Sugadinto (dažniausiai – padalinto į kelias dalis) objekto atstatymas. Klasikinis pavyzdys – pjūklu perpjaunama mergina. Kitas populiarus triukas yra pastoviai po perkirpimų atsistatanti vientisa virvė.

Teleportacija

Objektas teleportuojamas iš vienos vietos į kitą. Klasikinis teleportacijos pavyzdys yra puodukai ir kamuoliukai, kai kamuoliukas padedamas po vienu apverstu indu, o ištraukiamas iš po kito. Patikrinus pirmąjį paaiškėja, kad po juo nieko nebėra – kamuoliukas „teleportavosi“. Kitas pavyzdys yra į vieną kabiną įeinanti ir iš kitos išeinanti iliuzionisto padėjėja mergina ir panašiai.

Levitacija

Iliuzionistas ar jo asistentas levituoja tam tikru atstumu nuo žemės. Dažnai skraido virš žemės, praskrenda pro lanką, virš jo pranešami įvairūs daiktai, įskrenda į permatomą dėžę (parodyti, kad nekabo ant jokios neįžiūrimos virvės). Paprasčiausias ir pasiruošimo nereikalaujantis levitacijos būdas yra Balducci levitacija.

Prasiskverbimas

Vienas kietas objektas praeina kiaurai kitą. Pavyzdžiui, netikėtai atskiriami du sukibę žiedai. Prasiskverbimas taip pat naudojamas puodukų ir kamuoliukų triuke, kai ant vieno apversto puodelio padedamas kamuoliukas, ant viršaus uždedamas kitas puodelis, o juos abu pakėlus kamuoliukas guli ant stalo – jis „prasiskverbė“ kiaurai puodelį, ant kurio buvo padėtas.

Atlikimo tipai

• Magija iš arti (ang. close-up magic) yra triukai, kuriuos žiūrovai stebi iš visai arti, dažnai patys dalyvauja, fiziškai kontaktuoja su iliuzionistu. Ši magija paprastai naudoja kasdieninius reikmenis, kaip kad monetos, nosinaitės, kortos ir kt. Čia didžiausią reikšmę turi atlikėjo rankų miklumas ir sugebėjimas nukreipti žiūrovų dėmesį, taip pat kartais naudojamos specialios priemonės – ypatingos specialiai triukams sukurtos monetos ar kortos, antpirščiai ir kt.

Vienas ryškiausių šiuolaikinių tokius triukus atliekančių magų yra Ricky Jay.

• Platformos magija yra panaši į magiją iš arti, tačiau atliekama šiek tiek didesniam žiūrovų skaičiui, paprastai magas stovi priešais juos.

• Kabareto magija yra dar didesniam žiūrovų skaičiui atliekami triukai, kaip sako pavadinimas, dažniausiai tai – pasirodymai restoranuose, užeigose, naktiniuose klubuose ar panašiose vietose.

• Sceninė magija, turbūt garsiausia magijos rūšis, yra pasirodymai salėse stebint dideliam žiūrovų skaičiui. Čia daug dažniau naudojama speciali technologija. Garsiausi šiuolaikiniai scenos magai yra David Copperfield, Penas ir Teleris bei Siegfried & Roy.

Kita:

• Gatvės magija, kaip ir kita gatvės vaidyba, atliekama gatvėje atsitiktiniams praeiviams. Dažniausiai tai būna kažkas tarpinio tarp magijos iš arti ir sceninės magijos. Tai yra seniausia žinoma magijos rūšis pasaulyje, kuriai daugiau, nei 3000 metų. Žinomiausi šiuolaikiniai gatvės magai yra Criss Angel, Cyril Takayama ir David Blaine.

• Šoko magija vadinami pasirodymai, kurių tikslas pašiurpinti, šokiruoti žiūrovus. Klasikiniai pavyzdžiai yra ranką perverianti adata ar liežuvį perveriantis parkeris. Suprantama, tai yra tik iliuzija. Kartais triukai būna ypač žiaurūs, pavyzdžiui, Peno ir Telerio pasirodymuose dažnos „netyčinės“ klaidos, kaip kad į dokumentų smulkintuvą įpuolantis triušiukas (pasipila kraujas), ar garsiojo žmogaus pjovimo per pusę variacija su trykštančiu krauju ir žemyn krentančiais mėsos ir vidaus organų gabaliukais. Kiti garsūs tokio tipo pasirodymus atliekantys magai yra Chris Angel ir Andrew Mayne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.