Pereiti prie turinio
kicule

Ar atitiko echoskopo prognozes?

Rekomenduojami pranešimai

Kai žiūrėjo echoskopu, o tai buvo tik 1 kartą, dar nebuvo matyti lyties.

Taigi visą nėštumą nežinojom, ką turėsim. Bet visą laiką dairiausi tik į mergaitiškus drabužėlius ir gimė dukrytė.


8c837d9c8540.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuojauta manęs neapgavo, o echoskopas tik patvirtino, kad pilvuke aš aginau berniuką ;)


taitikas.jpg

Juokis pro ašaras, nes gyvenimas per trumpas liūdėti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viena echo sake berniukas...kita mergaite...3 kart berniukas....4 mergaite ir pries pat gimdima patvirtino berniuka, o gime mergyte...ir visa niestuma jutau kad turesiu mergyte ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man pasakė tiesą, sakė bus berniukas ir buvo berniukas, anglijoj nesakė kas bus, nors visaip stengiausi išklausti


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man taip pat echo visus kartus sake, kad bus berniukas ir gime berniukas ;) Pirma karta kai echoskopavo net paklause ar noriu zinoti ka nesioju.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o man visa nestumo laika tiesiog nesake kas gims, atseit bus staigmena...pati jauciau, kad turesiu berniuka... nors tikrai norejau lb suzinot kas is tikruju,o pacioj pab nestumo kita gyd pasake, kad mergyte,veliau per pati gimdyma sake, kad ir mergyte... ir gime berniukas ;)


News.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano puseseriai sakė kad gims mergytė, bet dabar dar juokiamės kad gimė mergytė su kiaušiukais :flowers:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasitvirtino sake berniukas ir turim grazu padykusi berniuka:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O musu vaikuciai nenorejo tikriausiai,kad teveliai zinotu,kas gims,todel niekaip negalejom pagauti. Kai laukiausi dvynuku,tai ten jie taip gulejo,kad tikrai nieko nesimate. O kai laukem trecio vaikelio,tai tikras cirkas buvo,gydytoja vis juokesi,sake: nu kol neziuriu,viskas gerai,vaikas ramiai guli,o kai tik pradedu ehoskopu ziureti,tai vaikas pilve "sokdavo",niekaip negalejo pagauti ir paziureti kas pilveluje. :flowers: Nors kai laukiau dvynuku,nors ir nesake niekas kas gims,bet as zinojau,kad bus berniukai. :flowers:


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
man pasakė tiesą, sakė bus berniukas ir buvo berniukas, anglijoj nesakė kas bus, nors visaip stengiausi išklausti

man anglijoje ir nesake kas gims- nors as jauciau,kad gims mergyte....labai norejau suzinoti, bet...


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.