Pereiti prie turinio
kicule

Aš nėščia !

Kokia buvo jūsų reakcija  

48 nariai prabalsavo

  1. 1. sužinojus, kad esate nėščia?

    • apsidžiaugiau
      28
    • nusiminiau
      0
    • pasimečiau
      14
    • kita...
      6


Rekomenduojami pranešimai

Indrute, tikrai smagi dovanele Jus aplanke per Sventes :wub1:. Saunuoliai :flowers:


LAIME- tai lyg brangus kvepalai..Jei nesikvepinsi - niekas nezinos, kad juos turi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

NA Indrute ir nustebinai :geda: , nors kita vertus kazkas idomaus dedasi, labai daug nestumu aplink :mda:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir pati nustebau :mda:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
NA Indrute ir nustebinai :geda: , nors kita vertus kazkas idomaus dedasi, labai daug nestumu aplink :mda:

 

Mano aplinkoje šiuo metu tik viena nėščia- bičiulė penkto vaikiuko laukiasi. O daugiau nieko...Gal kad mano bendraamžės jau nelabai laukiasi, visų vaikai paaugę, o su jaunesnėmis mažiau bendrauju...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokios mielos naujienos, Indrute, is visos sirdies Linkejimai dideliausi :mda::geda: ;)


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va jetau Indrute kokios naujienos, :geda: na kaip dziugu del jusu ;) ,kaip fainai na ir tikrai labai smagu ;) labai saunios naujienos,padauges forume nestukiu :mda:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prisidedu ir as prie sveikinimu Indrute :flowers::flowers::hihihi:

na o del to, kad dar mokaisi tai sakyciau tik geriau :super: pabaigsi su leliuku ir paskui galesi ramiai ieskotis darbo :essen:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš tai žiauriai žiauriai pasimečiau :) tai buvo visiškai netikėtai bet miela staigmena. Dabar laukiu vizito pas daktarę kad tai patvirtintų :D

 

 

o cia tai joooooooooooooooooooooooo.....Indrute sedziu skaitau zliumbiu is laimes...ir jau koki 4karta sakitau ir vis patiketi negaliu....cia tai tikras stebukliukas....stipriai apkabinu ir ...............nebeturiu zodziuuuuuuuuuuu.... :gele:


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o cia tai joooooooooooooooooooooooo.....Indrute sedziu skaitau zliumbiu is laimes...ir jau koki 4karta sakitau ir vis patiketi negaliu....cia tai tikras stebukliukas....stipriai apkabinu ir ...............nebeturiu zodziuuuuuuuuuuu.... :gele:

 

Dievuliau Iekute tu čia ir mane pravirkdyti nori???? :)

Ačiū labai už tokius gražius žodžius :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien ryte atsikėliau su baisuliniu pilvo skausmu. Kaip per mėnesines, pradėjo vidurius sukt. Paskui pramušė daugybę kraujo su krešuliukais. Ginė sakė kad tikriausiai vyksta persileidimas, nes tokie kraujai ne šiaip sau. Vaisius dar gimdoje, bet tikriausiai išsaugot nepavyks, paėmė kraujo ir dar reik duot trečiadienį tai viskas ir aišku bus.

Bliaunu nuo pat ryto ir nuo pilvo skausmo ir dėl širdies skausmo....


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indrute, zuiki lailykis.

Gulėk lovoje... ilsiekis, ilsiekis ir dar karta isiekis.

Man žinok kai su Livija pastojau, tai dartare kai echo darė sakė gulėt lovoje ( es jau mate kraujo krešulius) pilvo apačia labai, labai skaudėjo. Kai nieko neveikdavau atrodė likir nieko, tik užsimanydavau sustvarkyt namus ir vėl skausmai užeidavo.

O su Lėja kai pastojau, Livija į ligoninė paguldė, tiek nėrvu , ašaru buvo, kad net ir kraujas buvo pasirodės... Meldžiausi, kad tik viskas butu gerai :super:

Indrute, ilsiekis ...eik pamiegot, pasistenk nesinervuoti, nes stresas bieko gero neduos.


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.