Pereiti prie turinio
Snapė

Noriu pirkti šunį...

Rekomenduojami pranešimai

Na as tik nuosirdziai patariau. Nes as tai savo svajones butinai stengiuos ispildyti. :bigsmile:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

eia esme ne tame, tiesiog reik tokio ?uniuko, kurio nereiketo tampyti po parodas, eia juk sau...o ne del veisles...tik tokia paroda labai tiktu...man nesuprantamas dalykas, kad ?mones i?leid?ia ?unims ir katems be?enus pinigus ir vien del to kad turi ka?koka n-kartos palikuona...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kilmes dokumentai reikalingi parodoj tik tam, kad galetum uzsiregistruoti, daugiau jie niekur nedominuoja.

 

Sis popieriukas reikalingas tau, tai yra savininkui. Sis popieriukas patvirtina, kad suniukas yra butent tos veisles atstovas, kas yra jo savininkas, su juo gali keliaut i uzsieni, nes tuo paciu suniukas yra pazymetas tatoo arba microchipsu. Taip pat popieriukas uztikrina, kad suniukas bus stabilios psichikos, netures kokiu nors genetiniu ligu. Pvz., kaip kaulu displazija. Ir dar begales kitu garantu :bigsmile:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tai tada paai?kink man kaip ve?ami paprasti ?unys a u?siena...jei turiu ?una be kilmes dokumento, tai ka, a? jo niekur ir neprave?iu...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai jau diplomuotam ?uniui tokie dalykai nekainuoja? taigi irgi turbut reik turet medicinkes ir pan. ar per ta barkoda muitininkai viska mato kompe? bet kokio atvejo man atrodo kad sumoki vien tik u? kilm?, o visi kitii pribambasai tokie patys kaip ir paprastam eiliniam ?uniui, gal tik per tuos eipus palengvina valdininko darba...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Soris, gal nepaskaieiau, bet kokios veisles ?uniukas? O gal jau turit?

Noreeiau su?inoti ?uniuko tevo psichikos testo rezultatus, displazijos tyrimo (HD) rezultatus. I? kokios ?alies bus ?uniukas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kam skirtas klausimas :unsure:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

maeiau tam konkurse dalyvauja vienas ?uniukas, ir vardas Killeris ir toyterjeras...fantastika...idomu, ar galima buto kaip nors susi?inot koordinates to ?eiminimko?


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O spustelk ant nuotraukos ar nera ten emeilo? :hm:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagrindinius temperamento tipus(sangvinikas,flegmatikas,cholerikas ir melancholikas)i?skyre graiko gydytojas Hipokratas.O ruso mokslininkas Ivanas Pavlovas tyrinejo ?unis bei arklius.Paai?kejo,kad gyvunai taip pat turi temperamenta.Taigi,koks ?uo jums tikto,kad sutapto temperamentai?

 

?unys sangvinikai:bokseriai,dogai,koliai,erdelterjerai,labradorai,pudeliai,taksai,bult

erjerai.

 

?unys cholerikai:beveik visos nyk?tukinio,ma?o ir vidutinio ?uno veisles,pvz.pudeliai,foksterjerai,dalmatinai,dobermanai,vokieeio aviganiai,kurtai.

 

?unys flegmatikai:bobteilai,rotveileriai,bulmastifai,senbernarai,niufaundlendai,Bordo dogai,leonbergeriai,Kaukazo ir Vidurines Azijos aviganiai.

 

?unys melancholikai:anglo mastifai,bulmastifai,vokieeio dogai,Argentinos dogai,amerikieti?kieji buldogai,senbernarai.


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar labai rimtai svarstau parsive?ti a lietuva sesers Haski. Neklau?ada unreal, bet manau susitvarkyeiau.

Savaitgala buvau pas sese, tai jis visad paskui mane :doh , nors a? ja visad aukleju, mu?u ir t.t.

Bet va galvoju, o kaip gi mano Narsas a tai sureaguoto? Draugaut tai jie draugauja gra?iai, bet ar gyventu kartu?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
Savaitgala buvau pas sese, tai jis visad paskui mane  , nors a? ja visad aukleju, mu?u ir t.t.

Gal butent del to jis ir isivaizduoja kad seimininke jo esi tu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.