Pereiti prie turinio
Snapė

Noriu pirkti šunį...

Rekomenduojami pranešimai

:)

Gal butent del to jis ir isivaizduoja kad seimininke jo esi tu? :)

 

 

Turbut...Myli irgi jis mane be proto, norejo ir miegot lovoj kartu su manim, nors ?iaip jam kar?ta lovoj. Fainuolis jis man negaliu :) . Todel ir svarstau, nes sesuo ir duktereeia sake man be a?aro atiduoto :) Nes ir taip i?tisai ?nekos kad nesusitvarko su ?uniu....

Redagavo Indrute

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Savaitgala buvau pas sese, tai jis visad paskui mane  , nors a? ja visad aukleju, mu?u ir t.t.

 

Indrute, galiu pasakyt, kad aklejant haski musimas yra didziausia klaida, ko toliau to labiau su juo nesusitvarkysi. Haski auklejant negali buti jokios prievartos :)

 

O gal norit man Rokiuka parduot? :susigedes


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Indrute, galiu pasakyt, kad aklejant haski musimas yra didziausia klaida, ko toliau to labiau su juo nesusitvarkysi. Haski auklejant negali buti jokios prievartos :)

 

O gal norit man Rokiuka parduot? :susigedes

 

 

Tai va a? dar pati tiksliai ne?inau ar man ja pasiimti ar ne, ar ji i?vis parduos kam ar patys laikys ir t.t. vien ?o i?tisines abejones...

Bet fainuolis man Roku?ka labai, ir meilus moka but kaip reikalas...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va jeigu ten apsispresit, tai as tikrai paimciau ir visus reikalus aptartume. Paroduose isgarsinciau :geda Duok zinia jei ka. Nes ruosiamies statyti nama, tai ir haski antra galvoju isigyti :boredom:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tai va jeigu ten apsispresit, tai as tikrai paimciau ir visus reikalus aptartume. Paroduose isgarsinciau  :geda  Duok zinia jei ka. Nes ruosiamies statyti nama, tai ir haski antra galvoju isigyti :grin:

 

 

Haski, jeigu sesuo tikrai apsispres parduoti ?uni ir a? apsispresiu kad su juo nesusitvarkyeiau tu pirmoje ileja esi. A? seserei jau sakiau, ji labai apsid?iauge, ramu jai buto :bigsmile:

Bet ir atiduoti kuo tolyn tuo sunkiau jau darosi ?inai :hm:

O kad tu geriausiai pri?iuretum man net abejones nekyla, ?inau kad tu pami?us(atsipra?au :geda ) del Haskio :laugh:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo pamisimas pas mane jau. Ir nieko negaliu su savim padaryti :bigsmile: :geda

 

Tiesa, o kiek Rokiui dabar laiko?


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.