Pereiti prie turinio
Valdas1_1

Lietuviškas kovinis menas "Mokslo ėchas"

Rekomenduojami pranešimai

Šiame skyriuje „ Atakos dėsnis “ b skyrelyje aprašoma ( išmokstame ) atakos dėsnio taikymą pagrinde aprašomo ir įsisavinamo b skyrelio filosofijos dėka , tad taikymas bus įmanomas – taikykime ... .

 

Žemiau aprašomais veiksmais pabandome išvesti iš pusiausviros , sugluminti , pakenkti mąstymui , tai ir iniciatyvos palaikymas kaunantis dėl to , kad sukurtum palankę situaciją kovos metu . Dar svarbu „ Mastricas „ ir daugelyje aplinkų jau buvau kaip ir ne . Toliau būtent ir neimant nieko į dėmeną dėl kitos aplinkos dėmenos ir t . t. , tad pasiaiškinsime mintimis per nuotolį (aiškegirdystė , čelingas , telepaytja , aš kalbu su savimi ir turiu dėmenyje kitus ) , bet vis tik aplinkos ir jose vykstantys įvykiai gali buti panaudoti ar turėti įtaką viskam toliau , kai aš ar mes , ar iš daugelio žmonių susikedenti sistema „ Vadovaujantis imperatorius “ nori , padeda , ir čia tiktų visi žodžiai ką gali , ir ko ne , ir ne tik patys , bet ir kitų vedami ( čia tiktų visi samprotavimai , ir viskas ... ) .

 

Aukščiau tekste aprašėme : Toliau būtent ir neimant nieko į dėmeną dėl kitos aplinkos dėmenos ir t . t. .Tad dėmena dabar : ji ( dėmena ) suformuoja sistemą būtent „ Tacha – dėmą „ , tad atsiranda sintezė ir t. t. , tad pasiaiškinsime mintimis per nuotolį dėl „ Tacha – dėmo „ sintezės ir geresnio veikimo reikalinga komandoje mintimis ( per nuotolį ) atkurti x , y ir x , y , z , „ tiopetas „ ( reikšmė sąlyginė ) būtent , tai ką vadiname trimis Lietuviškais žodžiais ( žodžių sintezė it t. t. ) „ Espero – noro – idė „ , nes tik pasitelkę mintis , kurias darome visa komanda vienas kitam galime sužinoti kas tai yra : x , y , z , „ tiopetas „ ( reikšmė sąlyginė ) pasitelkus „ Espero – noro – idę „ mintise . Mintis ( intelekto apimtys , sąžinė ) , tai sistemos padarinys „ Cigun = vaizduotė + vaistai = matematiniai skaičiavimai „ , tai schema vystytis apie ją mintimis ( aiškegirdystė , čelingas , telepatyja , aš kalbu su savimi ir turiu dėmenyje kitus ) gausite ir nagrinėsite toliau su Lietuvos Parapsichologų Asociacija ir tiktai .

 

a ) Pirmas taikymas ( 1 pav . ) Dešiniojo kovotojo delnas nukreiptas žemyn . Tad kairysis kovotojas tvirtai laiko dešinę ranką dešinėje esančio kovotojo dešinį riešą ( užgriebimas iš apačios ) . Tad šis kairėje esančio kovotojo prispaudžia savo kairės rankos keturis pirštus prie išorinės delno dalies ( dešinio kovotojo kairė ranka ) ir spaudžia lauždamas didžiojo piršto nago priešakine linija ( kairė ranka ) į dešinio kovotojo mažojo piršto nagų priešakinę liniją ( kairė ranka ) .

 

b ) Subtylas būti , tik Lietuviško kovinio meno išmanytuoju , praktiku . Tai vėl gyvenimas natūraliai . Koviniai pratimai daromi ( mokiniesi ) padedant treneriui ar Tėčiui mintimis per nuotolį ( aiškegirdystė , čelingas , telepatyja , aš kalbu su savimi ir turint dėmenyje kitus ) bus gerai , kai pastatytą sąlygą įvykdysi , tai ir visiškas savaveiksmis vystymasis jeigu moku „ Mastricą „ . Būtent „ Mastricas „ yra labai plati samprata , ir veiksmas , ir t . t. , ir tai turi matytis skirtumas , jeigu aš dabar rašau , ir t. t. visiškai ( begalybėje ) viską , bet viską būtent griežtai junge šis pavadinimas „ Mastricas „, tai schema vystytis apie ją mintimis ( aiškegirdystė , čelingas , telepaytja , aš kalbu su savimi ir turiu dėmenyje kitus ) gausite ir nagrinėsite toliau su Lietuvos Parapsichologų Asociacija , jos darbuotojais , ir tiktai .

 

„ Mastricas „ pasirodo sistemos dėka to , kai nėra aprašymų ką daryti sistemoje ( paveikslėliai 1 – 497 ) : „ Mastricas „. Jo dėka mokomės: „ Žvelgti į tolį. Ir ezoterikos nereikia“, ir šio darbo- vykdymo- įgraviravimo , ir atminties lavinimo sistemomis, kad būtum galingas ( žmogus luitas ).

 

Parapsichologija žada įdomių papildomų užsiėmimų : „ Galima pakelti luitą . Galinga idėja ne tik vertina Jūsų laimėtas pergales , kiek įdėtas pastangas , nes jos vienintelės palaiko jus teisingame kelyje . Taigi nemaldaukite sėkmių , jos nepriklauso nuo Jūsų , o nuo galingos idėjos , kuri suteiks , kai manys esant reikalinga . Nuo sunkaus protinio darbo luitas pakils nuo Jūsų ar žemės . Maistinius priedus vartoti būtina . Galinga idėja būtina kaip ir viskas .“

_________________

Ši hipnozės savybė ir tapo Lietuviško kovinio meno viduje Nindziucu slapto padalinio plėtojimo pagrindu.

_________________

Vaizdinis mąstymas yra labai tampriai susijęs su suvokimu . Dauguma iš mūsų jaučiame . kad mąstome vaizdais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.