Pereiti prie turinio
ewerra

mes laukiames

Rekomenduojami pranešimai

Kar?eiausi sveikinimai!

 

A? ne?tumo metu ?lam?eiau viska i? eiles (?okoladas- kasdien), gal todel visi mano vaikai alergi?ki. O gal ir ne todel. Kas ?ino?

 

Jei yra galimybe, siulau lankyti baseina.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu, panytes uz sveikinimus ir patarimus. :baby O nuo keliu menesiu prasisdeda hormonu kaita, padideja jautrumas ir t.t. Man kolkas tai gerai, kokia buvau tokia esu.


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi Ewerra, labai labai sveikinu :wub .


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu aciu, zerkit visos patarimus, labai jau man viskas idomu.


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi patareiau, bet kad pati nieko nepatyrus :laugh:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ateis ateis laikas, va tada as tau patarsiu :)))


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Mano savijauta pablogejo kazkur po 7 sav., :this[1]: JJauciaui siaubingai, net negalvojau niekada kad gali but taip bloga... :unsure: Vemiau net naktim, akydvo kad turi iki (po) 12 sav., praeit, bet neee...geriau paidare kazkur 24-26 sav.,

Po to uztat baiiai nervuota paidariau ir jautri, atrodo tik kas ne taip ir vos ne verkt norejosi, bet viskas labai greitai uzsimiro kai pamaciau savo pupa :sird

Tikrai buvo verta praeit tiek sunkumu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, mano nėstumai irgi buvo sunkūs... Nė prisiminti nenoriu... Tikėkimės, kad tau, EWERRA, viskas bus gerai...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man panasiai 7 savaites, tikrai dziaugiuosi kad tik kada ne kada supykina, bet emiau tik viena karta, kitus tik patampydavo ir viskas. Kartais pamaudzia pilvuka. Nesinervuoju, tik vyras gauna nakackes penkiskart daugiau :) Bet po keliu minuciu vel viskas liuks. Turbut bus berniukas, jei taip ramiai jauciuosi :susigedes Juokauju, viskas dar pries aky. Tiesa negeliu pernest dantu sepetuko :doh rytais.


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
Turbut bus berniukas, jei taip ramiai jauciuosi  Juokauju, viskas dar pries aky. Tiesa negeliu pernest dantu sepetuko  rytais.

Jei antra testo juostele buvo ryskiai raudona (tikimybe kad mergaite) jei (blanki, tai gali but berniukas).

cia man kazkada sake viena genetike (is rusisko saito) siaip kol kas sutampa :brunette:

 

O kas del dantu sepetelio rytais.. tai.... :doh ir as jo baisiai nemiegdavau... :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip ir buvo, viena buvo ryski, o kita vos matoma. Todel ir darem tris testus :susigedes du is ju vienodi su dviem juostem rode ta pati, treciasis buvo kitoks, didelis melynas pliusas :pack2_thumbup[1]:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jei antra testo juostele buvo ryskiai raudona (tikimybe kad mergaite) jei (blanki, tai gali but berniukas).

 

 

mano testas rode dvi ryskiai raudonas juosteles :brunette:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.