Pereiti prie turinio
kicule

Lunatikavimas

Rekomenduojami pranešimai

Ar susiduret kada nors su sia problema (gal visai ir ne problema :mamba: ) ka apie tai manote?

Kaip apibudintumete "lunatika" :geda:

Ka apie tai zinote? :;;(:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su šia problema susidurti neteko,tačiau kiek žinau,tai yra liga - miego sutrikimas :mamba: .Dažniausiai pasireiškia vaikams,bet dažniausiai vaikai išauga.Galima paveldėti iš tėvų ar aplamai ,jei kas giminėje sirgo :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vat kiek girdejau tai dazniausiai vaikams buna, bet jei tam vaikui jau 16 m.,? :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu pati buvusi lunatike, dabar net neprisimenu kiek man tu metu buvo, bet nedaugiau desimties. Apie du metus vaiksciodavau per miegus, saukdavau. Kol pati prabusdavau, arba kol mane paguldydavo ir pasakydavo miegok. Is ryto atsikelusi nieko zinoma neprisimindavau. Tik zinodavau ta ka tevai raba seserys ir brolis papasakodavo.


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai buvau visai mazyte ir man panasiai buvo... Bet matyt isaugau.


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

per miegus nevaiksciojau,bet kalbedavau,rekdavau,brolis masina vairuodavo-cia kai mes buvome mazi....

bet keisciausias ir labai nepaaiskinamas dalykas tas,kad daznai matydavau savo artimuosius landziujancius prie veidrodzio,ar stovincius prie manes,bet kai kalbedavausi su jais jie man nieko neatsakidavo,o kai nubegdavau i kambari mama ir tetis ramiai miegodavo,o tas kas man vaidenosi dingdavo-cia artimieji mama,tetis,mociute-tai nezinau kas tai budavo....bet viskas taip realiai budavo,,kad siuaubas.ir tai tai ne sapnas buvo....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkada ziurejau toki dokumentini filma apie lunatikavima. Ten pasakojo tikra istorija kaip vyras peiliu nudure moteriske atrodo.. :rolleyes: Zinau, kad mazyte tik kalbedavau kartais...;}Bet veliau, matyt, isaugau...


(;

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na cia ne lunatikavimas...,bet juokemes su vyru.Susapnavo,kad dukra eina i darzeli ir paleidais plaukais,o aukletoja liepe juos suristi...Nubudo,atsikele,pasieme gumute ir nakti suriso plaukucius...Paskui atsigule toliau miegoti... :rolleyes:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai kai labai pervaargus bunu, ar del kazko stipriai pergyvenu pasneku nakti tai turi is ko maniskis pasijuokt :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš prieš kiekvieną sesija arba per ją arba po jos jau dedu tai kaip reikalas. Ir vaikštau, ir grasinu, ir purtau savo vyrą, šluoju namus ir t.t. Tai prieš kiekvieną tokį metą vyras vis juokais šneką kad nakčiai reik paslėpt aštrius daiktus, nes ir galiu bilei ką padaryt. Sunkiai jam sekas mane prižadint.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip visad, tik gal kelerius metus buvo ramu. Galvojau jau pagaliau "išaugau" bet va pasirodo nevisai. Paauglystei išvis duodavau vaizdo, ir lakstydavau, ir rėkdavau kad gaisras ir t.t.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.