Pereiti prie turinio
kicule

Ka darot kalbedama-(s) telefonu?

Rekomenduojami pranešimai

As tai darau daug ka, jei pokalbis ilgas tai pasidedu tel ant peties ir darau darbus, kuriuos dariau iki skambucio. Bet dazniausiai tai rukau arba stoviu ir ziuriu pro langa :flower:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kalbedama telefonu dazniausiai vaikstau is kambario i kambari. Net juokas paeme -niekada nesusimastydavau ka darau kalbedama telefonu :doh:

MB taip daro ir mane tai nervina o as ka darau tai zinokit nezinau :unsure: tikrai.... reiks atkreipti demesi kai kalbesiu sekanti karta telefonu...


azen2.png

 

ok23.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dazniausia bandau isnaduot ta laika kai kalbu telefu ir renku ismetytus daiktus po namus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsisedu prei baro ,nes toje vietoje geriausias rysys... :flowers:


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
atsisedu prei baro ,nes toje vietoje geriausias rysys... :rolleyes:

 

Ar tik del to?... :P Juokauju,aisku...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinoma ne tik del to...kadangi dar vis maitinu savo angeleli,tai ir kavute ten geriu... :rolleyes:


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kalbedama telefonu dazniausiai vaikstau is kambario i kambari. Net juokas paeme -niekada nesusimastydavau ka darau kalbedama telefonu :hm:

 

ir aš tą patį darau - jei tai būtų miškas, turbūt plačias proskynas išminčiau :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kalbedama telefonu dazniausiai vaikstau is kambario i kambari. Net juokas paeme -niekada nesusimastydavau ka darau kalbedama telefonu :)
ir aš tą patį darau - jei tai būtų miškas, turbūt plačias proskynas išminčiau ;)

Lygiai tą patį darau :mirksiukas: Jaučiu darbe tai išsiugdžiau, ir nors jau beveik 3 metai nedirbu, jei tik ilgesnis pokalbis, iškart automatiškai stojuosi ir vaikštau kalbėdama iš kampo į kampą ;)


Dovanėlė forumo%20simpatija.gif

nijoliux1.gif

ok11.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o š turiu keistą tokią savybę, kad kalbėdama telefonu, nejučia imu klausytis kito žmogaus balso, su tuo, su kuo kalbu, ypač jei balsas gražus, tiesiog savaime imu klausytis balso skambesio ir imu nebegirdėti, ką man sako tas žmogus, todėl dažnai atrodo, kad aš ten tyliu, ir po to esmė ta, kad perklausiu, ką sakei? :flowers: biškį net gėda.

O šiaip jei būnu namuose, tai einu kalbėtis prie lango, žiūriu pro langą arba imu pešioti vazonėlius :doh:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš taip pat, kalbėdama tel, paišalioju visokius trikambius, kvadratus...Šiaip kalbėdama išjungiu visas radijas arba užtildau teliką, o jei šilta mėgstu išeiti į balkoną ir pliupti :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ziuriu pro langa arba guliu ant lovos ar kilomo :)


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ziuriu i viena taska ir bandau suvokti, ka sako pasnekovas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.