Pereiti prie turinio
Svečias kicule

Dulkių siurblys

Rekomenduojami pranešimai

Svečias kicule

Gal kas turite sios firmos siurbli? Ar esate girdeja nemazai nuomones apie si daikta? Labai butu idomu suzinot daugiau nuomones ir info., is zmoniu, o ne is agento :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as kazkadaise atlikinejau praktika pas Neros draugus Kirby agenturoje, ne ne neploviau kilimu :laugh: prie telefono sedejau ir su klientais tardavausi. Plauna kilimus neblogai, bet idomu kiek kainuoja. Nera, ar prisimeni juokingus laikus :laugh: :laugh: :laugh:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ewerra, net nuotaika pakelei, kai perskaiciau apie "kirby" buvo geri laikai ane :pack2_thumbup[1]: :pack2_thumbup[1]:

O apie siurbli tai kazinau, as asmeniskai uz tokia kaina tikrai nepirkciau , man butu per brangu , o kas del valymo tai ir nieko negaliu pasakyti ar jie geri :blink: :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rimtai naujus kilimus gali susideti uz tokia kaina. Nors idomu kiek jie dabar kainuoja :schmoll:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Dabai visas komplektas 10175lt., labai butu idomu suzinoti kiek jis kainuoja uzsenija :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pa?iurejus a kaina manau, kad eia tas pats dulkio siurblys, kur mano turtingiems giminaieiams siule. Atvyko a namus ir demonstravo kokie jo namai apleisti, kiek visur, dulkio ir ne?varumo...jei buto turej? tuokart tiek pinigo buto dar neu?baigus demonstracijos nusipirk?, sake, kad baisia nejauku buvo. Ir gal menesa visi atkalbinejom, kad nepirkto. dabar d?iaugiasi. juk, kicule, tau u? tokia kaina kiek kilimo i?eis, o dulkio siurblio ir ?YMIAI pigesnio gero buna. Ka?i kiek kainuoja ta sistema, kur visos dulkes a rusa keliauja, arba dar pigesnis variantas - plaunamas dulkio siurblys, tada ir del alergijo nebaisu ir ?variai i?siurbs (pati tokio neband?iau).


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
juk, kicule, tau u? tokia kaina kiek kilimo i?eis, o dulkio siurblio ir ?YMIAI pigesnio gero buna.

Sita zinau...Paprasciause labai jau ispudingai viskas atrode... Kita diena kaip is sapno pabudau... :schmoll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Sita zinau...Paprasciause labai jau ispudingai viskas atrode... Kita diena kaip is sapno pabudau... :schmoll:

Tai palauk menesio, gal ir tau 'praeis', ir dar d?iaugsies, kad nenusipirkai.

A? manau, kad prie? perkant brango daikta reikia labai gerai apmastyti visus u? ir prie? ir palaukti kura laika ir pa?iuret ar man jo tikrai reikia.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

As jo ir nesiruosiau pirkti, sakau kai remonta padarysiu ir sutvarkysiu rimtesnius reikalus, tada pagalvosiu.

Nors kaip prisemenu kaip mane ji ikalbinejo :unsure: :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jie labai moka akalbineti.

Demonstravo ta siurbla muso namuose. Man tai jo u?imas nepatiko.

Vos mudu su vyru i?pra?em ja i? namo...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Labai butu idomu suzinot kaip isirinkti plaunama siurbli.

Gal kas turite? Butu idomu suzinot koki? Siurblio + ir - :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane mane itali?kas yra,delonhi,jei teisingai pavadinima para?iau.Geras dalykas namuose, tik pasinaudojus labai tingisi ja ardyti ir plauti.I?sirinkti padejo muso pa?astamas, kuris i?mane tokius dalykus.

Siulau nesi?aveti viskiais papildomais priedais, greieio reguliavimu.Nes u? juos reikia pinigus moketi, o siurbiama vis tiek bus maksimaliu galingumu,o i? daugybes antgalio as naudoju tik tris,kiti taip ir guli nenaudojami.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.