Pereiti prie turinio
Snapė

Dantų balinimas

Rekomenduojami pranešimai

Viskas, ryt einu pasiimti kapa, speceliai padaryta mano dantim. Tai ir nuo ryt pradedu balintis :clap:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi buvau uzsidegus,kadangi rukau,bet mano stomatologe patare arba visai nesibalint arba retai tokiu malonumu uzsiimti,kadangi padideja dantu jautrumas :unsure: ko as labai nekenciu :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? ir labiausiai bijojau jautrumo. Bet jau antra naktis kaip balinsiuos. Ryte atsikeliau ir i?kart mintis kad man dantis jau skauda, bet nieko...

Galbut todel kad dar tik viena nakta.

O ir turiu gelio specialaus kuris absoliueiai nujautrina dantukus. Juo reik teptis po proceduros naktines, ir palaikyt pus? valandos t.y. nieko nevalgyt ir negert. A? dar neband?iau, bet drauge ir daug pa?ystamo i?gyre nerealiai.

Redagavo Indre

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O ir turiu gelio specialaus kuris absoliueiai nujautrina dantukus. Juo reik teptis po proceduros naktines, ir palaikyt pus? valandos t.y. nieko nevalgyt ir negert. A? dar neband?iau, bet drauge ir daug pa?ystamo i?gyre nerealiai.

 

gal gali parasyt kas per priemone,buna kartais ,kad prireikia :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta priemone vadinasi taip: "GC Tooth Mousse".


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Indre, kaip tavo dantukai?

Ar patenkinta esi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Indre, kaip tavo dantukai?

Ar patenkinta esi?

 

 

papasakosiu nuo prad?io.

Jau kaip mano pirmas balinimo geluio ?virk?tas ejo a gala, pradejau panikuot kad dantys apsoliueiai nebala. Nors ir mani?kis sake kad jau matos, ir tikrai skiriasi vir?utiniai nuo apatinio(balinauosi pirma vir?utinius, o paskui apatinius), bet ai?ku netikejau :geda . Nulekiau pas savo stomotolog? ai?kintis kame eia reikalas, tai ji juoktis pradejo, sako gal namie veidrod?io neturi :laugh: . Bet a? vel jai, tai kodel man neskauda, nors pas mane dantys ir ?iaip labai jautrus :doh . Nu ?od?iu i?vijo mane namo, bet nuramino.

O dabar jau kaip ir pa?aliniai pastebi kad vir?utiniai ?ymei baltesni, tai malonu ?iaurei :susigedes . Bet dar tik antra ?virk?ta naudoju, o galima ir tris vienam ?andikauliui.

Tai va, pakol kas esu kaip ir patenkinta :bigsmile: .


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar tiesa kad vienas ?virk?tas apie 400 lt kainuoja? mano bendradarbis sake kad ?mona jau keleri metai kaip naktimis su krep?iais ant danto miega. kai pamaeiau ja dantys fantasti?ki tikrai bet sake jautrumas irgi labai padidej?s. o ta mase kuri nuima jautruma dantukus pageltina.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ar tiesa kad vienas ?virk?tas apie 400 lt kainuoja? mano bendradarbis sake kad ?mona jau keleri metai kaip naktimis su krep?iais ant danto miega. kai pamaeiau ja dantys fantasti?ki tikrai bet sake jautrumas irgi labai padidej?s. o ta mase kuri nuima jautruma dantukus pageltina.

 

 

eia ka?kas tau visokio paistalo pripaiste. A? pati dabar balinuosi(kaip nepamir?tu :geda ). Vienas ?virk?tas kainuoja 30-50 lito, a? perko i? savo stomotologes u? 30. Vienam ?andikauliui reikia iki 3 ?vir?to.

O priemone kuri nujautrina tikrai neparudina danto, eia i?vis nesamone :doh . Ten vien tik mineralai, kurie pageltint tikrai negali :rolleyes:

Ir man pvz vir?utinio ?andikaulio dantys visi?kai nejautrus. Ne?inau kaip bus su apatiniais :unsure:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
uj grazu banti dantukai.bet kiek vargo....

 

 

Kokio vargo?Vargo tikrai eia jokio nera.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano zmona ir balino, bet po antro shvirkshto, negalejo net vandens gerti ant tiek jai ten jautru pasidare. Na vienu zodziu rezltatas yra tik jau ziauriai skaudejo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.