Pereiti prie turinio
Snapė

Dantų balinimas

Rekomenduojami pranešimai

A? nesuprantu kodel mano dantys nesujautrejo? ?iaip jiem man yra jautroki, pvz a? ledo kast negaliu ir t.t.

Bet jaueiu kaip apatinius pradesiu balint gali but baisu.

O gal kaip tik kaip balini po viena ?andikaula atskirai ne taip jautru buna?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
A? nesuprantu kodel mano dantys nesujautrejo

Indre, tai labai smagu kad gerai sekasi balinti dantukus :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Indre, tai labai smagu kad gerai sekasi balinti dantukus  :pack2_thumbup[1]:

 

 

Man ir smagu. Tik kad a? vis tas kapas asidet pamir?tu :geda :doh .

Ir su mano ?virk?tais reik miegot visa nakta. O ta kura nusipirkau pas savo stomatolog?, reik po paskutinio danto balinimo palaikyt tik pusvalanda. Va su tuo tai liux, ir greieiau net bala. Bet ir mano to seno yra dar lik?, tai ta reik pabaigt.

Na ?od?iu, visa nakta ir jau nebenoriu laikyt. Trenksiu a? ja a ?ala ir nuo ?iandien pradesiu su tuo nauju :rolleyes: Nes jau naktim pradejo man ta kapa trukdyt miegot :doh vis i?siimu per miegus, tai ir jokio efekto didelio nera, ned gaunas kad palaikau tik kelias valandas, o reik bent 8.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kokio vargo?Vargo tikrai eia jokio nera.

 

 

as manau kitaip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as manau kitaip

 

 

Nago lakavimas vargas didesnis.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
eia ka?kas tau visokio paistalo pripaiste. A? pati dabar balinuosi(kaip nepamir?tu :geda ). Vienas ?virk?tas kainuoja 30-50 lito, a? perko i? savo stomotologes u? 30. Vienam ?andikauliui reikia iki 3 ?vir?to.

O priemone kuri nujautrina tikrai neparudina danto, eia i?vis nesamone :doh . Ten vien tik mineralai, kurie pageltint tikrai negali :)

Ir man pvz vir?utinio ?andikaulio dantys visi?kai nejautrus. Ne?inau kaip bus su apatiniais :)

Na lauksim tavo pasisakymo po kokio menesio nes ir a? ?iauriai noriu balintis dantis. tikiuosi nepajautres ir apatiniai.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradėjau vėl balintis dantis.

tik su klijuojamom juostelėm, kurias reik laikyti tik 5 minutes per dieną. Aš jas klijuojuosi tik kas antrą dieną, tiksliau šiandien klijuosiuos išvis antrą kartą, nes po pirmo karto iškart dantys buvo jautrūs jautrūs bet gal tik 10-15 minučių, bet dantys iškar pabaltėjo :super: plius dar rinkinyje buvo pastą balinanti, kuri lietuboje labai paplitus, tik merginos ją užsisako iš neto, nesj os pirkti LT nėra.

 

pasta

200.jpg

 

juostelių nuotraukos niekaip neina įkelti.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaina kokia? :mirksiukas:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O kaina kokia? :mirksiukas:

 

Žinok kad aš prisiminčiau :super:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Žinok kad aš prisiminčiau :flowers:

tikrai butu idomu kainite nors mazdaug

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar jau lt balina lazeriniu budu kaina apie 1000 lt, bet girdejau kad jei karta pradejai tai butinai reikia kas puse metu balintis nezinau ar tiesa, klausiau pas stomotologe bet jie kaip visada iki galo nieko nepasako


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.