Pereiti prie turinio
Leid

Ką žmonės pasakys?

Rekomenduojami pranešimai

man istikru visai vienodai ka apie mane mano ar sako kiti zmones kas nores tas bendraus su manimi ar panasei ir supras mane kaip asmenybe as niekad nekreipiu demesio y kalbas apie mane juokais nuimu ir galvos sau nekvarsinu......


GYVENIMAS GRAZUS TIEM KURIE PASTOVEI SYPSOSI......

TAD SYPSOKIMES IR DZIAUKIMES GYVENIMU...........

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

proto ribose visada pagalvojų, ar mano elgesys nesukels kaimynų pasipiktinimo ar kitokios reakcijos.

 

mūsų lova prie lango, tai vasarą rytais kažkaip mylėtis tenka privėrus langą

aišku, ne visada, bet apačioje gyvena senukai, tai kažkaip... jau instinktyviai, koja priveriamas langas :super::super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

priklauso nuo situacijos :D


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu pripratus prie žmonių požiūrio į mane ir visą kitą, išmokau nekreipti dėmesio. Juk svarbu, kad pati žnai, jog elgiesi tinkamai, o kalbos ar apkalbos, tai nuo jų nepabėgsti, kad ir koks tobulas bebūtum :D Ryte išeinant pasidažysi lupas raudonų, o ne ružavu lupdažiu, pamatys kokia br kaimynę ir viskas.... :doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man svarbi mano artimuju ,draugu nuomone apie mane o del visokiu pletku ypac kur sneka tie kurie manes nepazysta tai man visiskai vienoda -nesu jokia issisokele stengiuosi buti mandagi ,manau esu komunikabilus zmogus ir dazniausiai su visais sutariu draugiskai ,visokias ten smulkmenas stengiuosi paversti juokais .


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau kitu nuomone yra svarbi tik tam tikroseribose, KAD NEKENKTI KITIEMS, MANAU NEREIKIA GYVENTI DEL KITU NUOMONES

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man savrbu, ką mano mano patys artimiausi žmonės. Jie visada pasakys, bet nesmerkia ir panašiai.

 

O ką mano visi kiti man nėra svarbu - nes kiekvienas gyvena kaip nori. O kad žmonės kalba, ir plius būtus ir nebūtus, esamus ir nesamus dalykus, tai prie to esu pripratusi, ir man vienodai šviečia.

tie, kas yra šalia manęs, kas man artimi jie mane pažįsta ir žino. O visi kiti gali kalbėti, jei daugiau veikti neturi ko, gali stebėtis grožėtis baisėtis.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man labai nepatinka apkalbos,tad į ja nekreipiu dėmesio,gyvenu tip kaip man atrodo reikalinga ir teisinga,mane jaudina tik artimųjų patarimai,o kitų kalbos ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

..Kartais sakau, jei aš Jums nepatinku, tai Jūsų BĖDA.... :victory: ....Po teisybei labiausiai rūpi artimų širdžiai žmonių nuomuonė apie mane...Kiti,,,jie manęs nežino, nežino mano gyvenimo būdo, mano gyvenimo vertybių....Gali tik kūrti legendas..... :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš visada sakydavau kad nesvarbu ką kiti sako ar galvoja, bet ištikrųjų kai išgirsti ką nors nemalonaus apie save visada susimąstau ir aišku kaip ir kiekvienam būna labai nemalonu, todėl negaliu sakyti kad visiškai nekreipiu jokio dėmesio, kažkiek tikrai kreipiu


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

..išvadas darai, be abejo, jei tai proto ribose...bet jei mala liežuviu bile ką, tai ar pyksi ant jų, tik švaistymas nervų ir energijos....

Mūsuose, kažkaip dar atsižvelgiama į tai , turiu gyventi normatyviniu būdu, nes ką kaimynai, bendradarbiai ar kiti ką pasakys...jei ženytis tai ne senberniu, jei vaikai, tai 2 o ne 4, jei vyras jaunesnis, vėl nėgerai, per daug vyresnis, bėda, jei santuoka 3, vėl kažkas ne taip, motera pod 40 su miniaku, kvaktelėjusi.... :doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
..išvadas darai, be abejo, jei tai proto ribose...bet jei mala liežuviu bile ką, tai ar pyksi ant jų, tik švaistymas nervų ir energijos....

Mūsuose, kažkaip dar atsižvelgiama į tai , turiu gyventi normatyviniu būdu, nes ką kaimynai, bendradarbiai ar kiti ką pasakys...jei ženytis tai ne senberniu, jei vaikai, tai 2 o ne 4, jei vyras jaunesnis, vėl nėgerai, per daug vyresnis, bėda, jei santuoka 3, vėl kažkas ne taip, motera pod 40 su miniaku, kvaktelėjusi.... :suo:

 

 

ne, į tokias nesąmones nekreipiu dėmesio, ar jei tauškia visiškus niekus tai net neturiu reikalo klausyti :geda:

 

turiu omeny, jei proto ribose kažkas kažką pasako aš į tai kažkiek dėmesio kreipiu :P aišku kalbu ne apie kaimynus kurie gali sakyti pvz. kad triukšmas per didelis ar su per trumpu sijonu vaikštu


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.