Pereiti prie turinio
Leid

Ką žmonės pasakys?

Rekomenduojami pranešimai

Man jeigu ką pasako negražaus ir man nepatinkančio tikrąją ta žodžio prasme pasiunčiu toli toli.

Jeigu nepiktybiškai patraukią per dantį kartu pasijuokiu.

 

Bet šiaip man giliai dzin visų nuomonė apie mane, mano šiemą, mano gyvenimo būdą ir t.t.

Vyrs tik mano visad ką žmonės pagalvos, ar ką žmonės pasakys leptelna, tai mane taip siutas ima, atrodo lyg dėl žmonių ir gyveni.

 

Aš pvz kurį rytą atsikėliau ir išvariau su pižama susivėlus ir užtinus su šuniu lauk, sutikau kaimynka, ta sako kas tau čia pasidarė išprotėjai ar ką, nebijai kad žmonės durna palaikys? Žvengt pradėjau ir tiek :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man jeigu ką pasako negražaus ir man nepatinkančio tikrąją ta žodžio prasme pasiunčiu toli toli.

Jeigu nepiktybiškai patraukią per dantį kartu pasijuokiu.

 

Bet šiaip man giliai dzin visų nuomonė apie mane, mano šiemą, mano gyvenimo būdą ir t.t.

Vyrs tik mano visad ką žmonės pagalvos, ar ką žmonės pasakys leptelna, tai mane taip siutas ima, atrodo lyg dėl žmonių ir gyveni.

 

Aš pvz kurį rytą atsikėliau ir išvariau su pižama susivėlus ir užtinus su šuniu lauk, sutikau kaimynka, ta sako kas tau čia pasidarė išprotėjai ar ką, nebijai kad žmonės durna palaikys? Žvengt pradėjau ir tiek :flowers:

:hm: :) B) :D


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš pvz kurį rytą atsikėliau ir išvariau su pižama susivėlus ir užtinus su šuniu lauk, sutikau kaimynka, ta sako kas tau čia pasidarė išprotėjai ar ką, nebijai kad žmonės durna palaikys? Žvengt pradėjau ir tiek :flowers:

:hm: :) B) aš irgi užsižvengiau, bet pati su pižama neišeičiau :D :lol: :lol:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A man tai giliai, dzin, norėčiau ir nuoga išeičiau, ir kas man, tegu galvoja kas ką nori, bil tik į durdoma neuždaro :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is tikruju, dauguma gyvena pagal kazkokius nustatytus stereotipus ir jiema atrodo kad tai ir yra Gyvenimo noram elgtis taip, kaip elgiasi dauguma

 

Vat ir as daznai Nenoriu elgtis taip, kaip elgiasi dauguma, galbut kartais ir patampu balta varna tarp minios, bet ir man giliai dzin dzilin, ka kiti apie mane pagalvos, as Negyvenu del kitu. o gyvenu del saves ir savo seimos :)

Nesakau, kad kiekviename zingsnyje viskam priestarauju, bet tiesiog elgiuosi savaip, negalvodama apie tai, Ka Zmones Pasakys.

 

ir as galec isbegt su pizama :hm:

as kartais laikrasciu sestadienio ryta nusileidziu liftu pasiimti visa susivelusi ir ka tik is lovos ir nekreipiu demesio, jei kas i lifta ilipa :flowers:


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, tokie jau tie lietuviai, jie tiesiog gyvena "del akiu". Pagyvenus kitur, to stereotipinio mastymo atsikraciau, tikiuosi visiems laikams :super: Daugumoje saliu, ypac Anglijoje, pradzioja net sokiruoja nieko demesio nekreipimas i nieka. Cia galetum vaikscioti nuogas, niekas gatveje net neatsisuktu :mirksiukas: Lietuvoje stebina zmoniu nuziurinejimas, noras save parodyti ir t.t.


Mes matome daiktus ne tokius, kokie jie yra iš tikrųjų, bet tokius, kokie jie atrodo mums.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nedarau nieko tokio, del ko paskui gali buti geda... Tad ka kiti pasakys, nelabai man ir idomu, nes as zinau ka mano artimieji sako ir ju nuomone man svarbiausia :super:


inga2.gif

 

ok31.gif

Laiko akimirka yra kaip trupinėlis aukso: brangink ją, saugok, nes ji prabėgs ir nebegrįš…

Loi Čingjuenas (Loy Ching-Yuen)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.