Pereiti prie turinio
kicule

Elektrinis depiliatorius

Rekomenduojami pranešimai

Ar kas naudoja? Ar patinka?

Koki patartumete pirkti?

Visa laika galvoju kad reikia gal ir man tokio :grin: bet paskutiniu metu kai pasiziuriu i drauges kojas :hm: tokiais melinais taskiukais nueje, tipo sako nesenai depiliavau... O praejo gal kokia savaite, ir tuos kojos beveik visada taip atrodo, man net ir noras dingsta pirkti depiliatori :unsure:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? tai neperku vie tik todel, kad be galo be kra?to skauda :hm: . Viena kart, pas draug?, paband?iau viena koja pasidepiliuot, nu i naeiort koks skausmas. Taip ir antros net nepradejau. Tai net neasivaizduoju koks skausmas tureto but bikini srityje arba pa?astyje :grin: .


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

As ir sakau gal paprasyt pabandyt, kain kokia reakcija butu :grin: :laugh:

O svaibiause tai ar tikrai kojos graziai atrodytu :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ar kas naudoja? Ar patinka?

Koki patartumete pirkti?

Visa laika galvoju kad reikia gal ir man tokio  :unsure:  bet paskutiniu metu kai pasiziuriu i drauges kojas  :unsure: tokiais melinais taskiukais nueje, tipo sako nesenai depiliavau... O praejo gal kokia savaite, ir tuos kojos beveik visada taip atrodo, man net ir noras dingsta pirkti depiliatori :)

elektrinio depiliatoriaus nenaudoju...

turbut tavo drauges kojjos yra jautrios, kad melynais taskiukais nuejo...

gal kada ir noreciau bet tik pabandyt, nes mano koju oda irgi yra jautri... :susigedes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

naudoju ir labai liuks :) jokio melyno ar ?alio ta?kiuko nera :hm: i? karto po i?rovimo matosi ta?kiukai bet per kelias valandas praeina :mirksiukas: pirma karta labai labai skaudejo, o paskui vis lengviau ir lengviau, atauga tokie ?viesus, silpnueiai :) naudoju tik kojom, bet karta meginau ir bikini :hm:


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Na ?iandien ir as i?bandiau elektrini epiletora :)

Tiesa sakant tikejausi ka?ko baisesnio , kenteti tikrai galima :) Nera taip baisu

kaip atrodo.

Nepatiko kad nema?ai plaukueiu palieka, varai-varai, o jo vistiek yra :doh :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is drauges pasiskolibau ta geri, man tai patiko, skausmo nepasakyciau, kad didelis, dyrginimas toks nestiprus, kojos graziai nusidepiliavo, buvo paberta truputi, bet ant ryt viskas ok buvo, bet va pazastys tai :sird: :wub1: :wacko: kadangi esu labai kantri , iskentejau :super: bet va dabar jau kelinta diena grazu pasiziureti , atrodo liuks :super: taip , kad man jis tiko ir patiko :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi labai norėčiau pabandyti, nes iškart pirkti bijau, o jeigu aš iškesti negalėsiu :super:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va, as to ir bijau , kad jei netiks kur ji kist, o pinigai tai nemazi palyginus, as kalbu apie gera, tie pigus as manau, kad niekam tinkami , o dabar bus matyt kaip bus , kol kas tai visai patiko :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniškis vos vienąkart nenupriko be mano žinios ir beveik už 300lt tai jeigu netiktų kur kišt jį reiktų :super:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kažin kokios firmos geriausias?


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O kažin kokios firmos geriausias?

Mane taip pat domina, siaip pasirinkimas tikrai yra, bet va kai reiketu rinktis tai manau butu nelengva.


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.