Pereiti prie turinio
kicule

Elektrinis depiliatorius

Rekomenduojami pranešimai

naudoju jau daug metų. Mano PHilips, šaldantis.

Parasyk savo epiliatoriaus pilna modeliuko pavadinima :coffee:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu ir aš jau kokius 8 metus tą depiliatorių, Brown silk satin, anksčiau kažkaip prisiversdama naudojau, o dabar nebegaliu prisiversti, nu per daug man kančių su juo :blink: . Dabar kojoms naudoju vaško juosteles, poveikis ilgalaikis (maždaug 6 sav.), skauda ne mažiau, bet kur kas trumpiau, nes nurauna iškart nemažą plotą :rolleyes: Rankoms naudoju Veet putas arba kremą, visur kitur į trasą eina Venus peiliukai :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu Philips -pora kartu panaudojau ir kazkur nukisau ,neman tokie malonumai :doh: na dar kojos nieko nors ir tai isberia o kada bikini pameginau -jau geriau tyliu :rolleyes:


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nenaudojau ir nenaudoju tokiu dalyku. depiliojuosi iki siol su skutimosi peiliukais :rolleyes:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu, bet nelabai naudoju. Skauda, nors kentėt galima, kantri esu, bet nepatinka, kad man vis tiek atauga taip pat greitai, kaip ir nusidepiliavus kremu ar nusiskutus, tai kam tada kankintis? Be to su kremu ar peiliukais greičiau nusigramdau :glare: Kitas dalykas, kad jo nerekomenduoja naudoti toms, kurios turi problemų su venom, o pas mane jos nelabai kokios :wacko:


Dovanėlė forumo%20simpatija.gif

nijoliux1.gif

ok11.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu, bet beveik nenaudoju, labai pradeda įauginėti plaukeliai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkada naudojau ,viena koja nusidepiliavau kitos jau nebegalejau , labai skaudejo :geda: tai nusiskutau ,. bet matesi kur nudepiliuota kur nuskusta , nuskusta zymiai greicaiu ataugo :):D:D:D


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu, bet naudoju tik kojoms ir pažastims, kitur skauda :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.