Pereiti prie turinio
kicule

Tatuiruotės

Rekomenduojami pranešimai

Atrodo, greitu metu tatuiruočių ir auskaro vėrimo salono bus tiek pat kiek kirpyklų? kūno puošyba tampa vis madingesne.

 

 

Ar patinka? :grin:

Redagavo kicule

DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patinka, bet neturiu. Labai norejau, bet man neleido. O jau kaip pati atsakau u? save - nebenoriu :grin: .

Ir jeigu darysiuos ?inau kokia. Man tatuiruote turi turet savo reik?m?, o ne taip kaip per sprite'o reklama, padaro pasako kad tai meile, o i?tikro rei?kia sojos pada?as :laugh:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Dimidrolis

a? turiu, bet galvoju jau apie panaikinima.. :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
a? turiu, bet galvoju jau apie panaikinima..  :hm:

 

 

O kurioje vietoje turi? Kokia? Kodel nori panaikint?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pati neturiu. Man gra?u, kai yra kokia nedidele, pvz gelyte, delfinukas, drugelis, koks simbolis ar pan, o jei jau visas kunas i?margintas, tai jau :hm:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pati neturiu. Man gra?u, kai yra kokia nedidele, pvz gelyte, delfinukas, drugelis, koks simbolis ar pan, o jei jau visas kunas i?margintas, tai jau :hm:

 

 

O man kaip tik visi drugeliai delfinai ir t.t. negra?u :grin: . Labai jau vaiki?kai atrodo. Nors geroj vietoj galbut...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O kurioje vietoje turi? Kokia? Kodel nori panaikint?

taip jus ir buvot susitik? rei?kia...neblefuokit taip akivaizd?iai...artymi santykiai pas juos matai...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Dimidrolis
O kurioje vietoje turi? Kokia? Kodel nori panaikint?

 

 

Kadangi tu su manimi visada buni labai susijaudinusi, tai nepatebejai...

Turiu nedidel? nesakysiu kurioje vietoje, kaip papuo?ima, ankseiau buvo gra?u, dabar noreeiau spalvotos, taeiau man jau kaip ir nebesolidu buto, o ?i jau atsibodo, tad noriu ja panaikinti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neteisink neteisink...viskas ai?ku...tikra moteris visada pamato tokias pikanti?kas detales...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

... kaip galima nepastebeti :doh pagal useri a? tada tikra moteris , nes viska pastebiu :laugh: ko ir nereiketo kartais matyti , bet akys paeios krypsta a gra?ias tatuiruotes .A? irgi visada svajojau pasidaryti , bet kai mire artimas draugas ir prie?astis buvo , kad odos ve?a paskatino tatuiruote :doh o ji pas ja buvo tikrai aspudinga ... o gal del jo gra?aus kuno jam ji tiko ... tai kunas privereiantis visas moteris atkreipt demesa :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei daryciausi, tai ant nugaros apacioje, koks grazus mazytis rastas. Bet kadangi esu opi skausmui, tai man gerai ir be ju :laugh:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? irgi esu labai opi skausmui.

Tatuiruotes man nelabai patinka.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.