Pereiti prie turinio
kicule

Tatuiruotės

Rekomenduojami pranešimai

as neturiu,bet labai labai patinka.nezinau galvoju darytis,bet ir abejoju...


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as neturiu,bet labai labai patinka.nezinau galvoju darytis,bet ir abejoju...

na gali pasidaryti trumpalaike,jei abejoji.


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nem?gstu tatuiruo?ių,man jos negra?ios.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Grazu paziureti, jei graziai atlikta ir ne ant mano kuno... Paveiksliukas turetu tureti gilia prasme.


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D Nu vsio piz......, mano zmona isprotejo pasidare sau tatoo ant josmens. Mane istyko sokas. As su ja jau visa savaite nesikakbu del tokio jos poelgio. JI puikiai zinojo, kad man tai nepatinka, bet visvien pasidare. Man net atsirado durnu minciu.............. :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:lol: Nu vsio piz......, mano zmona isprotejo pasidare sau tatoo ant josmens. Mane istyko sokas. As su ja jau visa savaite nesikakbu del tokio jos poelgio. JI puikiai zinojo, kad man tai nepatinka, bet visvien pasidare. Man net atsirado durnu minciu.............. :bredis:

Nesinervok tu taip :unsure:

Aisku del tokio dalyko ji tikrai galejo pasitarti su tavim,bet dabar jau nera ko pykti,jau nieko nepakeisi :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pakesiti galima zmona. :D

Cia tas pats, kad ash sharatu prisikalciau. Kazin ar patiktu?

Tipo vyro nuomone nesvarbi, sugalvojo pasidare ir pofig, nervas ima nerealiai. :lol: Uzmusiu..........................

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pakesiti galima zmona. :D

Cia tas pats, kad ash sharatu prisikalciau. Kazin ar patiktu?

Tipo vyro nuomone nesvarbi, sugalvojo pasidare ir pofig, nervas ima nerealiai. :unsure: Uzmusiu..........................

Baik... nemanau kad ji dabar ims ir panaikins ta tatoo :lol:

O kaip ji elgesi?Gal cia toks siurprizas tau? :mirksiukas[1]:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha tikrai siurprizas, ipac zinant, kad man tos tatoo nepatinka. Nu tai gal ji jos ir nenaikins, tai teks ..............., ai vienu zodziu, matau padare mane kaip koki loha, gal ji to norejo parodyti, kad jai ant manes nusispjauti? Nu ash irgi ka nors tokio sugalvosiu, kad ji prisimintu visa gyvenima. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ir ker?ysit vienas kitam iki begalyb?s ir nauda i? to kokia? Na padarysi tu ka?k? "tokio" ar manai, kad nuo to tatuiruot? pranyks? :D O santykiai tik blog?s ir blog?s... Ai?ku ji ?iauriai negra?iai padar?, bet jau padar? ir viskas, to nepakeisi... ar verta griaut santykius d?l ka?kokios tatuiruot?s? :lol:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

TeaMan tau dabar labai skaudu ir nemalonu, nes ji padare taip kaip norejo, o ne taip kaip norejei tu, aisku reikejo ir jai atsizvelgti i tai kad tau tokie dalykai nepatinka :D

O as patarciau tau nieko nedaryt,tikrai nereikia kersto :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nepyk TeaMan, bet tu man kaip boba i?tisai ink?ti. Ot pas vyrus like kraujyje kad vyras kaip pasak? taip ir turi b?t. Bet gi jos k?nas ir ji daro k? nori su juo. Na ir kas kad tau nepatinka? Bet jai u?tai patinka manau labai. Ir teisingai pad?r?, kol jaunas standus k?nas, negu paskui senatvei keiktų tave, kad neleidai jai to i?bandyti...

Ir dar nekalb?t vis? savaitę :D :lol:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.