Pereiti prie turinio
Leid

Vyras ar vaikas?

Rekomenduojami pranešimai

Ar kartais sau viena nepagalvojate,kad jūsų vyras reikalauja dėmesio kaip dar vienas vaikas :victory: O gal jūsiškis labai savarankiškas ir jūsų pagalbos ,pasirūpinant savimi, jam neprireikia :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku kad kartais taip atrodo :victory:

bet ne del to kad jis yra mazas vaikas,o del to kad paciai norisi palepinti ar pan., :m:

O siaip yra posakys-kad vyrai ir yra amzinai mazi vaikai :pana3::mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet yra tokių vyrų,kurie ne dėl to,kad nori būti palepinami,bet gal iš vaikystės taip užauginti.Jie paprasčiausia nemoka pasirūpinti savimi t,y,nemoka susitvarkyti savo daiktų,nežino net kur jo kojinės ar glaudės :m: .Jiems reikia viską paduoti,nupirkti.nes nežino ką pirkti. :victory:

 

Retsykiais malonu ir reikia vyrą palepinti,bet jei jis būtų toks visą laiką,tai nuprotėjimas manau :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tikiu kad yra :victory: ir esu macius ne viena toki...skambina zmonai paklausti vos ne kur jo kojines yra ir pan., :pana3:

manau moteriskes pacios turi pratinti nuo pat pradziu kaip ir kas turi buti :flowers: ir del tvarkos ir del viso kito :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi pazystu ne viena toki vyra.drauges vyras lygiai toks pats,atsimenu viena situacija kuri mane prikrete kosmariskai.buvom mes su vyru ir jiedu prie upes,as paemiau mandarinu,bananu,kivi ir ivairiausiu kitu vaisiu.....bei sumustiniu....(nes tuo metu dar laukiausi,tai norejosi visada tureti po ranka ka galeciau uzkrimsti)...o jie nepaeme nieko.....jinai sedi su manim ant kilimelio vyrai stovi prie upes...jinai vis valgo ir valgo vaisius,o jis prieina prie jos ir sako- ko tu cia vis ziaumojji.man bent nuluptum kivi ir pasiulytum,o tai visai apie mane pamirsai....man juk irgi demesio reikia,o tu viena cia valgai.... zinokit as kaip sedejau taip ir suakmenejau....man ne vienas kasnis daugiau i gerkle nelindo..... ir tokiu situaciju pilna ju gyvenime. aciu dievui kad mano vyras kitoks,as jam parodau kur kas yra ir jis daugiau manes neklausia,nebent tingi paieskoti,ir parduotuveje zino ka pirkti,nes juk be manes gyveno du menesius....jis savarankiskas=gyvenimas veercia tokiu buti....

 

nenoreciau tureti tokio vyro kuris nezino kaip elgtis gyvenime.....nors salia manes gyvena toksai-mano brolis....kuris prapultu be manes ir vyro mano,o lietuvoje be tevu....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha, mano brolis ir tevas abu tokie :D aciu Dievui, maniskis pats viska pasidaro, nors jam irgi retkartciais uzeina vaikiskumo manija, bet as ji greitai pastatau i vieta :pana3: labai sunku su tokiais zmonemis, bet manau, cia paciu tevu kalte, jei nemokejo isaukleti savo vaiko, kad tas moketu savimi pasirupinti, o ne ieskotu antros mamos ar tarnaites, kuri uz ji viska padarytu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano tetis tai toks pats jam reikia viska paduoti. O mano vyrutis pats viska pasiima, zino kad aplink ji nesokinesiu. Bet zinoma kartais tenka palepinti :pana3:


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
cia paciu tevu kalte, jei nemokejo isaukleti savo vaiko, kad tas moketu savimi pasirupinti, o ne ieskotu antros mamos ar tarnaites, kuri uz ji viska padarytu :D

cia tai tikra teisybe... visiskai pritariu Nicole :pana3:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as taip pat pritariu Nicolei....cia tikra teisybe kad tevu kalte,bet juk nepaaiskinsi tevams kad jie blogai daro.....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as galvoju, kad tokia situacija susidaro, kai vyrai buna tarsi vaikai todel, kad motinos augindamos juos per daug popina, nuolaidziauja, tiesiog tik myli ir daugiau nieko is ju neraikalauja. Vyriskumo turetu duoti tevas, bet jei tevas pats jo negavo is savo tevo tai ka jis duos???Vat tada ir uzauga "dideli vaikai" kuriems viskas turi buti pakista po nosim. Jei vyras gautu gerus vyriskumo pagrindus seimoje, musu palepinimas tikrai jo nesugadintu :pana3: O keisti suagusi vyra istekejus - tolygu kariauti su vejo malunais, jis tik pasts savo pastangu deka gali pasikeisti ir tai, jei to nori.

:D mociute man visada sakydavo: ziurek kaip elgiasi tavo vaikino tevai, kokie ju santykiai ir pan., toks ir bus tavo vyras. Dabar galiu pasakyti, kad jos zodziai buvo teisus.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O as galvoju, kad tokia situacija susidaro, kai vyrai buna tarsi vaikai todel, kad motinos augindamos juos per daug popina, nuolaidziauja, tiesiog tik myli ir daugiau nieko is ju neraikalauja. Vyriskumo turetu duoti tevas, bet jei tevas pats jo negavo is savo tevo tai ka jis duos???Vat tada ir uzauga "dideli vaikai" kuriems viskas turi buti pakista po nosim. Jei vyras gautu gerus vyriskumo pagrindus seimoje, musu palepinimas tikrai jo nesugadintu :doh: O keisti suagusi vyra istekejus - tolygu kariauti su vejo malunais, jis tik pasts savo pastangu deka gali pasikeisti ir tai, jei to nori.

llaime: mociute man visada sakydavo: ziurek kaip elgiasi tavo vaikino tevai, kokie ju santykiai ir pan., toks ir bus tavo vyras. Dabar galiu pasakyti, kad jos zodziai buvo teisus.

Tikra tiesa,labai daug ką lemia kokius šeimoje tarpusavio santykius matome augdami šeimoje,kaip auklėjamas vaikas pasitelkiant savo pavyzdį.Gerai ,jei užaugęs moka atsirinkti kas buvo jo šeimoje negerai ir stengiasi to nedaryti savo sukūrtoje šeimoje,bet daug yra tokių ,kurie galvoja" taip darė mano tėvas ir aš taip darysiu",nesvarbu,kad tas tėvo pavyzdys buvo nekoks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.