Pereiti prie turinio
kicule

Pilvas po gimdymo

Rekomenduojami pranešimai

...mes su vyru niekaip nesutariam....aš sakau jog pas mane ant pilvo raukšlėjasi išsitamiusi oda ir lašiakas, o jis man bamba, jog jau nėra už ko paimti....vat ir suprask kas kaip tą pilvą supranta....81559126f4ec6cb5e6c4a617ec94296e.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man jau tai nelabai pades :kadaryt:

Man reikia daryt pilvo plastika, tam kad jis butu nors kiek grazesnis :victory:

<_>

Nereikalinga oda atgal niekaip jau "nebeprilipdysi ".

Jei mano pilvas butu tik siaip pvz, didelis ir reiktu fiziniu pratimu, tai sedeciau ir tylecaiu :kadaryt:

 

Bet jeigu nieko nedarysi, padėtis blogės...Nes ten, kur laisva oda, kaupsis celiulitas...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Bet jeigu nieko nedarysi, padėtis blogės...Nes ten, kur laisva oda, kaupsis celiulitas...

O as nesakau kad nieko nedarau :kadaryt:

Darau atsilenkimus ir ivairius pratimus pilvui :kadaryt:

Jo kaip ir nesimato beveik :victory: ( Tik pries mmm aisku isriskeja gerokai) bet uzsidek tik aptenptas kelnes <_>


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O as nesakau kad nieko nedarau :victory:

Darau atsilenkimus ir ivairius pratimus pilvui :kadaryt:

Jo kaip ir nesimato beveik :flowers: ( Tik pries mmm aisku isriskeja gerokai) bet uzsidek tik aptenptas kelnes <_>

 

Tai šaunuolė, kad rūpiniesi :kadaryt: Aš irgi atsilenkimus darau- noriu visada turėti gražų pilvą...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi mergytes prakalbot apie pilvukus,pas mane tai kazkoks siaubas,kazin ar jis kada nors sumazes :)


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kicule, o su taure ar nebandei masazuotis?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne nebandziau :victory:

Tu turi omeni tas pirktines ( namuose) , ar pas masazuotoja? :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pilva gali ir pati masazuotis...Nereikia jokios masazuotojos...

Silikonine taure. Ismokti labai lengva. O pilva tai ir neskauda. As kojas pastoviai pasimasazuoju, kad celiulito nebutu...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O nebandėt daryti įvyniojimus pilvui? Čia nereikia nė kito žmogaus pagalbos. Nusipirkai maistinės plėvelės, apsiterliojai pilvą kokiu nors purvu ar kita priemone (aš turiu M.Galland gelį), apsivyniojai plėvele, paskui dideliu ranšluosčiu ir paguli ramiai. Paskui nusiprausi po dušu, įsitrini kokio kremo ar aliejaus, pasimasažuoji (saulutė aplink bambą). Tik, aišku, kantrybės reikia...

Ka dar patarti gali :rolleyes:

Koks rezultatas?

Standrina oda :rolleyes:

 

Pilva gali ir pati masazuotis...Nereikia jokios masazuotojos...

Silikonine taure. Ismokti labai lengva. O pilva tai ir neskauda. As kojas pastoviai pasimasazuoju, kad celiulito nebutu...

O ta silikonine taure kur isigyti galima?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stangrina odą. Tik sakau- reikia daug darbo ir kantrybės...Taurių kažkur yra Kaune. Reikia rasti rusiškų papildų kioską. Girdėjau, kad prie kažkurios stoties jis yra.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
oi mergytes prakalbot apie pilvukus,pas mane tai kazkoks siaubas,kazin ar jis kada nors sumazes :)

 

nepergyvenk neila tu ne viena :rolleyes: mano taip pat baisus :D nei dietos nepadeda niekas, niekas :rolleyes:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniškis dabar toks pat kaip prieš pastojant - iškilus. Ir, žinoma, yra strijų. Nesibaidau jų ir vyrui netrukdo. Plikos bambos nedemonstuoju ir nekompleksuoju.


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.