Pereiti prie turinio
kicule

Pilvas po gimdymo

Rekomenduojami pranešimai

Na cia vienas is naujausiu kremu,kuris perkamas su receptu.

Kazkada rasiau kad del striju turejau kaip ir depresija,buvau labai nepatenkinta savimi, del to pradejau dometis, ar tikrai neimanoma ju atsikratyti.

Siaip aprasime parasyta kad ir gydytis kalima su kremu,tai noriu ateiti isbandyti :mda:

 

:mda: bet radau ir internetine parduotuve :alutis:

 

apie SKIN DOKTORS


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suprantu tave neila, dar vienas minusas, kad pastoviai buni namuose. Jeigu iseitumei i darba, daugiau judetum, tektu ir pasinervuoti, grizus dar prie puodu pastoveti ir visokius kitokius namu darbus atlikti po darbo, griet nukristu, kad net nepastebetumei :(

[/quote

Pritariu tau Ledi x,kad isejus i darba ir daugiau judeciau gal ir svoris greiciu nukristu,bet manau pas mane gal jau yra toks organizmas kad taip sunkiai svoris krenta,greit per nestuma priaugo o numesti sunkiai sekas ,atrodo ir namie laiko neturiu kada prisesti ir vaikuciai du ant mano galveles,na istikro nezinau gal ir liksiu tokia burbule :flower:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pilvas po gimdymo tapo :flowers: baisus. vien strijos :flowers: . ir atrodo, kaip pridetas drebutis prie mano kuno :super: . as tai manau, kad tokius pilvus sutvarkyti kosmetiskai ar sportuojant nelabai imanoma, nes strijos matosi ryskiai, o jaigu ir pasisektu numesti pilva, tai reiktu temti oda plastiniu operaciju deka :flowers:


line_vaikai1-669933.gif_beg_vaik6-slank.gif_beg2_vaik3-slank.gif_time_1111010400_time2_1214946000_text_Sūneliui_text2_Dukrytei.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man striju ant klubu atsirado,o pilvo oda tai issitampe :flowers: Kartais pagalvoju,jei numesciau svorio,ar pas pilvas dar labiau neatrodytu nudribes :flowers:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as buvau neseniai pas masaziste dare masaza.tai snekejom apie mano pilva sako tavo pilvui pades tik plastine operacija nes pas mane yra likutis odos,kaba ji nes pilvo pacio nera tik oda ir kai nuims ta oda bus istemta ir strijos ne taip matysis,jos seimininke pasidare tokia operacija 6000mokejo,jo is kur man tiek pinigu,sake dar pades kazkiek parafino masazas jis labai gerai stangrina oda


1_14_6_956088000_6d65732076656465.png

1_10_134_967147200_4a555354554b4153.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai man irgi pilvas liko :D Galetu geriau ta mase ant papu buti :D :huh:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as buvau neseniai pas masaziste dare masaza.tai snekejom apie mano pilva sako tavo pilvui pades tik plastine operacija nes pas mane yra likutis odos,kaba ji nes pilvo pacio nera tik oda ir kai nuims ta oda bus istemta ir strijos ne taip matysis,jos seimininke pasidare tokia operacija 6000mokejo,jo is kur man tiek pinigu,sake dar pades kazkiek parafino masazas jis labai gerai stangrina oda

Mergicka su kuria gulejom po gimdimo vienoj palatoj ir labai pergiveno del pilvo, del striju.

Po gimdymo uzsirase i kazkokia gera klinika Kaune, praejo visa kursa vakuuminio ir dar kazkokio ten masažo, veliau leido kažkokia ampule, (gaunasi "odos uždegimas" ir kazkas ten darosi su tuom strijom). Bet kai pabange visa kursa... sako skaudu iki ašaru... rezultatu ) 0, o ir pinigeliu nemažai kainavo :D Turejo ir celiulito likti mažiau... bet... :D

 

Galetu geriau ta mase ant papu buti :D :huh:

Gerai butu :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane ir oda kabanti liko ant pilvo..... :huh:

bei strijos ir celiulitas-vienu zodziu-mano kunas nepakeiciamai susigadino.....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi pas man4 koks didelis liko y kelnes netelpa iskrites buna fuuuuuu ale ka darysi..... :huh:


GYVENIMAS GRAZUS TIEM KURIE PASTOVEI SYPSOSI......

TAD SYPSOKIMES IR DZIAUKIMES GYVENIMU...........

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane tai oda lig ir neissitampe,bet lasiaku......... :) o ir stiju yra,aisku nedaug,bet...tiesa pasakius del stiju nepergyvenu,jos vistiek su laiku pasvieseja ir neatrodo tokios baisios....o stai lasiakai ant pilvo ir sonu,tai baisu :) :) pas mane strijos ziaurios ant papu :( vot ten tai jau tikrai ziauru... :cry:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oj pilvas tai man skaudi tema :) visu pirma atrodau kaip nestuke pliud dar tos gilios strijos :( aj ju tai visur pas mane pilna ir ant papu ir ant pilvo ir ant koju, zodziu....


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man po 2 gimgymu taipat nebuvo problemu del pilvuko tik biski slaunu vidine puse sutruko nors ir tepiausi kremais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.