Pereiti prie turinio
Nicole

Pasaulinis atšilimas

Rekomenduojami pranešimai

Sakai, noras is valdzios puses, is kur tas noras bus, jei kiti zmones nieko nenori daryti..Juk valdzioje irgi zmones sedi..Taip rimtai pamascius, jei tu dabar valdzioje sedetum taip pesimistiskai nusistacius, tai valdzia nieko ir nedarytu :rolleyes: as butent ta ir noriu akcentuoti, kaip galima is kitu tiketis kazkokiu permainu, jeigu patys asmeniskai nenorime keistis..nenuostabu tada, kad zmonija pati save varo i nevilti..gal vis delto tada reikia tos pasaulio pabaigos, nes dabartine zmonijos karta visiskai nevertina to, ka turi ir ka jiems pasaulis duoda :sird: o visi dejuoja pamate per zinias, kas darosi pasaulyje ir kiek zmoniu zusta katastrofose..

labai gerai pasakyta.....pritariu Nicole tau. zmones, o ne tik valdzia turi stengtis kazka keisti ir rodyti inyciatyva.....is vienos puses keista kai zmones kazko reikalauja is kitu.....o patys nieko nedaro ir net neistengia padaryti.....

 

mes visada rusiuojam siuksles ir isjunginejam rozetes.....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkur buvau gavusi lankstynuka apie atlieku rusiavima... :rolleyes: Pvz.negalima mesti sulciu pakelio prie popieriu,nes viduje yra plevele-pirma ja reikia isplesti.Nuo stiklainiu reikia nuimti etiketes...Rimtai -ten taip rase.

Galetu kaip seniau moketi pinigelius,tai zmones ir rinktu ,ir nestu.Atsimenu,makulatura nese,stiklainiukus supirkinejo...Kad ir ne pinigus,kokia kita paskata butu(marskineliai,tusinukai...) Kodel butelius zmones renka-todel kad pinigelius moka.nebent as atsilikusi ir nezinau apie stiklainiu ir makulaturos supirkinejima.Tada atsiprasau


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kur dingo zmoniu savigarba ir pagarba vienas kitam, kodel kazkas jiems turi moketi pinigus, kad zmones pradetu atrinkineti siuksles :rolleyes: Man si situacija primena netinkama auklejima seimoje..Kai as augau, ka man tevai liepdavo daryti, ta as ir dariau, o stai kai mano broliukas augo, jei jam ka liepdavo daryti, jis is karto pinigu prasydavo uz tai..Blogiausia, kad jis juos ir gaudavo :sird: Ka as ir sakau, siuolaikine karta nieko uz dyka nebemoka daryti, uz viska jiems turi buti mokama pinigais, kur dingo musu morales normos :lol: Ar mes vaikus irgi taip auklejame, kad uz dyka nieko nedarytu?? Jei taip, tai nenuostabu, kad niekam daugiau neidomus dalykai, kurie ju asmeniskai neliecia ir jiems kazkokio pelno neduoda..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai, Nicole, kiekvienas žmogus pasveria savo galimybes kažką keisti.

Dėl atliekų rūšiavimo aš tikrai jas rūšiuočiau, bet nėra tam sąlygų...nėra konteinerių, aš kada prie progos nufotkinsiu mūsų dabartinius konteinerius... jau pora dienų viskas dedama šalia jų, o šiukšles išveš tik pirmadienį.. miestelyje kvapelis nekoks, nes tuos krepšius plėšo katės, šilta, kvapas sklinda ir t.t. mums trūksta paprasčiausių konteinerių buitinėms atliekoms, ką jau ten kalbėt apie atskirus plastmasei, stiklui, popieriui ir pan... o net jei ir tokius pastatytų, tai garantuoju, kad jie pilni būtų buitinių atliekų... netas dar lygis, čia išeitį matau tik tokią, kad metam viską bendrai, o savartynuose viskas eina per konvejerį ir yra perrenkama (kažkur mačiau)..

Dėl elektros išjunginėjimo, tai na gaila man rozečių, mūsų lietuviškų, kištukų ir t.t. nueitų greitai jei aš ištraukinėčiau, o Lietuvoj neteko sutikt tokių superinių razečių kaip pas jus :flower:

Taip rimtai pamascius, jei tu dabar valdzioje sedetum taip pesimistiskai nusistacius, tai valdzia nieko ir nedarytu :rolleyes:

Aš padaryčiau viską kas mano galiose būtų :flower: , nes save aš galiu pavest, galiu sėdėt ir nieko neveikt, kai tai liečia tik mane, bet jei esu už kažkokią sritį atsakinga, tai padarysiu viską kad man niekas neturėtų jokių preikaištų dėl mano darbo...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O kur dingo zmoniu savigarba ir pagarba vienas kitam, kodel kazkas jiems turi moketi pinigus, kad zmones pradetu atrinkineti siuksles :rolleyes:

 

Tai vat turiu galvoje,kad auksciau sedintys biski paskatintu zmones...O tai atrodo,kad viskas rupi tik "paprastiems"zmogeliams...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš padaryčiau viską kas mano galiose būtų :flower: , nes save aš galiu pavest, galiu sėdėt ir nieko neveikt, kai tai liečia tik mane, bet jei esu už kažkokią sritį atsakinga, tai padarysiu viską kad man niekas neturėtų jokių preikaištų dėl mano darbo...

 

Smagu tai girdeti, bet butu dar smagiau, jei tuo principu naudotumeisi ir dabar..Sutinku, kad Lietuvoje dar labai mazai salygu suteikta kazka pakeisti i gera..Bet sutikit su manimi, prasau, kad bent jau lemputes tai tikrai galetumete visi susipirkti, jums nuo to tik nauda bus, nes sutaupysit pinigu elektros saskaita :rolleyes: Ir dar viena dalykeli visi tikrai galetumem iprasti daryti - Virdulyje kaisti tik tiek vandens, kiek mums butent tam kartui reikia.[/color]Kaip manote, negi tai labai daug pastangu reikalaujantys dalykai :flower:

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lemputėmis pasidomėsiu :rolleyes:

Kavinukas pas mus tokio dydžio, kad į jį telpa tik vienas puodelis vandens :flower: ....kaitinam jį ant dujinės viryklės, o čia geriau nei elektra ar nea :flower:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš dėl tų konteinerių dar norėjau parašyti.Kas ,kad pas mus yra atskiri konteineriai popieriui,stiklui ir plastmasei,bet pati mačiau,kaip atvažiavusi mašina viską susipilstė į vieną mašiną.Tai kas liko iš žmonių gerų norų ?Viską vėl sumaišė į vieną krūvą :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eitvyde, dujos nera geriau nei elektra, nes vis tiek ismetamos CO2 dujos jas deginant :doh: Leid, kazkoks siaubas, na nezinau, kaip jau ir sakiau, Lietuva dar kol kas nepriejus ik to lygio..

 

Dar vienas dalykelis, ka galima daryti, tai gaminti savo paciu komposta, cia daugiau tiktu nuosavu namu gyventojams..Pvz. daugelis atlieku, kaip bulviu ar kitu darzoviu lupynos, kiausiniu, svogunu lukstai, trupiniai ir pan. gali buti panaudojami kompostui gaminti :flower:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Dar vienas dalykelis, ka galima daryti, tai gaminti savo paciu komposta, cia daugiau tiktu nuosavu namu gyventojams..Pvz. daugelis atlieku, kaip bulviu ar kitu darzoviu lupynos, kiausiniu, svogunu lukstai, trupiniai ir pan. gali buti panaudojami kompostui gaminti :flowers:

Šitą dalyką,tai daugelis sodininkų daro soduose.tame tarpe ir mano mama :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

rūpi,norėčiau kad taip nevyktų bet ar mes galim tai sustabdyt,kai patys moksliinkai gincijasi kodėl taip vyksta ir neranda tikrosios priežasties,turbūt tai neišvengiam ir mūsų planetai artėja galas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.