Pereiti prie turinio
kicule

Ar turi tikrą draugę

Ar turi tikrą draugę  

81 narys prabalsavo

  1. 1. ???

    • Taip,turiu kelias
      20
    • Taip,tik vieną
      27
    • Gaila,bet neturiu
      29
    • Neturiu ir nereikia
      5


Rekomenduojami pranešimai

Dziaugiuosi del taves, Aqville :lol: Saunu tureti tikra drauge, tokiu siais laikais tikrai reta..Kaip Oksana sake, kiekvienas turi savu problemu ir nenori papildomu..Zaviuosi zmonemis, kurie negaili laiko kitiems, ypac sunkiu metu..As jau kazkaip susitaikiau su mintimi, kad man nelemta tureti tikros drauges :coffee: :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel nelemta? nenusimink...Galbut dar rasi... :coffee:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai gera, kai gali zmogumi pasitiketi..tiksliau drauge...tik labai gaila, kad ji toli nuo manes..lnuosirdziai inkiu visoms susirasti toki zmoguti, kuri galetumete vadinti " tai - mano tikrasis draugas ar drauge "


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip draugių paplepėti,gerą laiką praleisti - turiu.Bet tokios į kurią galėčiau atsiremti sunkią valandą - ne.Galvojau,kad turiu,bet pasirodo ne... :coffee:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Šiaip draugių paplepėti,gerą laiką praleisti - turiu.Bet tokios į kurią galėčiau atsiremti sunkią valandą - ne.Galvojau,kad turiu,bet pasirodo ne... :super:

Vat kadangi taip buna... tai ir as turiu kelias,visos geros :super: . Smagiai plepam,bendraujam :super:

 

Manau sunku turet labai gera drauge,kai turi seima... nes ir interesai turi pilnai sutapti ir pan.,


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjau draugę nuo vaikystės, su kuria neturėjome paslapčių,padėdavome viena kitai.Prieš keletą metų pajutau ,kad ji kažkaip atšalusi mano atžvilgiu.Manau ,geras draugas ir neprašytas turi ištiesti savo ranką jei reikia.Šito aš iš jos nebesulaukiu,nors jai visada pasisiūlau į pagalbą ir jai tas labai patinka.Atiduodami dalelę savo šilimos ir iš kitų tikimės sulaukti to paties.Deja ...Ji taip moka viską surežisuoti,kad jei ji man kuom nors pasitarnauja ,tai aš jaučiuosi jai skolinga ir turiu jau būtinai jai atsilyginti,nes gražiai moka tai primimti.Ir manau ,kad čia yra jos vyro ir pinigų įtaka.Todėl stengiuosi vis labiau nuo jos atsiriboti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip nesmagu kai taip buna :super:

Kaip gaila kad ne visi moka vertinti draugyste :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jei padeda, tai kiti į jį keistai žiūri... maždaug "padėjai už ačiū :victory::mirksiukas::super: "


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu bet blemba tikram draugui tikrai nesunku padėt. Gi dėl tikro draugo padarytu m bilei ką. O tie kurie kalba ar dar ką tikrai nėra tikri draugai, manau :victory:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia tai tikrtai gaila-kai drauge reikalauja kazko atgal padarydama gera ar padedama.... niekada padejusi kitam neprasiau to paties ir is jo. :rolleyes:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.