Pereiti prie turinio
kicule

Ar turi tikrą draugę

Ar turi tikrą draugę  

81 narys prabalsavo

  1. 1. ???

    • Taip,turiu kelias
      20
    • Taip,tik vieną
      27
    • Gaila,bet neturiu
      29
    • Neturiu ir nereikia
      5


Rekomenduojami pranešimai

:mirksiukas:Turejau...Bet gal ne tikra-nes nutruko musu beveik 30 metu draugiste del to kad as nenuejau del jos i parduotuve-ji pati mat tingejo...Tada nustojo man skambynti...Truputi gailiuosi,bet gal tesiog atsibodom viena kitai per sitek metu?...Ir tesiogreikejo prezasties,kad issiskirti?...

Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm...Ir del to nutraukti draugyste...? :mirksiukas:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sunku-bet pabandysiu paaiskinti-ji nedirbo tuo metu,tesiog sedejo namie...nieko neveike-jai buvo budinga paskambynti man ir "pranesti"-pvz.-"man reikia iklotu-susirgau".As jai atvezdavau ko prase.Ta diena as buvau darbe-reikejo skubeti-turejau vaziuoti i panevezi ar i Klaipeda-nesvarbu,-tad isvaziuojant is miesto uzsukau pas ja-i parduotuve jau nespedavau-norejau jai palikti pinigu,kad pati sau nupirktu,ko jai reike...Bet ji atreze "nereike"...as nuvaziavau savo reikalais.Per mano gimtadieni ji ne paskambino.Ir daugiau ne skambino visai-ir as neskambinau-nes jaigu drauge negali suprasti kad darbas yra darbas-na...nieko negaliu padaryti...


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal buvo per daug pripratusi,kad vos paskambina ir leki,o dabar...nepadarei kaip prase...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:mirksiukas:Gal ir as cia nevisai teisingai pasielgiau-bet be to buvo nemazai tokiu smulkiu dalikeliu,del kuriu musu santykiai galu gale nutruko...Na pvz.-jos posakis "taviskis gi gerai uzdirba-kodel tu is jo pinigu nepaemei?"-be konteksto tai gal ir nieko nereiskia,bet...ai-nieko nepadarysi...Tik tiek galiu pridurti,kad man buvo sunku kenteti juos reikalavimus...

Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Gal buvo per daug pripratusi,kad vos paskambina ir leki,o dabar...nepadarei kaip prase...

Butent-visa gyvenima as dariau viska ka ji prase...O cia gavosi kad man darbas svarbesnis nei jos norai...


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Sunku-bet pabandysiu paaiskinti-ji nedirbo tuo metu,tesiog sedejo namie...nieko neveike-jai buvo budinga paskambynti man ir "pranesti"-pvz.-"man reikia iklotu-susirgau".As jai atvezdavau ko prase.Ta diena as buvau darbe-reikejo skubeti-turejau vaziuoti i panevezi ar i Klaipeda-nesvarbu,-tad isvaziuojant is miesto uzsukau pas ja-i parduotuve jau nespedavau-norejau jai palikti pinigu,kad pati sau nupirktu,ko jai reike...Bet ji atreze "nereike"...as nuvaziavau savo reikalais.Per mano gimtadieni ji ne paskambino.Ir daugiau ne skambino visai-ir as neskambinau-nes jaigu drauge negali suprasti kad darbas yra darbas-na...nieko negaliu padaryti...

Toks jausmas ,kad ji tavimi naudojosi.Bet kokiu atveju turi išlikti žmoniškumas ir supratingumas.Negali juk kaip ciuckis vos tik pašvilpus bėgti. O ji ,kaip matau, nesuprato ,kad ir kitas žmogus turi savo asmeninį gyvenimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Toks jausmas ,kad ji tavimi naudojosi.Bet kokiu atveju turi išlikti žmoniškumas ir supratingumas.Negali juk kaip ciuckis vos tik pašvilpus bėgti. O ji ,kaip matau, nesuprato ,kad ir kitas žmogus turi savo asmeninį gyvenimą.

Matai-kazkada gyvenime ji man padejo-labai padejo...Ir as tikrai esu jai labai dekinga uz tai...Bet paskui kazkodel ji nusprende kad gali daugiau nieko nedaryti-o tievai ir as ja islaikysim visa likusi gyvenima...Man tikrai nieko nebuvo jai gaila...Bet vis gi yra skirtumas kada pinigai ateina lengvai ir tu gyveni su tevais...Ir kitas dalykas kai as neturiu nieko-nei tevu,nei kitos gimines,ir kiek viena kapeika uzdirbu labai sunkei...


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as tikros drauges kaip ir neturiu,nors maniau kad turiu gera drauge,bet labai suklydau del jos. Tai galime sakyti tik draugu turiu,bet tokios drauges kuria as manau yra tikra drauge,dar tokios nesutikau,ir kazin ar tokia sutiksiu


as1cxHT0g411210NDU2ODlkfDEzM2R8Tm9qdW%20k.gif

 

as1csR40g411210MDA1MTMxbHN8MTExNzlzfE%201lcyBzdXNpdHVva2U.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu kelias ir tuo labai džiaugiuosi. :flowers:


ticker_by_jenny.png

1h3l1i1j17f54d8jdej1j496b69204b616c26233237393b6426233337313b.png

1h3l1i0j1043166j38j0j4d6973656920466c65722044656c616b7572.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.