Pereiti prie turinio
kicule

„Kelias į žvaigždes 3“

Kaip manote kas laimės KĮŽ  

14 narių prabalsavo

  1. 1. Ką palaikote?

    • Anatolijus
      10
    • Dumas
      1
    • Deividas
      3


Rekomenduojami pranešimai

Jau greitai prasidęs „Kelias į žvaigždes 3“ :victory:

 

Ar žiūrėsit? :victory:

 

„Kelio į žvaigždes 3“ atrankoje – blondinės ir brunetės konfliktas


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūrėt tai tikrai žiūrėsiu manau.

O tos mergų peštynės tai neblogos :victory::victory:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na butu visai neblogai kad jas abi ir paimtu i si realybes sou. Ziureti taip zinoma ziuresiu, bet pirmas sou lieka geriausias


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tikrai butu bajeris jei abi paimtu i sou :victory:

Manau intrigu uztektu nuo pirmu dienu :victory:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tokių merginų negaila. Jos bent jau nori daugiau išmokti ir t.t. o ne pvz garsi lietuvos grupė YVA. Gal matėt kas koncertą iš jūros šventės, kaip jos nusidaibavo? nes reikėjo gyvai dainuoti... Tragedija, o garsiausios merginos lietuvoje...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vargu, ar ka nors ismoks tokiame sou, pats renginys daugiau del reitingu sukurtas..Na bet dar anksti kalbeti, paziuresim, ar jos pirmiau i ji pateks :blink: jei jas paims i sou, tai tikrai bus tik del reitingu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vargu, ar ka nors ismoks tokiame sou, pats renginys daugiau del reitingu sukurtas..Na bet dar anksti kalbeti, paziuresim, ar jos pirmiau i ji pateks :blink: jei jas paims i sou, tai tikrai bus tik del reitingu..

 

Na bet ne tame esmė, šios merginos bent jau sieke kažko pramokti, aišku ir išgarsėti. Reiktų žvelgti biškį iš giliau. Kad juoktis iš merginų kurios nusidainuoja tai dzin, bet net kad turim "garsenybes" kurios nusidainuoja jau graudu darosi...

Nors čia aš jau ne be į temą :lol:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na svarbu kad noras yra :super: o dabar tiesiog kova uz buvi vyksta :blink: :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indrute, as suprantu, kad merginos tikriausiai nori isgarseti ir pan. Tebunie, man tik juokinga, kad Lietuvoje tokie balso standartai, nenuostabu, kad kiekvienais metais niekaip Eurovizijos nelaimi :lol: Tiesiog, esu baigus muzikos mokykla, tad mazdaug zinau, kokie balso standartai turetu buti ir kas turi potenciala tapti muzikine zvaigzde, o kas ne..:blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Indrute, as suprantu, kad merginos tikriausiai nori isgarseti ir pan. Tebunie, man tik juokinga, kad Lietuvoje tokie balso standartai, nenuostabu, kad kiekvienais metais niekaip Eurovizijos nelaimi :super: Tiesiog, esu baigus muzikos mokykla, tad mazdaug zinau, kokie balso standartai turetu buti ir kas turi potenciala tapti muzikine zvaigzde, o kas ne..:lol:

 

Ne ne, aš nieko nesakau. Aš irgi žvengiau iš jų giedojimo klaikaus. Bet tik sakau, kad ko norėt, kad su tokiais balsais merginos eina, jeigu lietuvos pop žvaigždės visai be balsų, o garsenybės kaip reikalas :blink:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.