Pereiti prie turinio
Snapė

Ledai

Rekomenduojami pranešimai

Ar mėgstate? kokius valgot?

Ar valgot tik vasarą, ar kiaurus metus :mirksiukas:

 

ice%20cream%20thaymar.jpg

icecream.jpg


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

skaniausia man tokie ledai.jpg jie pardavinejami Laisvej is aparatu :mirksiukas: arba su sokoladu ant pagaliuko, siaip neesu saldumynu megeja, bet kartasi skanu sukirsti koki viena kita is situ ledu :flower:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant pagaliuko su šokoladiniu glaistu.. glaistas gali būti ir nebūtinai šokoladinis, bet skaniausi tokie..


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ant pagaliuko su šokoladiniu glaistu..

 

Va tokie... :mirksiukas:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi kaip užsigeidžiau ledų :( Visokius mėgstu ir kuo daugiau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

megstu ivairius - ir vafliuose, ir dezutese, ir ant pagaliuko. Maziausiai patinka paprasti vaniliniai ar braskiniai. Karts nuo karto pasmaguriauju Valentino arba Soprano ledais (nors jie siek tiek ir sintetiniai, bet man vistiek patinka skoniu ivairove). Dar esu valgiusi labai skaniu ledu vienam japoniskam restorane - zaliosios arbatos skonio. Taip pat suzavejo kazkada seniai valgyti pistaciju skonio su pistaciju gabaliukais :flowers: Oi, nebegaliu pasakot, nes paciai seile varva :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vakar valgiau :victory: Šiaip valgau ir vasarą, bet kartais nruo karto ir kiaurus metus, tik gal rečiau. O mėgstu irgi visokius (ar ten su vafliais, ar ant pagalio), o šiaip labai labai mėgstu vanilinius ledus, ir anksčiau buvo tokie su geltonu glaistu, dbr yra, bet skonio to niekur neatrandu. Nors yra ir dabartinių su tokiu geltonu glaistu kurie man patinka labai labai. Tikva ne su visokiu šokoladiniu glaistu galiu valgyti kažkodėl, jei šokoladas nepatiks, tai negaliu valgyti - nors užmušk, nors nesu ten kokia išpuikėlė, tiesiog ne visokį šokoladą pernešu, ir nelabai mėgstu šokoladinių ledų. O šiaip ledai yra gėris :rolleyes: NOOOORIU :D


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man skaniausias paprastas plombyras su braškėm. :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man skaniausias paprastas blombyras su braškėm. :rolleyes:

 

Ne blombyras o plombyras :victory:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o šiaip labai labai mėgstu vanilinius ledus, ir anksčiau buvo tokie su geltonu glaistu, dbr yra, bet skonio to niekur neatrandu. Nors yra ir dabartinių su tokiu geltonu glaistu kurie man patinka labai labai. Tikva ne su visokiu šokoladiniu glaistu galiu valgyti kažkodėl, jei šokoladas nepatiks, tai negaliu valgyti - nors užmušk, nors nesu ten kokia išpuikėlė, tiesiog ne visokį šokoladą pernešu, ir nelabai mėgstu šokoladinių ledų. O šiaip ledai yra gėris :flowers: NOOOORIU :flowers:

ir man taip pat tiksliai kaip nupasakojai :flowers:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man patinka visokie.Dazniausiai nusiperku kokia dezute ir vakarais kai vaikai uzmiega valgau..O paskui staigiai i lova ir karstos kavos ant virsaus :sird1:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man patinka visokie.Dazniausiai nusiperku kokia dezute ir vakarais kai vaikai uzmiega valgau..O paskui staigiai i lova ir karstos kavos ant virsaus :geda:

ot slapuke :sird1: mano vyras irgi valgo ledus, kai uzmiega mazyle :pana3:

o man tai net nezinau kokie skaniausi, retai juos valgau :sird1:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.