Pereiti prie turinio
Nicole

Kokiomis priemonėmis valote orkaitę?

Rekomenduojami pranešimai

Pasidalinkite patirtimi, kokios priemonės geriausios orkaitei valyti :mirksiukas: Jau kaip man nepatinka orkaite valyti, ne tas zodis :( Esu bandzius Mr. Muscle Oven Cleaner, tai nuo kvapo net galva svaigsta, bet siaip valo neblogai..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pasidalinkite patirtimi, kokios priemonės geriausios orkaitei valyti :mirksiukas: Jau kaip man nepatinka orkaite valyti, ne tas zodis :( Esu bandzius Mr. Muscle Oven Cleaner, tai nuo kvapo net galva svaigsta, bet siaip valo neblogai..

as taip pat siuo valykliu valau man jis labai patinka-gerai nuvalo.... ir dar atnesiau is darbo kazkoki specialu skysti orkaitems valyti,nezinau pavadinimo,nes isipyliau siek tiek i buteliuka sau-fantastiskas rezultatas.....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As valau su AMWEY firmos orkaiciu valikliu. Jei orkaite labai prikepusi nuo riebalu tai per kelis kartus issivalo kuo puikiaisiai, o jei nedaug tai ir is karto issivalo. Turiu ir CIF valikli metalui valyti, tai irgi isvalo jei nedaug prikepe.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane jau taip prikepe, kad ten reiktu geros vyriskos rankos, kad istrintu visas demes, as tai tikrai nepajegiu, dar neatradau tokio valiklio, kad tokias demes lengvai isvalytu :mirksiukas: Dabar nusipirkau specialius lapus, kuriuos galima naudoti net ir kepant keptuveje be jokio aliejaus..Jie daugkartinio naudojimo ir lengvai valosi :lol: Tikiuosi sumazins mano valymo darbus :mirksiukas:CIA galite pasiskaityti placiau (anglu k.)

 

baking.jpgroasting.jpgfrying.jpgmicrowave.jpggrilling.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju Jega Plius orkaiciu valikli. Gan neblogai valo, jei smarkiau prikepus palieku per nakti ispurksta ir paskui praktiskai uztenka su kempinele praeit.


19118.png

19119.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As valau su AMWEY firmos orkaiciu valikliu. Jei orkaite labai prikepusi nuo riebalu tai per kelis kartus issivalo kuo puikiaisiai, o jei nedaug tai ir is karto issivalo. Turiu ir CIF valikli metalui valyti, tai irgi isvalo jei nedaug prikepe.

o man amwey valiklis labai nepatiko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As valau su AMWEY firmos orkaiciu valikliu. Jei orkaite labai prikepusi nuo riebalu tai per kelis kartus issivalo kuo puikiaisiai, o jei nedaug tai ir is karto issivalo. Turiu ir CIF valikli metalui valyti, tai irgi isvalo jei nedaug prikepe.

 

ne AMWEY , o AMWAY :hm:

 

http://pinigai.homeip.net/11/e_parduotuve/...nes/(offset)/10

 

Pries naudojima butina isplakti, uztepus palaukti pusvalandi ir paskui valyti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

AMWAY firmos Oven Cleaner orkaiciu valikliu ir orkaites gerai valo ir net zidinius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

butent nepamainomas as buvau apakes kaip pavyko zidini isvalyti ir jo stikla visa apdegusi kai visi kiti valiklei nepadejo nei brangiausi nei pigiausi zodziu super :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju Jega orkaiciu valikli. Esu patenkinta :flowers:


Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai.

Tačiau kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bagyyra1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as nusipirkau ERES firmos valikli, irgi labai dziaugiuosi :rolleyes:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.