Pereiti prie turinio
ArasLT

Kokių dovanų moterys nori ?

Rekomenduojami pranešimai

Kartais vyrams sudėtinga ką nors naujo sugalvoti. Tad padėkite ...


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na cia jau priklauso nuo kiekvienos moters poreikiu ir pomegiu..Bent jau man patinka praktiski dalykeliai, bet kadangi esu siek tiek meniskos sielos, tad megstu ir su groziu susijusius dalykus..Nemegstu gauti dovanu kvepalu ar kosmetiniu priemoniu (nebent man ju baisiai reikia)..Turiu savita skoni, todel megstu daiktus namams rinktis pati, bet neatsisakau skoningai parinktu dovanu namams :doh: Kalbant apie dovanas is vyro puses, nera geresnes dovanos, kaip netiketas man nezinant suorganizuotas piknikas arba mazyte kelione kur nors netoli i grazia vietele gamtoje (zinoma oras turetu buti geras :)) Ypac jei tai butu daroma uzristomis akimis, t.y. nezinociau, kur vaziuojame ir pan. Manau, kiekviena moteri nudziugintu apsipirkinejimo pusdienis arba net visa diena gavus tam tikra suma pinigu, kurie butu isleisti tik sau ;) Turint omenyje, kad moteris galetu apsipirkineti viena, bet jokiu bambanciu vyru ir rekanciu vaiku salia :unsure: :wub1: Kartais patinka pabuti paaugle, kai gali daryti tai, ko galbut nedristum daryti suaugus, t.y. uzlipti ant daugiaaukscio stogo ir pasigereti nuostabiu vaizdu is aukstai, zaisti gaudymo arba kovoti su pagalvemis namuose arba velai vakare nuvaziuoti i zaidimu aikstele ir pabuti vaiku, kaip kazkada ir pan. :wub1: Galbut tai nera materiali dovana, bet sielai buna gera tiesiog atsipalaiduoti ir negalvoti apie kasdieninius rupescius..Ir nesvarbu, ka kiti zmones sakytu, pamate du beprocius ;) besielgiancius, kaip vaikai..tai tik irodytu, jog tie ''snekantys ir besistebintys'' nemoka dziaugtis gyvenimu taip, kaip mes :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėjui, Nicole. Labai daug minčių sukelia Tavo atsakymas.


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kartais vyrams sudėtinga ką nors naujo sugalvoti. Tad padėkite ...

 

Pinigai vokelyje :D :sird: ;) Teisingai sako,Nicole,kiekvienai pagal norus,charakteri,pomegius.Mane pradziugintu gera knyga,rankdarbiu knyga,knyga apie geles,vazonine gele.Geles be progos,o geriau,sugalvojus kokia "proga".Pvz.uz skania vakariene,uz palaikyma,uz tai,kad esi ir t.t.Galu gale ir kvepalai,jei jau juos parinktu tinkamai.


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš galiu pasakyt kas yra blogos dovanos bent jau man, pvz buitinės dovanos, tai galėtų privesti ir prie skirybų, negaliu žiūrėt kaip vienas kitam dovanoja keptuves ar sulčiaspaudes.

Kvepalai vėl gi priskiriami mano vadinamai "pigiai" romantikai.

 

O va papuošalų manau niekad nebus per daug :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš galiu pasakyt kas yra blogos dovanos bent jau man, pvz buitinės dovanos, tai galėtų privesti ir prie skirybų, negaliu žiūrėt kaip vienas kitam dovanoja keptuves ar sulčiaspaudes.

Kvepalai vėl gi priskiriami mano vadinamai "pigiai" romantikai.

 

O va papuošalų manau niekad nebus per daug :D

:sird: ;) :) TIkrai kad ;)

Kas del kvepalu, jei as labai noriu "butent kazkokiu" tai tikrai malonu gauti dovanu, nes tikrai to nesitiki :D

Kas del buitiniu dovanu- daiktu, tai galima nupirkti ir be jokios progos, (dovanu gauti tikrai nenoreciau :) ) dar betruktu kad kokia sluota padovanuotu :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:D :sird: ;) TIkrai kad :)

Kas del kvepalu, jei as labai noriu "butent kazkokiu" tai tikrai malonu gauti dovanu, nes tikrai to nesitiki ;)

Kas del buitiniu dovanu- daiktu, tai galima nupirkti ir be jokios progos, (dovanu gauti tikrai nenoreciau :) ) dar betruktu kad kokia sluota padovanuotu :D

 

Na dėl buitinių "dovanų" - sutinku.

Anksčiau net ir nesusimasčiau, kad kas nors kasdieninius buitinius daiktus gali pavadinti "dovana" ... praplėtėt akiratį...

Dėl kvepalų - juos nustojau dovanoti, kai vienąsyk pasiūliau kartu nueiti ir išsirinki dovaną pačiai, tokius kokie patiks.

Na pirmus 5 aš dar užuodžiau, bet paskui jau buvo "iki lempos"... po to dar kelias dienas čiaudėjau.

Dabar renkasi viena pati - dukros pataria, jei reikia patarimo.


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blemba užsinorėjau kokių nors naujų kvepalų, reiks vestis vyrą į parduotuvę :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Blemba užsinorėjau kokių nors naujų kvepalų, reiks vestis vyrą į parduotuvę :D

 

Užjaučiu ... vyro nosį ...


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Užjaučiu ... vyro nosį ...

 

Žinok verčiau mane užjausti negu jį, jis iš tų vyrų kuriam patinka pasivaikščioti po pardes, jaučią pirmą ar antrą natą kvepaluose ir t.t. Ne taip ir paparastą man su juo parduotuvėse :D

P.S. jau buvau rašius kažkur, kad dar nebuvo taip kad mes iš maximos kokios išeitume nesusipykę :sird:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Žinok verčiau mane užjausti negu jį, jis iš tų vyrų kuriam patinka pasivaikščioti po pardes, jaučią pirmą ar antrą natą kvepaluose ir t.t. Ne taip ir paparastą man su juo parduotuvėse :D

P.S. jau buvau rašius kažkur, kad dar nebuvo taip kad mes iš maximos kokios išeitume nesusipykę :sird:

 

Išties, viso forumo medžiagos dar neperskaičiau - gal ką ir praleidau.

O Tavo vyrukas - nestandartinis, juk reitai kuriam patinka po parduotuves "ganytis".

 

Pas mus šeimoj - tam tikros taikos paliaubos.

Iškart sutariame, kiek laiko skiriame MAXIMOS tipo muziejui.

Dažniausiai aš sėdžiu mašinoj, ar kavinėj prie puodelio kavos, su gera knyga rankose, o jos ... tiu tiu.

Kartais, žinoma, būna, kai kuri nors užsimano išgirsti mano nuomonę - tada tiesiu taikymu prie parduotuvės žemėlapio, o paskui - pagal nuorodas...

Na į bendrą skyrių dažniausiai tenka eiti kartu - ten ir nešulinis gyvulys praverstų, o kad tokio augintinio neturiu ...


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.