Pereiti prie turinio
kicule

Vaikučiu baimės

Rekomenduojami pranešimai

Nežinau kas nutiko, bet ne iš niekur nieko dukrytė pradėjo daug ko bijoti.

Pvz., vėlai vakare bijo būti viena kambaryje, jei aš išeinu iš kambario bėga paskui mane. Bijo viena eiti laiptinėje ir pan.,

Klausiu ko būtent tu bijai, tai sako baubo :sird: Aiškinu kad nėra jokio baubo, gal sakau kokiu filmuku prisižiūrėjo, ar darželyje su vaikučiais prisidiskutavo :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat gali buti ,kad vaikai ko pripasakojo :D Negi pati is niekur nieko butu susigalvojusi?

O kas cia pasakojo,kad darzelyje vaikus aukletoja gasdindavo,kad po lova baubas ar kas ten gyvena-na,kad vaikai pietu miegotu ir nelakstytu-tai vaikas ir namie bijodavo is lovos islipti... :sird:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai butu gerai, kad pakalbetum su aukletojomis ir paklaustum, ar ka nors apie tai uzsimindavo..Mano mazoji tai filmuku prisiziurejus sakydavo, kad monstrai ir vaiduokliai namuose yra, bet mes jai paskui isaiskinom, kad tokie dalykai tik filmukuose buna :lol: Nors dar iki siol ji kartais vis pasitikrina, sako ''Mamyte, o monstrai ir vaiduokliai tik filmukuose yra, ar ne?'' :D as ir sakau, kad taip, tik filmukuose, nera ko bijoti ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mazi vaikai turi susukurta savo drauga, o kartais priesa, su kuriuo jie bendrauja budami vieni. Gali buti kad bendraudamis su "tuo draugu ar priesu" kuria situacijas, tai kazkas panasaus kai mes mintyse kalbames patys su savimi. Kartais tokio bendravimo pasekmes - baime kazka daryti....


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaubas ra dar taip galima auklet vaikucius gasdindami. :lol:


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bandysim dar kalbet... :lol:

Manau daznai kas susiduria su sia problema, tik vat norisi nugalet ta dukrytes baime ;)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na bandysim dar kalbet... :lol:

Manau daznai kas susiduria su sia problema, tik vat norisi nugalet ta dukrytes baime ;)

 

susprantu tave Kicule, net neisivaizduoju kaip butu jai mano mazoji paniskai pradetu visko bijoti.

 

Manoji tik bijo rukytos skumbres, nes tevelis ja suja isgasdino :D


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano mazoji bijo vabaliuku,neisivaizduoju is kur ji paeme,kad reikia bijoti tokiu dalyku,as jai kiek beaiskinciau,kad nereikia bijoti,o ji vis vien savo. nesenai pradejo bijoti barzduotu dedziu,nes pas mus buvo atvaziaves vyras,kuris labai didele barzda turi-o ji issigando jo....per helowyna issigando vaiku su kaukem. tai dabar bijo baubu....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nežinau kas nutiko, bet ne iš niekur nieko dukrytė pradėjo daug ko bijoti.

Pvz., vėlai vakare bijo būti viena kambaryje, jei aš išeinu iš kambario bėga paskui mane. Bijo viena eiti laiptinėje ir pan.,

Klausiu ko būtent tu bijai, tai sako baubo :unsure: Aiškinu kad nėra jokio baubo, gal sakau kokiu filmuku prisižiūrėjo, ar darželyje su vaikučiais prisidiskutavo :flower:

Pas mane tas pats vienas bijo buti,nori kad butum slia. Dar bijo labai tamsos.


2_3_1095796800_4d61746173.png

1_3_140_1188244800_446f6d696e796b7569.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manoji ir bijo buti viena. jei as iseinu i virtuve tai ir ji bega is paskos. kai pasakau eiti zaisti ji sako ne einam kartu. kai ko nors papraso kas randasi antram aukste, tai sakau nueik pati ir paimk, o jisada klausia, o nera dedziu....????? nezinau is kur pas ja issivyste tokia kvaila baime, bet bandau kovoti su tuom ;)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano pana tai nezinau nebijo ne tos tamsos ne baubu sakydavau kai neklauso ateis baubas issines tai ji man atsauna o kur jis tada jinai eina ir saukia baubai aksia pas mane nebijo net juokas mane ima..........


GYVENIMAS GRAZUS TIEM KURIE PASTOVEI SYPSOSI......

TAD SYPSOKIMES IR DZIAUKIMES GYVENIMU...........

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
mano pana tai nezinau nebijo ne tos tamsos ne baubu sakydavau kai neklauso ateis baubas issines tai ji man atsauna o kur jis tada jinai eina ir saukia baubai aksia pas mane nebijo net juokas mane ima..........

na super kai vaikas nieko nebijo.....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.