Pereiti prie turinio
TeaMan

Lygios teisės

Rekomenduojami pranešimai

Vis daznaiu girdisi, kad moterys nori lygiu teisiu su vyrais. Jos nori uzimti aukstas pareigas, gauti toki pat atlyginima. Ka Jus apie tai manot ir kaip tai suprantate.?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

apie kokios lygios teises cia galima kalbeti-ar kada nors vyrai prades gimdyti?Ar kada nors moteris sugebes iskelt 270 kg svorio rutuli?

As tai tikrai nenoreciau jokiu lygiu teisiu-mielai sedeciau namie ir veikciau savo moteriskus darbelius...O vyras lai sau medzioja ir saugo terotorija...


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip man ir įdomu kaip ir kas supranta čia tas lygias teisias, laikui bėgant ir taip viskas susilygins tik ten kur reikia, o kur neimanoma tai kitaip niekada ir nebus, pats laikas žmonėm suprasti kas įmanoma o kas ne... Bet mano pamastymu tas lygių teisių klausimas iškyla dėl diskriminacijos, taigi viskas su laiku, visų pirma jei suprantat priežastis kodėl jų nėra suprasit kaip tai ir ištaisyti, ką dar čia bepasakyt? Gana gal verkšliant ir pradėti veikti?


Neiki prieky manęs,

Nes galiu nepasekti.

Neiki man iš paskos,

Nes galiu nenuvesti.

Tiesiog eiki greta

Ir būk mano draugas.

 

Albert Camus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dieve brangus, kam tos lygios teisės reikalingos???

Bent jau man tai nea, aš noriu kad vyras namie įkaltų vinį, kad mašiną pataisytų, pakeistų man padangą lietuje , kad uždirbtų daugiau ir t.t. :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Dieve brangus, kam tos lygios teisės reikalingos???

Bent jau man tai nea, aš noriu kad vyras namie įkaltų vinį, kad mašiną pataisytų, pakeistų man padangą lietuje , kad uždirbtų daugiau ir t.t. :)

:geda: Pritariu ir palaikau!!!!


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ar norit, kad už tą patį darbą būtų mokama vienodai? :super:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o ar norit, kad už tą patį darbą būtų mokama vienodai? :D

Nejaugi mokama uz tai: esi moteris ar vyras.Manau,mokama uz sugebejimus... :super: Jei sugeba darba atlikti vienodai ir moteris,ir vyras-tai ir gauna vienodai


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lygios teises daugiau reikalingos del tokiu obuolmusiu zmoniu, kurie nesugeba priimti fakto, kad moteris gali puikiai vairuoti fura ir daryti kitus vyriskus darbus, arba vyras gali puikiai atlikti tik moterims budingus darbus..Viskas priklauso nuo zmoniu noro ir vienas kito supratimo..Visgi turime priprazinti, kad vyrai nuo senoves laiku stengesi dominuoti ir moterims drausti dalyvauti bet kokioje veikloje, todel nenuostabu, kad daugelis vyru iki siol nepripazista moteru lygiavertemis partneremis..Dziaugiuosi, kad pagaliau atejo tokie laikai, kai moterys pagaliau turi teise kovoti del saves :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nejaugi mokama uz tai: esi moteris ar vyras.Manau,mokama uz sugebejimus... :D Jei sugeba darba atlikti vienodai ir moteris,ir vyras-tai ir gauna vienodai

 

Butu gerai, kad tai butu tiesa, bet esu girdejus nemazai istoriju, kai dar iki siol vyrai zemina moteris ir nors atlieka toki pati darba, moters uzmokestis daznai buna mazesnis nei vyro..Didele neteisybe, bet taip jau yra pasaulyje :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nejaugi mokama uz tai: esi moteris ar vyras.Manau,mokama uz sugebejimus... :super: Jei sugeba darba atlikti vienodai ir moteris,ir vyras-tai ir gauna vienodai

 

Protingas darbdavys, protingai ir elgsis ir įvertins darbininkus, kad abi pusės būtų patenkintos jei abiem tai naudinga... O jei dirbi pas tokį žmogų kuris vertina viską kitaip arba išnaudoja žmones savo naudai ieškodamas kvailelių, tai gal geriau padaryti jį kvailio vietoj ir tiesiog pasieškoti geresnės darbovietės ar tiesiog priversti pakeisti žmogaus mastymą? Tiesiog kovoti už save, o ne tikėtis, kad gal kadanors viskas pasikeis...


Neiki prieky manęs,

Nes galiu nepasekti.

Neiki man iš paskos,

Nes galiu nenuvesti.

Tiesiog eiki greta

Ir būk mano draugas.

 

Albert Camus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandykit suteikti "lygias teises ir sąlygas" paukščiui ir žuviai. Kas gausis? Du lavonai ?

Lygių teisių šalininkai "užmiršta" kad mes tiesiog kitokie.

Yra diskriminacija - ji buvo nuo pat tų laikų, kai žmogus dar medžiuose gyveno.

Reikia stengtis, kad tas skirtumas netrukdytų gyventi, o ne jį "naikinti".

 

Ir pradėti reikia, aišku, nuo savęs.


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nejaugi mokama uz tai: esi moteris ar vyras.Manau,mokama uz sugebejimus... :super: Jei sugeba darba atlikti vienodai ir moteris,ir vyras-tai ir gauna vienodai

Vyrams mokama daugiau, nes jie turi išlaikyti šeimą, o moterys.. na jos dirba savo malonumui.. čia daug maž toks požiūris dar vis vyrauja...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.